Skriveno zlato

Noževi, bajunete, mačevi, sjekire, mačete...
User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: Skriveno zlato

Post by Knife_maniac » 14 May 2008, 22:08

S cime si ga ovako izglancao ?

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Skriveno zlato

Post by patch » 14 May 2008, 22:09

Izvrsno uradjeno. :A28:
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Skriveno zlato

Post by Mr.Cabdriver » 14 May 2008, 22:25

Knife_maniac wrote:S cime si ga ovako izglancao ?
Polirka ručne izrade, tj. prerade.
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Skriveno zlato

Post by patch » 14 May 2008, 22:26

Mr.Cabdriver wrote:
Knife_maniac wrote:S cime si ga ovako izglancao ?
Polirka ručne izrade, tj. prerade.

mogao bi ju malo poslikati. razmisljam si napraviti nesto takvo pa vjezbati na starim nozevima.... a dovoljno smo daleko kako ti ne bih uzimao posao :lol:
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: Skriveno zlato

Post by Knife_maniac » 14 May 2008, 22:33

Mr.Cabdriver wrote: Polirka ručne izrade, tj. prerade.
Granulacija ako se smije znati ?

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Skriveno zlato

Post by patch » 14 May 2008, 22:43

Knife_maniac wrote:
Mr.Cabdriver wrote: Polirka ručne izrade, tj. prerade.
Granulacija ako se smije znati ?
sada moras dati sve podatke
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Skriveno zlato

Post by Mr.Cabdriver » 15 May 2008, 09:21

Knife_maniac wrote:
Mr.Cabdriver wrote: Polirka ručne izrade, tj. prerade.
Granulacija ako se smije znati ?
ovo je 700, zatim ide strojno na 1200 i na kraju polirka strojno cca 2000-4000, nema deklaracije na novoj pasti, al mislim da će bit dobra... inače ova poliranja sa novom makinom traju možda sat vremena u odnosu na tehnike otprije di je to znalo se otegnut na par dana pomalo
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Skriveno zlato

Post by Mr.Cabdriver » 15 May 2008, 09:29

patch wrote:mogao bi ju malo poslikati. razmisljam si napraviti nesto takvo pa vjezbati na starim nozevima.... a dovoljno smo daleko kako ti ne bih uzimao posao lol:
Ne može bre drugovi. Prvo, uloženo je jako puno vremena i razmišljanja (i novca, i surfanja netom i tehnička škola itd.) da se preradi pevec i ine alate za eksperimentiranje. Sada se prešlo na bosch makine koje se prerađuju po principima otprije i koje stvarno rade dobar posao. Za jednu staru pumu sam pretprošli tjedan uzeo 100€ iako sam je doveu u red za par sati jer je bila u gorem stanju od patcheve. I jedno 10 puta veća (waidblatt)

Drugo, ako naučim vas da si radite sami, onda ih neću ja radit i potencijalno nalijetat na dobre komade za otkupit. Ovaj specifičan primjerak noža koji je Boxi poslao nije ništa posebno, al je lijep i sviđa mi se za imat ga u kolekciji. Moj fetiš na hladno oružje ne dopušta da vam otkrijem tajne zanata :twisted:

To me slobodno možete prestat pitat.
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Skriveno zlato

Post by patch » 18 May 2008, 22:24

Onda nam nema druge, nego samostalno krenuti u gradnju slicnih naprava, gledajuci likove na netu i njihove profesionalne naprave.... nesto cemo smisliti... sigurica... :A31:
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests