XDM 4.5, habanje na cijevi - Molim za pomoc
Re: Molim za pomoc
Evo jos slila
confidential adult chat rooms - https://privateladyescorts.com - adult connections with girls
Re: Molim za pomoc
pa u crnoj gori je solidno , dodjite , dobrosli ste pa vidite sami.
Kod Vas?
Kod Vas?
confidential adult chat rooms - https://privateladyescorts.com - adult connections with girls
Re: Molim za pomoc
Hvala na pozivu!
Kod nas.........ha ,da je gospodarski bolje,bilo bi još bolje..........politika, izbori
Kod nas.........ha ,da je gospodarski bolje,bilo bi još bolje..........politika, izbori
Re: Molim za pomoc
Ljudi hvala 
confidential adult chat rooms - https://privateladyescorts.com - adult connections with girls
Re: Molim za pomoc
Gledam slike.......mislim da to nije ništa.
Pazi,sve su to pokretni dijelovi ili preko njih se pomiču pokretni dijelovi i ovo što opisuješ mi se čini normalno.
Pazi,sve su to pokretni dijelovi ili preko njih se pomiču pokretni dijelovi i ovo što opisuješ mi se čini normalno.
Re: Molim za pomoc
Ne trebaš zahvaljivati,zato smo tu pa i ovaj forum.romanson wrote:Ljudi hvala
Pozdrav Crnoj Gori!
Re: Molim za pomoc
Koliko (nešto) znam o pištoljima, to je potpuno normalno. Vanjske površine cijevi dolaze u doticaj sa zatvaračem, i budući da se radi o jakim trzajima i udarcima, to se pozna i na tvrdim dijelovima. Također, pogledaj zatvarač iznutra, kladim se da ćeš naći slična svijetla polja na onim površinama koja dotiču cijev. Samo to se ne vidi izvana, pa nije problem.romanson wrote:Crna boja sa cijevi je pocela da se skida , ne znam pravi izraz za to
Baš iz tih razloga neki proizvođači pištolja ni ne bruniraju cijev. Koliko sam vidio, ako je komercijalni 1911 i bruniran, cijev nije brunirana. Sig P210 isto, kao i Zastavin Tokarev, makar bio vojno oružje.
Re: Molim za pomoc
Gledajući tvoje fotografije pištolja, osjetio sam potrebu da ti dam jedan savjet. Kad ne misliš pucati, ne drži prst na okidaču.
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Molim za pomoc
ništa se ne sekiraj, to je kod njih normalna pojava, i moj je isto takav.
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7775
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Molim za pomoc
Po drzanju prsta na okidacu tocno se vidi, ko ima znanja i iskustva, ili treninga, a ko nema. 
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: Molim za pomoc
Hvala svima na odgovorima
, i na velikom iskustvu gdje treba da je prst , i nemam pojma.
Bas na svemu hvala , sjajni ste.
Sad ako ko ima misljenje vezano za pistolj jos neka kaze , a za prst , neka ga zamisli preko usta
Bas na svemu hvala , sjajni ste.
Sad ako ko ima misljenje vezano za pistolj jos neka kaze , a za prst , neka ga zamisli preko usta
confidential adult chat rooms - https://privateladyescorts.com - adult connections with girls
Re: Molim za pomoc
Pogledaj ovo, kratko je https://www.youtube.com/watch?v=NvDLU-4InbU . Savjetujem pogledaj još videa, dobro će ti doći.romanson wrote:Hvala svima na odgovorima, i na velikom iskustvu gdje treba da je prst , i nemam pojma.
Bas na svemu hvala , sjajni ste.
Sad ako ko ima misljenje vezano za pistolj jos neka kaze , a za prst , neka ga zamisli preko usta
Puno nas je prošlo kroz tvoju fazu, jer nismo imali nikog da nas poduči pravilno. Zato bih posebno preporučio dobar tečaj u rukovanju oružja.
Iskoristit ću priliku da bih upozorio forumaše na dodatnu stvar u rukovanju revolverima, što ne zna puno ljudi, rekao bih velika većina. Radi se o opasnosti za prste kad se puca s dvije ruke:
https://www.youtube.com/watch?v=t6vMkk8VYzc
Posljedice mogu biti teške. UPOZORENJE, VEOMA UZNEMIRUJUĆE SNIMKE:
https://www.google.com/search?q=revolve ... 3auyyyb0nM
Re: Molim za pomoc
Znam da si imao dobre namjere , imas poentu , i nemam neku potrebu da se pravdam ali eto.
1) daleko sam od pocetnika
2) nije bilo okvira u pistolju niti metka u cijevi
3) to je bio jedini nacin da slikam to sto sam zelio da pokazem obzirom da se prvi put srecem sa XDM-om .
Ali zaista hvala na savjetima
1) daleko sam od pocetnika
2) nije bilo okvira u pistolju niti metka u cijevi
3) to je bio jedini nacin da slikam to sto sam zelio da pokazem obzirom da se prvi put srecem sa XDM-om .
Ali zaista hvala na savjetima
confidential adult chat rooms - https://privateladyescorts.com - adult connections with girls
Re: Molim za pomoc
Uputio jos prije par dana , trazili mi slike , poslao im i nista.....
No evo da vidimo , mozda se smiluju ljudi...
No evo da vidimo , mozda se smiluju ljudi...
confidential adult chat rooms - https://privateladyescorts.com - adult connections with girls
-
johnnyboyy1711
- Nadnarednik

- Posts: 539
- Joined: 05 Mar 2019, 18:16
Re: Molim za pomoc
Kao što su i drugi rekli, nikakav problem sa pištoljem, normalno trošenje površinske zaštite.
Drugo, ovo:
Nije stvar dal' je bio metak u cijevi ili da nije bilo spremnika, nego je stvar navike. Čak i kad čistim kuću, na bočicu ne držim za "okidač" nego mi je prst sa strane
Drugo, ovo:
je po mojem mišljenju skroz bezveze spika, pogotovo za forum. Iz tri km se vidjelo da je bio dobronamjerna obzervacija i savjet....Sad ako ko ima misljenje vezano za pistolj jos neka kaze , a za prst , neka ga zamisli preko usta...
Nije stvar dal' je bio metak u cijevi ili da nije bilo spremnika, nego je stvar navike. Čak i kad čistim kuću, na bočicu ne držim za "okidač" nego mi je prst sa strane
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
-
johnnyboyy1711
- Nadnarednik

- Posts: 539
- Joined: 05 Mar 2019, 18:16
Re: Molim za pomoc
Evo i mojeg, 500 metaka ispaljenih, kupljen točno prije godinu dana.


"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests





