Prodajem slaviu 620
Prodajem slaviu 620
Prodajem slaviu 620 iz kraja 50tih godina(Zaboravio točno koja godina
)
Razlog prodaje je taj što je nemam više kad koristiti,a žao mi je da propada.
Puška se nalazi u Splitu. Cijena 450 kn sa dostavom. Slike na upit
Razlog prodaje je taj što je nemam više kad koristiti,a žao mi je da propada.
Puška se nalazi u Splitu. Cijena 450 kn sa dostavom. Slike na upit
-
PUNISHER1987
- Nadnarednik

- Posts: 583
- Joined: 01 Feb 2011, 22:20
- Location: Vidovice
Re: Prodajem slaviu 620
Pa stavi slike da vidimo u kakvom stanju je puška!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.
Re: Prodajem slaviu 620
Stara je kaj.....kaj je to za muzej....??? 
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....
Who is online
Users browsing this forum: Google [Bot], Semrush [Bot] and 3 guests


