Poziv na Siječanjski turnir

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Poziv na Siječanjski turnir

Post by canon11 » 06 Jan 2011, 18:03

Poštovani strijelci,
Povodom dana priznanja Republike Hrvatske u subotu 15. siječnja 2011. održava se prvo ovogodišnje natjecanje u VK pištolj i VK revolver 10+10. Početak natjecanja je u 9 sati a prijave i kotizacije u iznosu 40 kuna mogu se obaviti pola sata prije natjecanja. Pravila natjecanja su prema pravilniku HSS-a za nacionalni program. Natjecanje je pojedinačno. Nakon natjecanja i dodjela medalja osiguran je ručak. U nastvaku možete vidjeti ovogodišnji plan organizacije natjecanja za VK pištolj/revolver u organizaciji i suorganizacji Streljačkog kluba Metak.

15.01 2011 – Siječanjski turnir

23.04 2011 – Trofej SK Metak

21.05 2011 – 2. Extreme Metak

30.05 2011 – Dan sporta

05.08 2011 – Dan domovinske zahvlanosti

01.10 2011 Liga SK Metak (15.10 -22.10 – 29.10 – 05.11)

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Poziv na Siječanjski turnir

Post by Original_G » 06 Jan 2011, 22:43

Osijek, pampas?
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Post by canon11 » 07 Jan 2011, 09:25

Da da, ispricavam se :) natjecanje se organizira u Osijeku na streljani Pamapas :)

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Post by oštrostrijelac » 13 Jan 2011, 18:40

Kad smo kod Pampasa, zanimljivo natjecanje za dugocijevce je za nama:

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le3744.pdf

:A28:
Oštri

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Post by sperac » 15 Jan 2011, 23:03

Pobjednicima čestitam kao i svima koji su imali čast sudjelovati :A16:
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Post by canon11 » 16 Jan 2011, 14:01

U Osijeku je održan 5. Siječanjski trurnir u VK pištolj i Vk revolver 10+10. Ukupno se natjecalo 46 natjecatelja iz Zagreba, Slavonskog Broda, Vukovara, Valpova, Belišća i Osijeka. U Kategoriji VK pištolj 10+10 prvo mjesto osvojio je Boris Šeper iz SK Metka sa 187 krugova, drugo mjesto osvojio je Vinko Kovać iz SK Grić Vukovar sa 179 krugova a treće mjesto osvojio je Zorislav Kollar i GSK Centar sa 178 krugova. U natjecanju VK revolver 10+10 prvo mjesto osvojio je Zdenko Đumlija iz GSK Centar sa 186 krugova, drugo mjesto osvojio je Zorislav Kollar iz GSK Centar sa 182 kruga te treće mjesto osvojio je Vjekoslav Vučemilović iz GSK Centra sa 182 kruga. Na našoj web stranici http://www.metak.hr možete uskoro vidjeti i fotografije.

Sportski pozdrav
5. sijecanjski turnir bilten.pdf
(540.24 KiB) Downloaded 17 times

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Post by istra champion » 16 Jan 2011, 14:53

Čestitke pobjednicima, a pogotovo u ''kraljevskoj'' - pištoljskoj disciplini :A28: .
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Post by canon11 » 16 Jan 2011, 15:55

Fala Istra :)

User avatar
risbo
Skupnik
Skupnik
Posts: 254
Joined: 20 Sep 2009, 21:17
Location: Osijek

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Post by risbo » 16 Jan 2011, 16:24

Cestitke canonu11 ,svim natjecateljima i sve pohvale organizaciji!
Da nisam pucao iz novog pistolja prvi puta moza bi i rezultati bili bolji al zato je bilo odlicno na revolveru i IPSC-u!
Cestitke mom dragom kolegi luccianu koji se dobro drzao na revolveru i ovim putem mu se ispricavam sto je zbog mene zakasni na probni dio pucanja! ;)
Do ideceg puta bistro oko i mirna ruka :A27:



Cobanac je bio odlican :D

User avatar
Lucciano
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 93
Joined: 18 Oct 2009, 12:17
Location: Osijek
Contact:

Re: Poziv na Siječanjski turnir

Post by Lucciano » 16 Jan 2011, 18:52

Ajd ajd uvazit cu ti ispriku, iako si me vukao tamo na IPSC-u po blatu onom
I jos zakasnimo na probu al ajd :lol:
Cestitke pobjednicima a posebno kolegi Cannonu na odlicnom rezultatu.
Luka Kuduz, republički majstor strijelac
Streljački klub "Metak" Osijek
Streljana "Pampas"
Šandora Petefija bb
31000 Osijek

dopredsjednik

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests