Ko može ovo napravit?
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Ko može ovo napravit?
Ima li tko da mi ovo može iskovat?
Dužina ukupna: 69 cm
Dužina oštrice: 56 cm
Širina oštrice na najširem dijelu: 18 cm
Širina potrebnog blanka za realizaciju: 23 cm
debljina oštrice: 4mm na dršci, 3mm na "glavi"
Karbonski čelik
Slike monstruma:
Dužina ukupna: 69 cm
Dužina oštrice: 56 cm
Širina oštrice na najširem dijelu: 18 cm
Širina potrebnog blanka za realizaciju: 23 cm
debljina oštrice: 4mm na dršci, 3mm na "glavi"
Karbonski čelik
Slike monstruma:
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Re: Ko može ovo napravit?
Ok, a kaj buš s tim? Nije to malo preširoko i preteško?
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Ko može ovo napravit?
3 vijka m14 u betonski zid i onda nije pretežak... A možda odlučim nekad isfiletirat slona pa mi bude trebalo neš ovako 
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Re: Ko može ovo napravit?
Dobro, a di si našel slike ili si ti to čudo slikal? Takvu mačetu još nisam vidio, pa me zanima iz koje zemlje potjeće i kaj se s njom radi?
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!
Re: Ko može ovo napravit?
Hajde kovači, gdje ste??
Pomozite čovjeku, to za vas koji radite svoje oštrice ne bi trebalo biti teško. Iako, ovo je stvarno mrcina
Pomozite čovjeku, to za vas koji radite svoje oštrice ne bi trebalo biti teško. Iako, ovo je stvarno mrcina
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Ko može ovo napravit?
mozda za kokosove orahelegion.poljak66 wrote:Dobro, a di si našel slike ili si ti to čudo slikal? Takvu mačetu još nisam vidio, pa me zanima iz koje zemlje potjeće i kaj se s njom radi?
Re: Ko može ovo napravit?
Da kokosove, to je za obarat ove naše domaće. Ćak ih ne moraš voziti na pilanu nego šus-dva i eto ti fosni i daski.
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Ko može ovo napravit?
Potječe iz velike britanije, napravljena u sheffieldu i navodno je special operations mačeta iz drugog svjetskog rata. S obzirom da je vjerojatno teška barem 3 i pol kile, ne znam kakav je to gustiš sječen s njome jer mislim da bi omanju vrbu otfikarila u prvom naletu. Ima je jedan poznanik u Chicagu i grebem se da je dobijem, al neće izgleda ništa bit od toga jer je cijena kao za mene idalje prepaprena ($1500).legion.poljak66 wrote:Dobro, a di si našel slike ili si ti to čudo slikal? Takvu mačetu još nisam vidio, pa me zanima iz koje zemlje potjeće i kaj se s njom radi?
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Re: Ko može ovo napravit?
zapravo nema ni kilu i po. konačno sam se sjetio gdje sam to vidio. pričvrščenu za stalak s izbušenom rupom na prednjem djelu služila je frendovoj babi za rezanje duhana. nema više ni frenda, ni babe, ni duhana...
da sam znao da će se danas prodavati za 1749,99$....
da sam znao da će se danas prodavati za 1749,99$....
Omnes tenentes gladios et ad bella doctissimi uniuscuiusque ensis super femur suum propter timores nocturnos
Because none of us are as cruel as all of us
Because none of us are as cruel as all of us
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: Ko može ovo napravit?
Nesto slicno se koristi i za rezanje kukuruzovine u snopu za stoku, samo ima dugacku drsku.
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Ko može ovo napravit?
To nije to... ova je 7 1/2 pounds težine bez svoje kožne futrolice jer kad sam bio još prezagrijan za kupiti je (prije randalla) natezali smo se da li da mi je šalje fedexom (to je bilo 350$ poštarine tada) ili običnom poštom (dobar način da nestane u tranzitu, al je bar jeftino)BoB wrote:zapravo nema ni kilu i po.
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests



