8. puta na ljetne OI

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

8. puta na ljetne OI

Post by oštrostrijelac » 05 Aug 2011, 21:35

Slovenski strelac Rajmond Debevec pobjedom na Evropskom prvenstvu u Beogradu plasirao se za nastup na OI u Londonu slijedeče godine.

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4296.pdf

:A28:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 8. puta na ljetne OI

Post by oštrostrijelac » 07 Aug 2011, 21:23

Netko osmi, a netko prvi puta na olimpijadu.
Bojan Đurković je u trostavu na EP u Beogradu plasmanom u finale osigurao pravo nastupa na OI 2012. u Londonu, te je tako postao 4. hrvatski strelac kojem je to pošlo za kažiprstom.
:A28:

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4302.pdf

http://www.hrvatski-streljacki.hr/index.php
Oštri

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests