K: streljivo 8x57
K: streljivo 8x57
Kupujem streljivo za navedeni kalibar,prvenstveno radi pucanja na streljani.Može ponude u PP
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Re: K: streljivo 8x57
Lokacija?Mrcela wrote:Kupujem streljivo za navedeni kalibar,prvenstveno radi pucanja na streljani.Može ponude u PP
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Mozda znam tko ima viska
Slučajni događaj stvar je nemara...
Re: K: streljivo 8x57
Lokacija Osijek,ali cesto sam u Zagrebu takoder
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Re: K: streljivo 8x57
Moze privatna porukaMrcela wrote:Lokacija Osijek,ali cesto sam u Zagrebu takoder
Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Slučajni događaj stvar je nemara...
Re: K: streljivo 8x57
Imam nešto što mogu pustit ako ima zainteresiranih? Svježe otvorena konzerva 1974. godina.
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: K: streljivo 8x57
mene zanimaju detalji... moze i pp
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests




