Search found 6 matches

by Mrcela
23 Nov 2020, 19:04
Forum: Mali OGLASI
Topic: K: streljivo 8x57
Replies: 6
Views: 9781

Re: K: streljivo 8x57

Lokacija Osijek,ali cesto sam u Zagrebu takoder

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
by Mrcela
20 Nov 2020, 17:15
Forum: Mali OGLASI
Topic: K: streljivo 8x57
Replies: 6
Views: 9781

K: streljivo 8x57

Kupujem streljivo za navedeni kalibar,prvenstveno radi pucanja na streljani.Može ponude u PP

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
by Mrcela
18 Feb 2020, 12:15
Forum: Lov i lovačke priče
Topic: Problem zvan - čagalj
Replies: 81
Views: 5363

Re: Problem zvan - čagalj


Inace ih kod mene ima ne normalno puno,prosle godine odstrijeljeno 14 komada.
Pa to nije ni puno i to ti nije prava indikacija da ih ima nenormalno puno. Tih 14 komada moglo je biti 10, 30, 70 posto od ukupnog broja. Teoretski moglo je i 100 %, (što je malo vjerojatno), a onda ih stvarno nije ...
by Mrcela
15 Feb 2020, 12:23
Forum: Lov i lovačke priče
Topic: Problem zvan - čagalj
Replies: 81
Views: 5363

Re: Problem zvan - čagalj

Evo da se pridruzim s jednom iz Baranje,odstrijeljeni u 8 mjesecu.
Inace ih kod mene ima ne normalno puno,prosle godine odstrijeljeno 14 komada
20190809_195506.jpg
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
by Mrcela
07 Jul 2019, 16:32
Forum: Vatreno oružje
Topic: 223 Rem streljivo
Replies: 7
Views: 688

Re: 223 Rem streljivo

Znam da postoje razlike u kompresiji i slicno i zato smo i odbacili tu opciju streljiva na kraju,ali me cudi da Bellot ne radi kako spada

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
by Mrcela
06 Jul 2019, 13:39
Forum: Vatreno oružje
Topic: 223 Rem streljivo
Replies: 7
Views: 688

223 Rem streljivo

Pozdrav forumasi,
Prije par mjeseci moj otac i ja bacili smo se u nabavku novoga karabina u kalibru .223 Rem prvenstveno namjenjenu za lov caglja( iz Baranje sam,lisica slabo ima vec). Odluka je pala na Savage model 25 i za sada smo super zadovoljni s puskom (imam 21 godinu i nisam jos pretjerano ...