Streljivo 7,62x39
Streljivo 7,62x39
Prodajem streljivo iskljucivo posjednicima oruzanog lista sa upisanim gore navedenim kalibrom. Oruzani list trazim na uvid prije prodaje streljiva. Moguca eventualna zamjena za 7,9 (8x57) vojne ili lovacke. Info na PP.
Posjedujem oruzani list za drzanje (strijelac) i za drzanje i nosenje (lovac) za gore navedene kalibre.
http://i1074.photobucket.com/albums/w41 ... 101200.jpg
http://i1074.photobucket.com/albums/w41 ... 101124.jpg
http://i1074.photobucket.com/albums/w41 ... 100933.jpg
Posjedujem oruzani list za drzanje (strijelac) i za drzanje i nosenje (lovac) za gore navedene kalibre.
http://i1074.photobucket.com/albums/w41 ... 101200.jpg
http://i1074.photobucket.com/albums/w41 ... 101124.jpg
http://i1074.photobucket.com/albums/w41 ... 100933.jpg
Re: Streljivo 7,62x39
Ajmo hitno je cijena je 1hrk/1kom. Moguca zamjena za 7,9mm.
Iskljucivo posjednicima vazeceg oruzanog lista za navedene kalibre.
Iskljucivo posjednicima vazeceg oruzanog lista za navedene kalibre.
-
dejandlesk
- Časnički Namjesnik

- Posts: 839
- Joined: 26 Dec 2012, 12:35
-
dejandlesk
- Časnički Namjesnik

- Posts: 839
- Joined: 26 Dec 2012, 12:35
Re: Streljivo 7,62x39
ajde ne škrtari, daj nekom džabe
il napuni papofku i potroši to ... da se riješiš brige
il napuni papofku i potroši to ... da se riješiš brige
Re: Streljivo 7,62x39
Nisam ni ja bas nesto od nekog dobio kad malo bolje razmislim. Obicno kad sam ja kupac cijene budu napuhane do neba. Npr. snajperski 7,9 po 12kn i slicno...
-
dejandlesk
- Časnički Namjesnik

- Posts: 839
- Joined: 26 Dec 2012, 12:35
Re: Streljivo 7,62x39
Nema džabe!
Ni batina nisam dobio da nisam zaslužio. Pošto uvijek kad nešto kupim, kupim po skupljim cijenama, a kad odlučim nešto prodati, onda je to bagatela, neću više ništa prodavati. Šta mogu kad nemam poslovnog duha.
Ni batina nisam dobio da nisam zaslužio. Pošto uvijek kad nešto kupim, kupim po skupljim cijenama, a kad odlučim nešto prodati, onda je to bagatela, neću više ništa prodavati. Šta mogu kad nemam poslovnog duha.
Re: Streljivo 7,62x39
a puno ti je bilo 5kn/kom. kad sam ih ja ponudioMario_Zg wrote: Npr. snajperski 7,9 po 12kn i slicno...
vidiš da ima i skupljih
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


