K: CZ PAP M59/66
Re: K: CZ PAP M59/66
Ajde bravo.
Kažem ,nema tu lotanja.
Jesi sa kliještima morao zahvatiti tromblon?
Kažem ,nema tu lotanja.
Jesi sa kliještima morao zahvatiti tromblon?
Re: K: CZ PAP M59/66
Zasad puno trake samo, necu ga koristit dok ne nadjem thread protector negdi, il kupim M14x1 tap ali moram onda nac cijev koja ima ID od 12.5mm al to bu malo tesko.
Re: K: CZ PAP M59/66
Sada si to možeš dizajnirati i dati istokariti kako želiš....
Zaslužio si to,nakon sve te muke
Zaslužio si to,nakon sve te muke
Re: K: CZ PAP M59/66
Pa iskren da budem malo se namucio jesam. Ali ajde nagrada mi je da sam sad lijepo ju cijelu rastavio prebrisao penetrant uljem, pa normalnim ulljem, mjesedenom cetkom sve naslage skinuo di je bilo (na pistonu najvise), rebrunirao (onim brzim doduse) di je trebalo, premazao kundak I lijepo sve nazad sastavio. I odjednom je proradio bolt-hold-open, koji nije prije radio, valjd nes zapelo bilo.
Jedino da skinem tu sitnu koroziju sa navoja, kaj preporucate? Mislio sam mravlju kiselinu onu sta pcelari koriste, s tim ugl sa alata hrdju skidam.
Jedino da skinem tu sitnu koroziju sa navoja, kaj preporucate? Mislio sam mravlju kiselinu onu sta pcelari koriste, s tim ugl sa alata hrdju skidam.
Re: K: CZ PAP M59/66
Ako hrđa nije preduboka,treba natopiti Ballistolom.
On to lagano otapa,samo mu treba vremena.
On to lagano otapa,samo mu treba vremena.
Re: K: CZ PAP M59/66
A da? ajde probam onda ballistol. Ubit ce me zarucnica doduse, njoj to smrdi hahah.
Re: K: CZ PAP M59/66
Mojoj ženi to smrdi,a meni ne
Natopi Ballistolom,pusti dan,dva,pobriši krpicom.
I tako dok ne ode.
Natopi Ballistolom,pusti dan,dva,pobriši krpicom.
I tako dok ne ode.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest



