procjena
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: procjena
bez uvrede joza, ako zelis moje iskreno misljenje... meni se ne svidja, mislim da ti mozes to i puno bolje odraditi...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: procjena
Dakle, obzirom da sam promijenio stotinjak vrhunskih noževa i imao u rukama noževe i po 3.000 eura, a u kolekciji imam i ručne radove vrhunske kvalitete, bez uvrede, ne više od par sto kuna. Međutim, nož za tebe ima posebnu vrijednost jer si ga sam radio i to se ne može platiti.
Ali pogledaj ovo: Mislio si na ovaj nož. Imao sam ga u rukama i veći je nego što izgleda, cijenu vidiš na etiketi. Naravno, u eurima.
Pogledaj u galeriji nož Romeo Maglić, to je ručni rad za diplomski, dobio sam ga jako jeftino, 200,00 kuna iako realno vrijedi 100 eura, jer sam ga bez problema prodao za tu lovu.
Ali pogledaj ovo: Mislio si na ovaj nož. Imao sam ga u rukama i veći je nego što izgleda, cijenu vidiš na etiketi. Naravno, u eurima.
Pogledaj u galeriji nož Romeo Maglić, to je ručni rad za diplomski, dobio sam ga jako jeftino, 200,00 kuna iako realno vrijedi 100 eura, jer sam ga bez problema prodao za tu lovu.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: procjena
Ma to je O.K. a original sam imao u ruci i nakon filma sam ga htio i kupiti, doista je komad. Možda ga i uzmem jednog dana, tko zna??? 
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: procjena
Imao sam originalni kukri sa Nepala, ne onaj za turiste. Cold steel ga radi vrhunski, ali je i cijena vrhunska. Mačeta kukri, CS pak, bi trebala biti jeftina.
Moja preporuka je svakako C model ako hoćeš kukri.
Moja preporuka je svakako C model ako hoćeš kukri.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: procjena
Kakav je problem pila ??
Imas flexu ? Stavis ga u skripac i polako urezujes zube sa onom plocom od 2,5-3 mm a s onom od 1 mm krojis noz iz blanka ili uzmes ubodnu pilu s listom za zeljezo. To je najbolja varijanta.
Imas flexu ? Stavis ga u skripac i polako urezujes zube sa onom plocom od 2,5-3 mm a s onom od 1 mm krojis noz iz blanka ili uzmes ubodnu pilu s listom za zeljezo. To je najbolja varijanta.
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: procjena
Ta pila sluzi za neka sitna urezivanja i rezbarenja a ne kao bancek
npr kad radis zamke i klopke pa ti treba za triger ili nesto slicno.
A i da ga duze cistis
npr kad radis zamke i klopke pa ti treba za triger ili nesto slicno.
A i da ga duze cistis
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
Re: procjena
Velim, moj kukri nije bio za turiste, donio mi ga je čovjek koji je išao na Himalaju sa ekspedicijom, a imao sam priliku vidjeti kukri za turiste, običan pleh koji se savije kad udariš šibu. Moj je bio žilet
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: procjena
Zijev... lako je mijenjati... treba nešto i zadržati... npr: Waidblattanobile157 wrote:Dakle, obzirom da sam promijenio stotinjak vrhunskih noževa
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Re: procjena
Nije lako mijenjati, ali je nužno. Waidblatt sam imao, sada imam nešto drugo. To ti je otprilike kao kada vidiš zgodnu ženu u prolazu i kažeš: krasna je, imao sam je i bilo mi je lijepo s njom. Ali, sada imam nešto bolje...
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: procjena
Ja ga sad ne bi olako prodao. Nakon sitnih intervencija nakon mesarenja koji je nad njim izvršio određeni brusač mašinskom obradom moram priznat da je nakon par propisnih zahvata pod mojom polirkom prekrasan sa mirror finishom.nobile157 wrote:Waidblatt sam imao, sada imam nešto drugo.
Nažalost po zoni natpisa nisam mogao radit neke veće korekcije da ne bi izgubio kontrastnost slova (dosta je plitak urez natpisa). Sad je tu pored mene i odmara se u svojoj mirovini dobro natopljen ballistolom i jako mu to godi.
Ne bu se štel mešat!nobile157 wrote:To ti je otprilike kao kada vidiš zgodnu ženu u prolazu i kažeš: krasna je, imao sam je i bilo mi je lijepo s njom
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 2 guests

