Prodajem slaviu 620

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
Post Reply
RuR
Civil
Civil
Posts: 1
Joined: 28 Jun 2013, 12:16

Prodajem slaviu 620

Post by RuR » 28 Jun 2013, 12:21

Prodajem slaviu 620 iz kraja 50tih godina(Zaboravio točno koja godina :? )
Razlog prodaje je taj što je nemam više kad koristiti,a žao mi je da propada.
Puška se nalazi u Splitu. Cijena 450 kn sa dostavom. Slike na upit

PUNISHER1987
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 583
Joined: 01 Feb 2011, 22:20
Location: Vidovice

Re: Prodajem slaviu 620

Post by PUNISHER1987 » 29 Jun 2013, 10:13

Pa stavi slike da vidimo u kakvom stanju je puška!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.

User avatar
Papilon
Brigadir
Brigadir
Posts: 4073
Joined: 21 Dec 2009, 18:15

Re: Prodajem slaviu 620

Post by Papilon » 29 Jun 2013, 17:26

Stara je kaj.....kaj je to za muzej....??? :A18:
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot], Semrush [Bot] and 3 guests