Streljana Split
- istra champion
- Cinker - bojna

- Posts: 2161
- Joined: 03 Aug 2009, 08:23
- Location: južna ISTRA
Re: Streljana Split
Imaš u Stobreču 25m streljanu.
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
Re: Streljana Split
U Solinu kod coca cole je nekad davno policija dolazila pucati koliko se sijecam...ali neznam stanje trenutno,jedino Stobrec,kod skole je siguran
Re: Streljana Split
evo opet pitan u nadi da je doša neko novi ko bi moga znat,upucavanje karabina i malokalibarke okolica splita?
-
dejandlesk
- Časnički Namjesnik

- Posts: 839
- Joined: 26 Dec 2012, 12:35
Re: Streljana Split
dejandlesk wrote:Prvo u brda, a onda u Remetinec!
bah,samo na papiru .Posebno za MK,e to hapsenje bi bilo bez presedana
Re: Streljana Split
Imaš kamenolom u solinu,ne uđeš priko rampe nego okolnim putem i imaš svoj mir.ćuturica wrote:mislia san u neki kamenolom napušteni,to bi najbolje bilo...
Re: Streljana Split
I lijepo ostanes bez oruzja ako te zatekne pulicijavule wrote:Imaš kamenolom u solinu,ne uđeš priko rampe nego okolnim putem i imaš svoj mir.ćuturica wrote:mislia san u neki kamenolom napušteni,to bi najbolje bilo...
Pa nije ti ovo Amerika , gdje je van naselja dozvoljeno napucavati limenke
Mi smo puno sredenija drzava
-
dejandlesk
- Časnički Namjesnik

- Posts: 839
- Joined: 26 Dec 2012, 12:35
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests





