procjena

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
Post Reply
User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: procjena

Post by Mike_Torello » 22 Sep 2008, 20:06

bez uvrede joza, ako zelis moje iskreno misljenje... meni se ne svidja, mislim da ti mozes to i puno bolje odraditi...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: procjena

Post by nobile157 » 22 Sep 2008, 20:06

Dakle, obzirom da sam promijenio stotinjak vrhunskih noževa i imao u rukama noževe i po 3.000 eura, a u kolekciji imam i ručne radove vrhunske kvalitete, bez uvrede, ne više od par sto kuna. Međutim, nož za tebe ima posebnu vrijednost jer si ga sam radio i to se ne može platiti.
Ali pogledaj ovo:
TOPS, Tom Brown Tracker.jpg
Mislio si na ovaj nož. Imao sam ga u rukama i veći je nego što izgleda, cijenu vidiš na etiketi. Naravno, u eurima.

Pogledaj u galeriji nož Romeo Maglić, to je ručni rad za diplomski, dobio sam ga jako jeftino, 200,00 kuna iako realno vrijedi 100 eura, jer sam ga bez problema prodao za tu lovu.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: procjena

Post by nobile157 » 22 Sep 2008, 20:17

Ma to je O.K. a original sam imao u ruci i nakon filma sam ga htio i kupiti, doista je komad. Možda ga i uzmem jednog dana, tko zna??? :A13:
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: procjena

Post by nobile157 » 22 Sep 2008, 20:45

Imao sam originalni kukri sa Nepala, ne onaj za turiste. Cold steel ga radi vrhunski, ali je i cijena vrhunska. Mačeta kukri, CS pak, bi trebala biti jeftina.
Moja preporuka je svakako C model ako hoćeš kukri.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: procjena

Post by Knife_maniac » 22 Sep 2008, 21:07

Kakav je problem pila ??
Imas flexu ? Stavis ga u skripac i polako urezujes zube sa onom plocom od 2,5-3 mm a s onom od 1 mm krojis noz iz blanka ili uzmes ubodnu pilu s listom za zeljezo. To je najbolja varijanta.

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: procjena

Post by Knife_maniac » 22 Sep 2008, 21:11

Ta pila sluzi za neka sitna urezivanja i rezbarenja a ne kao bancek :A03:
npr kad radis zamke i klopke pa ti treba za triger ili nesto slicno.
A i da ga duze cistis :A18:

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: procjena

Post by nobile157 » 22 Sep 2008, 21:14

Velim, moj kukri nije bio za turiste, donio mi ga je čovjek koji je išao na Himalaju sa ekspedicijom, a imao sam priliku vidjeti kukri za turiste, običan pleh koji se savije kad udariš šibu. Moj je bio žilet
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: procjena

Post by Mr.Cabdriver » 23 Sep 2008, 16:13

nobile157 wrote:Dakle, obzirom da sam promijenio stotinjak vrhunskih noževa
Zijev... lako je mijenjati... treba nešto i zadržati... npr: Waidblatta :evil:
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: procjena

Post by nobile157 » 23 Sep 2008, 16:41

Nije lako mijenjati, ali je nužno. Waidblatt sam imao, sada imam nešto drugo. To ti je otprilike kao kada vidiš zgodnu ženu u prolazu i kažeš: krasna je, imao sam je i bilo mi je lijepo s njom. Ali, sada imam nešto bolje...
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: procjena

Post by Mr.Cabdriver » 23 Sep 2008, 17:05

nobile157 wrote:Waidblatt sam imao, sada imam nešto drugo.
Ja ga sad ne bi olako prodao. Nakon sitnih intervencija nakon mesarenja koji je nad njim izvršio određeni brusač mašinskom obradom moram priznat da je nakon par propisnih zahvata pod mojom polirkom prekrasan sa mirror finishom.
Image1.jpg
Nažalost po zoni natpisa nisam mogao radit neke veće korekcije da ne bi izgubio kontrastnost slova (dosta je plitak urez natpisa). Sad je tu pored mene i odmara se u svojoj mirovini dobro natopljen ballistolom i jako mu to godi.
nobile157 wrote:To ti je otprilike kao kada vidiš zgodnu ženu u prolazu i kažeš: krasna je, imao sam je i bilo mi je lijepo s njom
Ne bu se štel mešat! :twisted:
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 2 guests