8. puta na ljetne OI
Moderator: Original_G
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
8. puta na ljetne OI
Slovenski strelac Rajmond Debevec pobjedom na Evropskom prvenstvu u Beogradu plasirao se za nastup na OI u Londonu slijedeče godine.
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4296.pdf

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4296.pdf
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 8. puta na ljetne OI
Netko osmi, a netko prvi puta na olimpijadu.
Bojan Đurković je u trostavu na EP u Beogradu plasmanom u finale osigurao pravo nastupa na OI 2012. u Londonu, te je tako postao 4. hrvatski strelac kojem je to pošlo za kažiprstom.
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4302.pdf
http://www.hrvatski-streljacki.hr/index.php
Bojan Đurković je u trostavu na EP u Beogradu plasmanom u finale osigurao pravo nastupa na OI 2012. u Londonu, te je tako postao 4. hrvatski strelac kojem je to pošlo za kažiprstom.
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4302.pdf
http://www.hrvatski-streljacki.hr/index.php
Oštri
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests
