Okupljanja

Datumi okupljanja, neprofitne udruge vezane uz oružje, itd...
Post Reply
User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Okupljanja

Post by k.horvat » 17 Mar 2009, 11:07

Pretpostavljam da nas je poprilicno zainteresiranih za druzenje.
Ja sam skoro svaki vikend barem pola dana u Derezi na streljani.
Ima netko zainteresiran da se nadjemo i malo druzimo?

Prijedozi...

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Okupljanja

Post by k.horvat » 17 Mar 2009, 14:26

Znači famozna, čestospominjana Dereza je Ovdje...
Kako nebi bilo dodatnih pitanja!!
Kako nebi bilo dodatnih pitanja!!

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Okupljanja

Post by k.horvat » 23 Mar 2009, 16:05

Vidim da ima upita oko vlasnistva streljane.
Streljana je od streljackog kluba Cazmatrans.

Postoji opcija godisnje clanarine (mislim da je 150 kn)
+ koristenje streljane (10 kn po dolasku) i moze
se iznajmljivati vremenski.

User avatar
blackpowder
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 529
Joined: 16 Oct 2008, 16:07

FIVE W

Post by blackpowder » 25 Mar 2009, 07:27

blackpowder & Blaja
oprašuju crnim prahom
Rijeka streljana Drenova
danas 25.03.2009 iza 13 sati
onako za gušt,
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Okupljanja

Post by BOXI » 25 Mar 2009, 20:12

k.horvat wrote:Vidim da ima upita oko vlasnistva streljane.
Streljana je od streljackog kluba Cazmatrans.

Postoji opcija godisnje clanarine (mislim da je 150 kn)
+ koristenje streljane (10 kn po dolasku) i moze
se iznajmljivati vremenski.
Daj podatke da i ja uplatim godišnju članarinu. Nije bit koliko bum puta tebi došel na škropec, već je bit da se pomogne lokalna udruga.
Last edited by Guest on 14 Apr 2009, 20:59, edited 1 time in total.
Reason: Molim zainteresiranima dostaviti podatke!
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
blackpowder
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 529
Joined: 16 Oct 2008, 16:07

Re: Okupljanja

Post by blackpowder » 26 Mar 2009, 07:58

slike sa Drenove imam na mobitelu i sad sam na sto čuda zakaj to ne šalje dalje! Mob je novi pretplata nova od prije par dana ima tko ideju?
Last edited by Guest on 14 Apr 2009, 21:02, edited 1 time in total.
Reason: Uredi i posalji to vise, spavanja se nece tolerirati!!
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!

tehnotezak
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 125
Joined: 18 Aug 2009, 12:56
Location: Picok-Stadt

Re: Okupljanja

Post by tehnotezak » 01 Dec 2009, 00:24

U izgradnji je lijepa i moderna streljana blizu Hampovice(BJ) samo nikako da se otvori.Zahvaljujuci slavnoj birokraciji i td...

tehnotezak
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 125
Joined: 18 Aug 2009, 12:56
Location: Picok-Stadt

Re: Okupljanja

Post by tehnotezak » 01 Dec 2009, 00:29

k.horvat wrote:Pretpostavljam da nas je poprilicno zainteresiranih za druzenje.
Ja sam skoro svaki vikend barem pola dana u Derezi na streljani.
Ima netko zainteresiran da se nadjemo i malo druzimo?

Prijedozi...
De poslji mi svoj broj na P.M. ja bi rado dosel.Tak itak nemam gde osvetlati cevke osim u lovu,a i tam nemres navek. 8-)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest