Putopis: SABOTINA

Podjeli svoje znanje
Post Reply
User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Putopis: SABOTINA

Post by nobile157 » 26 May 2009, 22:35

Nakon tekme steel challengea u Novoj Gorici, malo turizma.
Bivša karaula JNA, ispod koje je mreža tunela iskopanih za vrijeme I svjetskog rata u stijeni visokoj 609 m sa prekrasnim pogledom na kanjon Soče.

Ima i muzej sa militarijama iz tog doba.
Nova Gorica 049.JPG
Nova Gorica 062.JPG
Nova Gorica 066.JPG
Nova Gorica 069.JPG
Nova Gorica 070.JPG
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
Luger
Desetnik
Desetnik
Posts: 357
Joined: 24 Nov 2008, 18:31
Location: Umag

Re: Putopis: SABOTINA

Post by Luger » 28 May 2009, 20:52

Želja mi je posjetiti kanjon Soče, ali bih volio i prošetati s detektorom metala, što je nažalost nemoguće. Postoji nekolicina privatnih muzeja i zbirki u Soči i okolici, dio predmeta je pronađen u zemlji. Molim te postavi još slika ako je moguće. Pozdrav.

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Putopis: SABOTINA

Post by nobile157 » 28 May 2009, 21:46

Nova Gorica 071.JPG
Nova Gorica 072.JPG
Nova Gorica 077.JPG
Nova Gorica 078.JPG
Nova Gorica 079.JPG
Nova Gorica 082.JPG
Nova Gorica 098.JPG
Nova Gorica 125.JPG
Nova Gorica 142.JPG
Nova Gorica 148.JPG
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Putopis: SABOTINA

Post by Mr.Cabdriver » 29 May 2009, 19:38

Uf koliko 'rđe... kad budeš išao idući put, idem sa tobom i nosim čeličnu četku!
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Putopis: SABOTINA

Post by nobile157 » 30 May 2009, 13:45

Evo i origigi bodljikave žice iz I svjetskog rata.
Nova Gorica 160.JPG
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
Luger
Desetnik
Desetnik
Posts: 357
Joined: 24 Nov 2008, 18:31
Location: Umag

Re: Putopis: SABOTINA

Post by Luger » 30 May 2009, 15:34

Prekrasno, sva sreća da sam prije dvije godine obnovio organizam cjepiom protiv tetanusa, tako da ću se doista uputiti na Soču.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests