Motoristi!
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
Motoristi!
ajde ekipa malo pažljivije na cesti
vijesti opet nisu dobre
vidi se po crnoj kronici da je počela sezona
znam da ste svi tu sigurno odgovorni i pažljivi vozači
i sam vozim motor (trenutno sam između motora
) ali morate utjecati na dvokotačnu braću i mlađe i starije da je to opasan sport
naime svi ostali na cesti te pokušavaju ubiti, tak da netreba dodatno izazivati ....
znam da ste svi tu sigurno odgovorni i pažljivi vozači
武士道
Ognjem i mačem.
Ognjem i mačem.
Re: Motoristi!
Motor je, prije svega, za p a m e t n e ljude. Ne za divljake, oni prije ili kasnije završe u zidu ili provaliji. Ali, koliko god netko pametno i pažljivo vozio motor, on ipak ima samo 2 kotača, pa ne treba puno da dođe do nesreće.
TKO SE ČUVA I BOG GA ČUVA je lijepa, stara, dobra domaća izreka i treba je se držati

TKO SE ČUVA I BOG GA ČUVA je lijepa, stara, dobra domaća izreka i treba je se držati
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Motoristi!
Ja nisam među padavičarima... cijeli dan ležim u krevetu i gledam serije koje sam poskidao sa neta iritiran kratkim pauzama za jest i pišat
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Re: Motoristi!
Nemam previše visoko mišljenje niti pozitivna iskustva s motoristima. Neki od njih voze ko da se prometna pravila ne odnose na njih..voze između auta, prelaze na suprotni trak itd...
Reportaže iz svijeta oružja i sportskog streljaštva:
http://www.youtube.com/user/Breadf4n
http://www.youtube.com/user/Breadf4n
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Motoristi!
Ne, jednostavno mi se nije išlo na cestu jučer... osjetio sam da puno luđaka kruži pa sam ostao gledat telku. Treba još koji dan da popusti djelovanje punog mjeseca na luđake pa će cesta opet bit donekle sigurna.Dok! wrote:Mislis zato kaj nemas motor!??pa nemam ni ja pa se ne hvalim!!
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Motoristi!
Neće... znam lika koji je već 55% invalid i 3 puta se polomio sa motorom i n puta je bio u krapinskim i svim ostalim toplicama al još uvijek nabija gas.Dok! wrote: mislim kako ce svatko poslije toga barem 3 puta razmisliti prije nepotrebno, divljackog nabijanja gasa!!!![]()
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Motoristi!
sve do jednom...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
Re: Motoristi!
Tog lika bi trebalo pod hitno koknuti jer se nikada opametiti neće a samo nas porezne obveznike košta brdo love( njegova rehabilitacija i liječenje) Znam za slučaj gdje se lik tek šesti puta uspio ubiti,frend mi je kirurg i pet puta ga je krpao i sastavljao sada ga se konačno riješio.Mr.Cabdriver wrote:Neće... znam lika koji je već 55% invalid i 3 puta se polomio sa motorom i n puta je bio u krapinskim i svim ostalim toplicama al još uvijek nabija gas.Dok! wrote:![]()
No Peace without Justice !
Re: Motoristi!
Last edited by ALPHA on 17 Jul 2009, 23:04, edited 1 time in total.
Samo je nebo granica, a granice su da se prelaze
Re: Motoristi!
Čitaj cijeli tekst a ne kao političar vaditi samo što ti odgovara iz konteksta za komentar.ako je netko zaista toliko blesav da mu 5(pet)saobračajki nije dosta, onda nije niti vrijedan da živi ili unesrteči i osakati nekoga drugoga. 
No Peace without Justice !
Re: Motoristi!
Last edited by ALPHA on 17 Jul 2009, 23:03, edited 1 time in total.
Samo je nebo granica, a granice su da se prelaze
Re: Motoristi!
Nebuš više pucao jer nebi imao vremeeennaaa od silnih obaveza.

No Peace without Justice !
Re: Motoristi!
Last edited by ALPHA on 17 Jul 2009, 23:04, edited 1 time in total.
Samo je nebo granica, a granice su da se prelaze
Re: Motoristi!
Vidim da moram dati gosp. Alphi objašnjenje bukvalno shvačenog izraza "da bi ga trebalo ukokati" nakon 5saobračajki.ISPRAVLJAM se jer je nakon šeste saobračajke konačno poginuo ,djevojka koja je bila sa njim na motoru ostala doživotni invalid i bila u komi 6mjeseci a možeš si misliti koje (psihičke i fizičke ožiljke) ima posljedice žena vozač vozila u koje se dotični zakucao i uneredio ju. Možda bi mu nakon svega što je godinama izvodio trebalo psalme komponirati 
No Peace without Justice !
Re: Motoristi!
Eto, zakljucak je da je nakon 5-e prometne netko
smanjio njegove muke ne bi cura nastradala.
A sto bi bilo da je jos neko dijete pogazio?
To je ocigledno primjer vozaca motora (ili auta ili
mlaznjaka ili rola ili bilo cega) koje nas zakon nije
primjereno smjestio u grupaciju pjesaka.
A sto se tice DOK-ovih postova, netko je smrtno ozbiljan,
netko je saljivdjija, i takvi smo kakvi smo. I ne vidim
zasto bi njegovi postovi bili spam samo zato sto su
isprepleteni salom i opustenim nacinom razgovora.
Misljenje je kao shupak. Svi ga imaju...
smanjio njegove muke ne bi cura nastradala.
A sto bi bilo da je jos neko dijete pogazio?
To je ocigledno primjer vozaca motora (ili auta ili
mlaznjaka ili rola ili bilo cega) koje nas zakon nije
primjereno smjestio u grupaciju pjesaka.
A sto se tice DOK-ovih postova, netko je smrtno ozbiljan,
netko je saljivdjija, i takvi smo kakvi smo. I ne vidim
zasto bi njegovi postovi bili spam samo zato sto su
isprepleteni salom i opustenim nacinom razgovora.
Misljenje je kao shupak. Svi ga imaju...
Re: Motoristi!
Svakako da ne. Jer to je TVOJE koljeno. Da si razvalio MOJE, i to unatoč upozorenju da se tako ne postupa, onda je to druga priča. A kada netko uporno divlja autom ili motorom i onda nekoga zgazi, unatoč opomenama da to ne čini jer ugrožava DRUGE, onda...ALPHA wrote: znači li to da ja koji sam igrajući nogomet i tenis sjebao svoje koljeno više od 5 puta, bio na 3 operacije istog zaslužujem metak?
.
Nemam ništa protiv da se bilo tko zakuca sa 200 km/h u betonski zid ako mu to predstavlja zadovoljstvo, ali ako se zabije u moj auto ili mene ili moje dijete pokupi na pješačkom zato jer divlja, onda doista treba razmisliti o uvođenju promjena kaznenog zakona i tretiranja takvih vozača kao UBOJICA a njihovog ponašanja kao UBOJSTVA, a ne prometne nezgode.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Motoristi!
Čovjek se zna zabavljati i pokušava ga naučit, a ti prigovaraš. Čemu to. Baš si neki namrgođen i čudan tipALPHA wrote: A kada smo kod skretanja sa tema, od tebe bi se dalo puno toga naučiti, 70 % postova ti je nevezano za teme i mjesto im je na forumima sa tematikom klijeti, rizlinga, zajebancije i sl.
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Re: Motoristi!
Apsolutno se slažem da bi zakonom trebalo zabraniti takvim likovima koji učestalo ponavljaju prekršaje ali njima je svejedno ima ili nema dozvole ,registrirano ili neregistrirano.Za te likove ne važe pravila normalnog građanskog i vozačkog ponašanja.Što tada??? naši zakoni (liberalni do ja..) svašta prožvaču i evo gospodina opet na cesti.Sve u redu dok se dešava nekom drugome ali kada nas pogodi onda uzmi onu staru ,OKO ZA OKO I ZUB ZA ZUB.k.horvat wrote: koje nas zakon nije
primjereno smjestio u grupaciju pjesaka.
No Peace without Justice !
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 2 guests



