HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by oštrostrijelac » 02 Nov 2011, 22:36

Dvostruko više od 5 koliko nas je pucalo ligu prošle sezone i nije tako mali korak unaprijed. :A14:
A imali budemo i strelicu. :A25:
Kvantitativni bi napredak mogao polučiti i kvalitativni. :idea:
Naftalin je prava stvar, svako malo iz njega možeš izvuči ponešto. :mrgreen:
Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by zdebat » 02 Nov 2011, 22:58

Bojim se da u prvom kolu neće biti baš neke kvalitete ali počinjemo sa oštrijim treninzima i pripremama za naredni period.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by oštrostrijelac » 20 Nov 2011, 20:03

Evo i rezultata današnjeg II kola 1.B lige

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4532.pdf

Ipak smo bili malo manje loši nego u I kolu :A00:
Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by zdebat » 20 Nov 2011, 22:23

Mislim da ću morati ja nastupati uprkos bolovima u laktu.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by oštrostrijelac » 26 Nov 2011, 15:47

Do 17. prosinca si ti kao nov :A25:

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4537.pdf

Situacija na ljestvici nije baš bajna, slabo skupljamo bodove :A00:
Nedostaju nam još 2 dobra pištoljaša :idea:
Last edited by oštrostrijelac on 26 Nov 2011, 15:51, edited 1 time in total.
Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by zdebat » 26 Nov 2011, 15:50

Budući da se ozljeda vuče već godinu i pol, čisto sumnjam. A i obaveze u klubu su takve (pored hrpe posla doma) da se baš ne stignem promiti pištolja. Probat ću pa što bude.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by oštrostrijelac » 09 Dec 2011, 20:56

Bilo bude gužve na potočiću slijedeči vikend:

http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... _11_12.pdf

Pucačina od jutra do sutra :A14: :mrgreen:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by oštrostrijelac » 16 Dec 2011, 19:12

Oštri

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by brankec » 16 Dec 2011, 23:43

Sretno svima!!! :A25:
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
shuro
Narednik
Narednik
Posts: 405
Joined: 14 Aug 2008, 12:38
Location: Zagreb
Contact:

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by shuro » 17 Dec 2011, 17:41

Eto uspješno smo nastupili na 3. kolu lige, a rezultati su uglavnom bili u skladu sa uloženim trudom i zalaganjem na treninzima :A18:
No uvijek je lijepo doći i družiti se :A25:

User avatar
shuro
Narednik
Narednik
Posts: 405
Joined: 14 Aug 2008, 12:38
Location: Zagreb
Contact:

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by shuro » 18 Dec 2011, 20:47

Eto i rezultata.

http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... 111218.pdf

Samo nije mi jasno zašto su spojili rezultate 1A i 1B lige za pištoljaše ??? :A06:

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by oštrostrijelac » 18 Dec 2011, 21:52

Bilten na HSS-u je malo drukčiji
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4611.pdf

Opet su me preimenovali, iako nemam veze sa Šestinama. :A00:
Jadnostavnija je jedinstvena lista :mrgreen:
Rezultati nam i nisu nešto, ali bilo bude bolje u 2012. :A30:
Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by zdebat » 18 Dec 2011, 23:11

Ha, možda si trebao pucat šestinskim kišobranom (možda bi bilo bolje?)

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by zdebat » 31 Jan 2012, 23:19

Pozor! Nešto se govori da bi 4 kolo A i B lige moglo biti odgođeno radi zahlađenja. Informacije slijede čim bude službeno objavljeno.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by oštrostrijelac » 01 Feb 2012, 20:52

Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by oštrostrijelac » 26 Feb 2012, 12:37

Oštri

User avatar
hrvoje91
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 89
Joined: 16 Jun 2010, 15:39
Location: čakovec

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by hrvoje91 » 26 Feb 2012, 15:49

jel ima tko rezultate iz čakovca?

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by zdebat » 26 Feb 2012, 16:50


User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: HRVATSKA LIGA ZRAČNIM ORUŽJEM (A i B)

Post by oštrostrijelac » 19 Mar 2012, 22:24

Završila je i ova sezona, a kako je bilo ovaj vikend na potočiću vidljivo je ovdje:
http://www.sszg.hr/
:A28: svima skupa :A25:
Oštri

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests