NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Moderator: Original_G
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Ako se na državno ide, onda će to biti trojica a ne petorica. Jednom je draže pucat VK u Rijeci, a drugi ne zaslužuje nastup iz drugih razloga da ne idem u detalje. Dakle, ostajete vas trojica. Tajnica se ne javlja na telefon ni poruke, pokušat ću sutra. Karlovačka streljana je malo drugačija od Oboja po poziciji.
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Provjereno, prijava je odrađena ali nije korigirana rasporedna lista. Uglavnom, imenjaci su u prvoj grupi a Branko u drugoj ili trećoj, slijedi objava korigirane liste.
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Ispravak;
jedan u prvoj grupi, jedan u drugoj i jedan u trećoj.
Oštri, možeš li se čuti sa ekipom i dogovoriti raspored? Pa mi stisni sms.
jedan u prvoj grupi, jedan u drugoj i jedan u trećoj.
Oštri, možeš li se čuti sa ekipom i dogovoriti raspored? Pa mi stisni sms.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Iskreno nisam zadovoljan rezultatima nekih kolega ali što je tu je. Kakvi su bili meteo uvjeti za vrijeme natjecanja?
Nekako mi se čini da će naredna sezona biti oštra u pripremama, čim se vratim.
Nekako mi se čini da će naredna sezona biti oštra u pripremama, čim se vratim.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Iskreno, niti ja nisam sa svojim rezultatom nimalo zadovoljan.
Na prvenstvu Zagreba sam puknuo loše i napravio 526, a onda prekjučer 505
bi vjerojatno bile rješenje problema, sinoć sam na eGunu popušio izlicitirate jedne če-če
Do godine veteran, sa dioptrijom na desnom oku -1,5 ipak vjerojatno ne bi trebao pucati bez
i uvjeravati se kako još jako dobro vidi 
Od preksutra pucam sa cviksama, pa kud puklo da puklo
boljima, a posebno novoj rekorderki Hrvatske i njenom treneru 
Na prvenstvu Zagreba sam puknuo loše i napravio 526, a onda prekjučer 505
Do godine veteran, sa dioptrijom na desnom oku -1,5 ipak vjerojatno ne bi trebao pucati bez
Od preksutra pucam sa cviksama, pa kud puklo da puklo
Oštri
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Čestitke pobjednicima i utjehe kolegama iz kluba!
Ostatak ekipe je s vama!
Ja bi vam rado pomogel ali ..........halo tajnica!
Poz.
Ostatak ekipe je s vama!
Ja bi vam rado pomogel ali ..........halo tajnica!
Poz.
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Dam sineku i osobnu i grunt da donese potvrdu!
Poz.
Poz.
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Brankec, jesam li to propustio nešto? Kakva sad potvrda?
Usput, jesi li zainteresiran puknut koji metak iz vojne puške 7,9mm? Ne znam kako Oštri stoji sa vremenom pa da se pridruži...
Pala mi koncentracija barutnih plinova u krvi pa nešto razmišljam da iskemijam par slobodnih sati za trening.
A mogli bi i tvog malog ubacit u igru što se tiče malog kalibra, jedino mu treba smislit nekakav streljački kaput. (xxxxl?)
Usput, jesi li zainteresiran puknut koji metak iz vojne puške 7,9mm? Ne znam kako Oštri stoji sa vremenom pa da se pridruži...
Pala mi koncentracija barutnih plinova u krvi pa nešto razmišljam da iskemijam par slobodnih sati za trening.
A mogli bi i tvog malog ubacit u igru što se tiče malog kalibra, jedino mu treba smislit nekakav streljački kaput. (xxxxl?)
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Ja se slažem.
Dogovorite se sve na treningu.
Kaput????
Poz.
Dogovorite se sve na treningu.
Kaput????
Poz.
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Za pucanje MK ležeći mora imati streljački kaput. Priložit ću sliku pa će biti jasno.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Javi se Oštriiiii!!!!!!!!!!!oštrostrijelac wrote:Ozbiljan pristup organizaciji:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4222.pdf
kako je bilo?????????????
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Kako ko
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4231.pdf
Ja sam pucao dobro, ali pogađao slabo. U meču sam uspio 2 puta pogoditi u ništa na 3 sata, te uz to još 16 puta u bijelo.
Katastrofalno loše, u životu nisam opalio tako niski rezultat.
Dogodine bude bolje.
za organizatore, a čestitke i boljima. 
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4231.pdf
Ja sam pucao dobro, ali pogađao slabo. U meču sam uspio 2 puta pogoditi u ništa na 3 sata, te uz to još 16 puta u bijelo.
Katastrofalno loše, u životu nisam opalio tako niski rezultat.
Dogodine bude bolje.
Oštri
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Čestitke pobjedniku i pobjednicima na uspjehu!
Puno uspjeha u daljnim natjecanjima!

Puno uspjeha u daljnim natjecanjima!
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Daljnja su natjecanja koncem kolovoza i početkom rujna
Pripremih nešto metkova za tanđarinu, te nešto čahura u koje bude trebalo složiti dobitnu kombinaciju, kako bi se puknula norma za državno.
Poseban bude gušt Trofej neovisnosti 8 listopada.
Prošle sam godine bolje pucao (pogađao) na 300, nego na 100 metara.
Ove bi godine trebalo izboriti nastup u finalu, a koje lani nisam ni gledao, pošto sam bio zauzet temeljitim čiščenjem aparatića.
Prema toj M48A sam se odnosio kao prema nekom Tanneru ili Bleikeru.
Nadam se da se bude uloženi trud u održavanje ove godine isplatio.
Možda bi bilo dobro trenirati samo na 300 metara

Kaj o tome misle iskusniji
Šicamu bi nam dobro došel za senijorsku ekipu, pošto veterana ima napretek
Bila bu letos dosti jaka konkurencija, a prednost je kaj se utorkom i četvrtkom more puškarati na potočiću sve u 16 sve do 18.
Za one koji koriste tanđare iz kontejnera treninzi počinju tek iza Gospe.
Ak nekom nekaj ni jasno u gore napisanom, sam nek slobodno pita, bum objasnil.
MUŠ
Pripremih nešto metkova za tanđarinu, te nešto čahura u koje bude trebalo složiti dobitnu kombinaciju, kako bi se puknula norma za državno.
Poseban bude gušt Trofej neovisnosti 8 listopada.
Prošle sam godine bolje pucao (pogađao) na 300, nego na 100 metara.
Ove bi godine trebalo izboriti nastup u finalu, a koje lani nisam ni gledao, pošto sam bio zauzet temeljitim čiščenjem aparatića.
Prema toj M48A sam se odnosio kao prema nekom Tanneru ili Bleikeru.
Nadam se da se bude uloženi trud u održavanje ove godine isplatio.
Možda bi bilo dobro trenirati samo na 300 metara
Kaj o tome misle iskusniji
Šicamu bi nam dobro došel za senijorsku ekipu, pošto veterana ima napretek
Bila bu letos dosti jaka konkurencija, a prednost je kaj se utorkom i četvrtkom more puškarati na potočiću sve u 16 sve do 18.
Za one koji koriste tanđare iz kontejnera treninzi počinju tek iza Gospe.
Ak nekom nekaj ni jasno u gore napisanom, sam nek slobodno pita, bum objasnil.
MUŠ
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Uspijeh nabaviti Jäggi nova cvikse. U fazi dolaska su, pa bumo vidli kaj bu to.oštrostrijelac wrote:
bi vjerojatno bile rješenje problema, sinoć sam na eGunu popušio izlicitirate jedne če-če
![]()
Do godine veteran, sa dioptrijom na desnom oku -1,5 ipak vjerojatno ne bi trebao pucati bezi uvjeravati se kako još jako dobro vidi
![]()
Iris blenda je u međunarodnom dozvoljena, nadam se da je i u domačem isto tak
Štoviše, vidjeh neke kolege da je koriste.
Oštri
Who is online
Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest

