Prvenstvo Zagreba puška pištolj VK rezultati:
Moderator: Original_G
Prvenstvo Zagreba puška pištolj VK rezultati:
Prvenstvo Zagreba rezultati:
Prvenstvo Zagreba rezultati:
http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... _09_10.pdf
Prvenstvo Zagreba rezultati:
http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... _09_10.pdf
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: Prvenstvo Zagreba puška pištolj VK rezultati:
Subotnji uradak iz tanđare u slici.
Moralo je bolje, ali nije.
Ni ostatak se baš nije iskazao.
Za PGZ 2011. se valja bolje pripremiti.
Moralo je bolje, ali nije.
Ni ostatak se baš nije iskazao.
Za PGZ 2011. se valja bolje pripremiti.
Last edited by oštrostrijelac on 13 Sep 2010, 22:19, edited 1 time in total.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: Prvenstvo Zagreba puška pištolj VK rezultati:
Kad sam već bio na potočiću, prijavih se i za VK pištolj, iako u životu nisam opalio metka brze paljbe.
Proba u precizi i nije bila nešto, te je uslijedilo prvih 5 metaka.
5 x žbljam i ukupno razočaravajučih 40.
Druga je serija rezultirala sa zadovoljavajučih 45.
Na kraju i nije ispalo tako loše u odnosu na konkurenciju, iako je činjenica da ova zrna i ova laboracija i nisu nešto.(a imam ih još podosta)
Uz primjereniji aparatić bih vjerojatno mogao biti uspješniji.
Na brzu ne valja previše trošiti riječi, samo konstatacija da za prvih 15 metaka u životu i nije tako katastrofalno loše.(valjda)
U nedjelju sam odlučio probati i 15+15, ali moj oldi i ja nismo baš imali dan.
Ipak valja uzeti u obzir da imamo više od 120 godina.
Za utjehu, ipak nisam dobio fenjer.
Valjda bude bolje u subotu 9.10. na klubskom turniru.
U nedjelju 10.10. provjeravam mogučnosti sa Makarovim.
Slijedeča sezona preostaje za pripreme za ulazak u društvo veterana.
Proba u precizi i nije bila nešto, te je uslijedilo prvih 5 metaka.
5 x žbljam i ukupno razočaravajučih 40.
Druga je serija rezultirala sa zadovoljavajučih 45.
Na kraju i nije ispalo tako loše u odnosu na konkurenciju, iako je činjenica da ova zrna i ova laboracija i nisu nešto.(a imam ih još podosta)
Uz primjereniji aparatić bih vjerojatno mogao biti uspješniji.
Na brzu ne valja previše trošiti riječi, samo konstatacija da za prvih 15 metaka u životu i nije tako katastrofalno loše.(valjda)
U nedjelju sam odlučio probati i 15+15, ali moj oldi i ja nismo baš imali dan.
Ipak valja uzeti u obzir da imamo više od 120 godina.
Za utjehu, ipak nisam dobio fenjer.
Valjda bude bolje u subotu 9.10. na klubskom turniru.
U nedjelju 10.10. provjeravam mogučnosti sa Makarovim.
Slijedeča sezona preostaje za pripreme za ulazak u društvo veterana.
Oštri
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
