Search found 6 matches
- 23 Nov 2020, 19:04
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: K: streljivo 8x57
- Replies: 6
- Views: 9779
Re: K: streljivo 8x57
Lokacija Osijek,ali cesto sam u Zagrebu takoder
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
- 20 Nov 2020, 17:15
- Forum: Mali OGLASI
- Topic: K: streljivo 8x57
- Replies: 6
- Views: 9779
K: streljivo 8x57
Kupujem streljivo za navedeni kalibar,prvenstveno radi pucanja na streljani.Može ponude u PP
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
- 18 Feb 2020, 12:15
- Forum: Lov i lovačke priče
- Topic: Problem zvan - čagalj
- Replies: 81
- Views: 5361
Re: Problem zvan - čagalj
Inace ih kod mene ima ne normalno puno,prosle godine odstrijeljeno 14 komada.
Pa to nije ni puno i to ti nije prava indikacija da ih ima nenormalno puno. Tih 14 komada moglo je biti 10, 30, 70 posto od ukupnog broja. Teoretski moglo je i 100 %, (što je malo vjerojatno), a onda ih stvarno nije ...
- 15 Feb 2020, 12:23
- Forum: Lov i lovačke priče
- Topic: Problem zvan - čagalj
- Replies: 81
- Views: 5361
Re: Problem zvan - čagalj
Evo da se pridruzim s jednom iz Baranje,odstrijeljeni u 8 mjesecu.
Inace ih kod mene ima ne normalno puno,prosle godine odstrijeljeno 14 komada Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Inace ih kod mene ima ne normalno puno,prosle godine odstrijeljeno 14 komada Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
- 07 Jul 2019, 16:32
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: 223 Rem streljivo
- Replies: 7
- Views: 688
Re: 223 Rem streljivo
Znam da postoje razlike u kompresiji i slicno i zato smo i odbacili tu opciju streljiva na kraju,ali me cudi da Bellot ne radi kako spada
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
- 06 Jul 2019, 13:39
- Forum: Vatreno oružje
- Topic: 223 Rem streljivo
- Replies: 7
- Views: 688
223 Rem streljivo
Pozdrav forumasi,
Prije par mjeseci moj otac i ja bacili smo se u nabavku novoga karabina u kalibru .223 Rem prvenstveno namjenjenu za lov caglja( iz Baranje sam,lisica slabo ima vec). Odluka je pala na Savage model 25 i za sada smo super zadovoljni s puskom (imam 21 godinu i nisam jos pretjerano ...
Prije par mjeseci moj otac i ja bacili smo se u nabavku novoga karabina u kalibru .223 Rem prvenstveno namjenjenu za lov caglja( iz Baranje sam,lisica slabo ima vec). Odluka je pala na Savage model 25 i za sada smo super zadovoljni s puskom (imam 21 godinu i nisam jos pretjerano ...
