Page 2 of 2

Re: March X Tactical 10-60x52TI Illuminated

Posted: 12 Sep 2013, 22:39
by John Moses
Zato je netko moderator a netko provokator.

Re: March X Tactical 10-60x52TI Illuminated

Posted: 13 Sep 2013, 06:16
by Woolf Blaser
Ispricavam se svim forumasima ali nikad necu biti moderator a pogotovo ne provokator!
Osim toga gospodine Moses voljeo bih cuti Vase misljenje o temi,tj o optici o kojoj je rijec.

Re: March X Tactical 10-60x52TI Illuminated

Posted: 13 Sep 2013, 07:45
by lex-lutor
Mike_Torello wrote:....Ako vam je do druzenja i komunikacije sa osobama iste zanimacije - oruzje, druzite se, na kojem god jeziku... a ako vam je do podjebavanja....


:A25:

BRAVO Mike,

Da to nisi ti napisao napisao bih ja ali u svojstvenom obliku kakav se na Balkanu najbolje razumije !!!

Re: March X Tactical 10-60x52TI Illuminated

Posted: 13 Sep 2013, 09:10
by Hawk
a kakav bi to forum bija bez provokatora...??? :roll:
i što bi moderatori radili da nema provokatora...??? :A18:

Re: March X Tactical 10-60x52TI Illuminated

Posted: 13 Sep 2013, 11:46
by fricky
Dobro ti nama dosao na forumu Marijan PETEK, moze i na slovenskom jeziku vec cemo se razumjeti, samo ti pisi bez opterecenja, dobro je da ima sto vise ljudi i sto vise iskustava , zato Marijan PETEK :A25:

Re: March X Tactical 10-60x52TI Illuminated

Posted: 13 Sep 2013, 13:41
by Woolf Blaser
Gosp. Marijane ja se takodje ispricavam(mada mislim da nemam za sto). Mene je samo zanimalo
s cime to ,cudo, od optike opravdava toliku cijenu(na netu sam vidjeo da kosta preko 4000 eura),
a relativno je nova na trzistu, ali nisam pritom mislio da ne vrijedi toliko. Lijepi pozdrav.

Re: March X Tactical 10-60x52TI Illuminated

Posted: 13 Sep 2013, 16:32
by lex-lutor
Woolf Blaser wrote:...a relativno je nova na trzistu, ali nisam pritom mislio da ne vrijedi toliko. Lijepi pozdrav.
Nije March novi na trzistu, samo je slabo poznat onima koji se ne bave BR-m i ne prate ono sto se dogadja na tim podrucijma. Pogledaj malo NF NXS seriju ili Sightrona pa da vidis cime se ekipica igra po svijetu,,,,,,,

Re: March X Tactical 10-60x52TI Illuminated

Posted: 13 Sep 2013, 19:07
by jolly
lex-lutor wrote:
Woolf Blaser wrote:...a relativno je nova na trzistu, ali nisam pritom mislio da ne vrijedi toliko. Lijepi pozdrav.
Nije March novi na trzistu, samo je slabo poznat onima koji se ne bave BR-m i ne prate ono sto se dogadja na tim podrucijma. Pogledaj malo NF NXS seriju ili Sightrona pa da vidis cime se ekipica igra po svijetu,,,,,,,
Drugim rijecima, Lex, ova stvar nije losa??

Re: March X Tactical 10-60x52TI Illuminated

Posted: 13 Sep 2013, 20:35
by lex-lutor
Kada cijena optike predje 1000 Eur onda ne mozemo niti spomenuti da je nesto lose, mozemo samo govoriti da je nesto manje ili vise dobro.

Re: March X Tactical 10-60x52TI Illuminated

Posted: 14 Sep 2013, 03:41
by Woolf Blaser
Ekipe koje se ne igraju i koje to koriste za stvari koje nisu popularne najvise cijene S & B i
vele da ima najpreciznije klikove,vele i jos ponesto ali necu o tome.

Re: March X Tactical 10-60x52TI Illuminated

Posted: 14 Sep 2013, 12:20
by kontrabellum
Woolf Blaser wrote:Ekipe koje se ne igraju i koje to koriste za stvari koje nisu popularne najvise cijene S & B i
vele da ima najpreciznije klikove,vele i jos ponesto ali necu o tome.
Schmidt bendera preporuča AI, sa njime je zabilježen najudaljeniji kill u ratnim okolnostima. March dobiva u zadnje vrijeme jako pozitivne komentare sa "terena" a i prije tactical serije su ga određene operator tvrtke koristile na svojim sistemima. (sorry na offtopicu)

Slovenija gre naprej :A05:

Re: March X Tactical 10-60x52TI Illuminated

Posted: 14 Sep 2013, 12:47
by roda
lex-lutor wrote:Kada cijena optike predje 1000 Eur onda ne mozemo niti spomenuti da je nesto lose, mozemo samo govoriti da je nesto manje ili vise dobro.
Oprosti kolega"lex" na copy ali :A28:

Re: March X Tactical 10-60x52TI Illuminated

Posted: 14 Sep 2013, 18:15
by Woolf Blaser
Svo ok Kontrabellum. Uvijek ljudi naprave nesto bolje. Previse sam novaca potrosio
na te pizdarije u zivotu pa sam oprezan. Vjerujem da su te optike vrhunske i da je razlika
u nijansama. Jedva cekam da mi se pruzi prilika da malo ,zraknem, kroz to stakalce jel
volim te igracke.