"GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

"GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Post by Wagner » 26 Sep 2010, 11:21

Pozdrav snejperistima i onima koji to žele biti,
u prilogu je raspis za "long range" ilitiga snajpersko natjecanje u Osijeku. Nadam se da se vidimo. Ekipa, slaganje metaka, glancanje cijevi i pravac-Osijek.
W :A27:
Attachments
GROM.pdf
(46.33 KiB) Downloaded 77 times

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Post by oštrostrijelac » 26 Sep 2010, 17:38

Hmm, ima tu nedorečenosti.
Ne bih volio potegnuti do Osijeka, a da mi tamo netko ne dozvoli nastup iz razloga za koje ja predhodno ne znam da mogu biti razlogom da ne mogu nastupiti.
http://www.lovac.info/index.php?option= ... Itemid=195
Govorim naime o ovome, ipak je nedovoljno opširno.
" Za sve ostalo što nije obuhvaćeno gore navedenim pravilima primjenjuju se pravila HSS-a za puške velikog kalibra - nacionalni program."
Oštri

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Post by Mike_Torello » 28 Sep 2010, 19:00

Steta sto nisam u mogucnosti otici na ovo natjecanje =( kmeeee :A00:
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Deda
Pozornik
Pozornik
Posts: 32
Joined: 22 Oct 2008, 12:00
Location: Vinkovci

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Post by Deda » 08 Oct 2010, 09:44

Kad je početak sutra?

Highroller
Skupnik
Skupnik
Posts: 204
Joined: 23 Dec 2009, 07:26
Location: 22km NW od Pampasa

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Post by Highroller » 08 Oct 2010, 17:34

9 sati

Highroller
Skupnik
Skupnik
Posts: 204
Joined: 23 Dec 2009, 07:26
Location: 22km NW od Pampasa

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Post by Highroller » 10 Oct 2010, 08:03

Tko nije bio, nek mu je žao :mrgreen: Čestitke pobjednicima :A28:
Attachments
PICT0652.JPG

User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Post by Wagner » 13 Oct 2010, 12:20

Pozdrav snajperistima, oštrostrijelcima, spotterima
u prilogu su rezultati sa natjecanja, zasebno 100 i 300 metara. Stavit ću i fotke koje sam dobio samo kad ih "risajzam". Bilo je lijepo, organizator se potrudio i stvarno je "letvica visoko postavljena".... Slijedeće godine na Grobniku (prema prijedlogu 30/31. srpnja 2011.) ćemo nastojat približit se novopostavljenom standardu iz Osijeka. Za tamburaše neznam, možda ubacimo sopile...
:A02:
Hvala osiječanima, posebno ekipi iz rova, Darku i suradnicima na trudu a posebno Goranu na strpljenju i "konjskim živcima". Nije se lako nositi sa satnijom snajperista željnih pucanja. Natjecanje je proteklo glatko, rezultati su sjajni (vidi biltene) a sad ajmo dalje...neka se snajperska priča širi i na ostale krajeve Hrvatske. Dalmatinci i Zagorci sad ste vi na redu, prodrmajte uspavale streljačke krugove i pokrenite odgovorne za streljačke objekte. Ništa bez borbe, kako to već uvijek i biva...
Pozdrav do slijedeće tekme.
W
:A25:
Attachments
Rezultati Grom 2010-100 metara.pdf
(32.64 KiB) Downloaded 65 times
Rezultati Grom 2010-300 metara.pdf
(32.8 KiB) Downloaded 66 times

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: "GROM"-"LONG RANGE" natjecanje u Osijeku

Post by oštrostrijelac » 14 Oct 2010, 13:22

Lijepo, lijepo.
Brojna i kvalitetna ekipa se skupila na Pampasu.
Šteta što su se termini preklopili, pa nismo mogli nastupiti i još poneki.
Vidimo se slijedeće godine.
Naravno, čestitke svima skupa. :A28:
Oštri

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest