Gdje i kome prodati oružje ?

Problemi sa postovima, slikama, korisničkim računima...
Locked
igor
Civil
Civil
Posts: 4
Joined: 02 Nov 2010, 17:17

Gdje i kome prodati oružje ?

Post by igor » 02 Nov 2010, 17:25

Naime , prijatelj me zamolio da se raspitam, da li ima u Zagrebu / Hrvatskoj, netko kome se može prodati oružje.. Pa eto mislim da je najpametnije da sam napravio temu/topic..

Zahvaljujem puno na odgovorima!

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: Gdje i kome prodati oružje ?

Post by zdebat » 02 Nov 2010, 18:14

Za početak si mogao napisati o kojem je oružju riječ, pa slika, pa cijena...

igor
Civil
Civil
Posts: 4
Joined: 02 Nov 2010, 17:17

Re: Gdje i kome prodati oružje ?

Post by igor » 02 Nov 2010, 20:29

znači radi se o lovačkom oružju , dvanajstica, šesnajstica, karabin..isključivo osobi koja posjeduje važeču nabavnu dozvolu .

Spinnaker
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 964
Joined: 26 Jun 2010, 16:51
Location: Sesvete

Re: Gdje i kome prodati oružje ?

Post by Spinnaker » 02 Nov 2010, 22:03

slobodno metni slike i neku cifru

User avatar
valdop
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 931
Joined: 04 Sep 2009, 22:35
Location: Sesvete

Re: Gdje i kome prodati oružje ?

Post by valdop » 03 Nov 2010, 00:48

igor wrote:znači radi se o lovačkom oružju , dvanajstica, šesnajstica, karabin..isključivo osobi koja posjeduje važeču nabavnu dozvolu .
na dio pitanja si sam odgovorio; kome prodati? - isključivo osobi koja posjeduje važeću nabavnu dozvolu, gdje? - to nitko ne zna.
dakle prodao bi oružje- slikaj i stavi na forume koji imaju veze sa lovačkim oružjem, stavi u njuškalo, stavi u plavi oglasnik, daj oružje u komisionu prodaju nekom trgovcu koji je registriran za komisionu prodaju oružja.
moraš računati na već ponuđenu količinu oružja koja se nalazi na svemu što sam nabrojao a i na jednu od dosta važnih stavki a to je da bilo koje novo oružje možeš kupiti na kreditnu karticu do 36 rata pa se postavlja pitanje cijene za koju prodaješ svoje rabljeno oružje bez obzira koliko je staro ili rabljeno. želim ti puno sreće prilikom prodaje . . . .
Samo da prođe ova demokracija, pa da opet živimo ko ljudi !!
Smiješi nam se bolje sutra. Štoviše, umire od smijeha!
http://www.randyhanshaw.com/humor/html/flashers.htm

igor
Civil
Civil
Posts: 4
Joined: 02 Nov 2010, 17:17

Re: Gdje i kome prodati oružje ?

Post by igor » 03 Nov 2010, 15:08

Napravio sam na oglasniku , novi topic( prodajem puške (lovačke)), pa se može tamo pogledati

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest