Lov i Lovačke dogodovštine!

Lovačke priče, iskustva, doživljaji, lovački psi, fotografije...
Post Reply
User avatar
Papilon
Brigadir
Brigadir
Posts: 4073
Joined: 21 Dec 2009, 18:15

Lov i Lovačke dogodovštine!

Post by Papilon » 23 Mar 2011, 08:42

Eto lovci malo materijala i za vas!!
Pogledajte ovu snimku pa budete vidjeli možda se g."Good man" u bolnicu se odvezo džipom s gumama "Good deer"

http://www.youtube.com/watch?v=59AEqNPp ... ,149442.jl

Randy Goodman iz Sedalije u američkoj saveznoj državi Missouri našao se u situaciji gdje je lovac postao lovina. Naime, nakon što je velikog jelena kapitalca dva puta ustrijelio i bio siguran da je ubio životinju, 47-godišnji lovac borio se za život.
Iako je jelen pao na zemlju nakon dva pogotka, sekudnu kasnije razbiješnjena životinja od 120 kilograma napala je Goodmana bacivši ga na pod i počela ga gaziti papcima.
Goodman, inače iskusan lovac, napad koji je doživio prije Božića opisuje kao '15 sekundi pravog pakla'. Uz to, još veće poniženje mu je činjenica da je video zapis borbe njega i jelena na Youtubeu vidjelo više od milijuna ljudi.
Poslije napada jelen je pretrčao malu udaljenost prije nego što se srušio. Goodman je tada prikupio snage i u životinju ispalio još dva metka kako bi bio siguran da je ovaj puta stvarno mrtva. Potom je sjeo u automobil i odvezao se do bolnice gdje dobio čak sedam šavova na glavi.
Većina ljudi koji su vidjeli filmić na popularnoj internet stranici imaju malo suosjećanja za Goodmana.
Dali je smiješno ili je za plakanje ma vjerujem oboje, mada ako ste čitali Bambija mislim, osječam...ma nije smiješno, više tužno!!!
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....

skorpac
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 150
Joined: 20 Dec 2010, 00:44
Location: zagreb

Re: Lov i Lovačke dogodovštine!

Post by skorpac » 23 Mar 2011, 11:37

ako se ne varam nije ga ustrijelio nego je išao s lukom i strijelom na njega pa ga je napao nekaj se pobrkalo tu ;)

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Lov i Lovačke dogodovštine!

Post by Mike_Torello » 23 Mar 2011, 18:13

Tako je, lukom i strijelom... pistali smo vec o tome...
http://forum.hr-oruzje.org/viewtopic.ph ... +li#p44391
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests