Uputstva za HS 2000

Podjeli svoje znanje
Post Reply
User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Uputstva za HS 2000

Post by Knife_maniac » 22 Apr 2008, 21:35

ustupio, skenirao, obradio i poslao na grupu - Mike Torello

ja sam samo pokupio tamo i postao ovdje...
HS_2000_manual_01.jpg
HS_2000_manual_01.jpg (22.46 KiB) Viewed 319 times
HS_2000_manual_02.jpg
HS_2000_manual_02.jpg (16.24 KiB) Viewed 320 times
HS_2000_manual_03.jpg
HS_2000_manual_03.jpg (36.01 KiB) Viewed 314 times
HS_2000_manual_04.jpg
HS_2000_manual_04.jpg (33.86 KiB) Viewed 310 times
HS_2000_manual_05.jpg
HS_2000_manual_05.jpg (21.32 KiB) Viewed 300 times
HS_2000_manual_06.jpg
HS_2000_manual_06.jpg (23.76 KiB) Viewed 301 times
HS_2000_manual_07.jpg
HS_2000_manual_07.jpg (27.24 KiB) Viewed 300 times
HS_2000_manual_08.jpg
HS_2000_manual_08.jpg (34.25 KiB) Viewed 299 times
HS_2000_manual_09.jpg
HS_2000_manual_09.jpg (21.26 KiB) Viewed 298 times
HS_2000_manual_10.jpg
HS_2000_manual_10.jpg (35.54 KiB) Viewed 297 times

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: Oputstva za HS 2000

Post by Knife_maniac » 22 Apr 2008, 21:42

HS_2000_manual_11.jpg
HS_2000_manual_11.jpg (36.16 KiB) Viewed 302 times
HS_2000_manual_12.jpg
HS_2000_manual_12.jpg (27.08 KiB) Viewed 298 times
HS_2000_manual_13.jpg
HS_2000_manual_13.jpg (29.32 KiB) Viewed 297 times
HS_2000_manual_14.jpg
HS_2000_manual_14.jpg (36.33 KiB) Viewed 294 times
HS_2000_manual_15.jpg
HS_2000_manual_15.jpg (23.42 KiB) Viewed 293 times
HS_2000_manual_16.jpg
HS_2000_manual_16.jpg (18.32 KiB) Viewed 293 times


Evo, zahvalite Mike Torellu sto je ustupio svoj manual, skenirao, cropao, uredio, izgubio cijelo popodne da bi ovaj manual jos davno poslao na grupu od kuda sam ga ja skinuo i poslao ovdje na forum, ali sam zaboravio RAR :A21:

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Oputstva za HS 2000

Post by patch » 22 Apr 2008, 22:39

Knife_maniac wrote:
patch wrote:... najljepsi dio svega mi je bila (pazi sada) obuka u Jaski i na Slunju i straza na p dvo.... gore je bilo nesto neopisivo....
Cuo sam da oni jedini imaju obuku o "ciscenju i pretresanju" terena i da se radi na poligonu u Slunju. Znam par ljudi koji su (bili) u VP i isto su rekli da je (bilo) super.
Respect prika ! :A25:

hvala. imali smo takvih obuka. ja sam bio na sniperu, pa sam pratio sto se dogadja izdaleka. optika je takva da nema sanse promasiti na 400 m, sve dalje je cista lutrija. jednom nam je uletio Lausic (tadasnji zapovjednik) u kontrolu, pa nas je razbacao uzduz i poprijeko - osim kolege i mene. Za nagradu dobijemo, pazi sada, izlazak u Slunj.... Mi pali na dupe, mislili, sad ce dati koji dan nagrade, a ono Slunj.... Uglavnom, izasli, malo se proveli, i provozali dzipom, vratili natrag i jos dobili cebovanje....
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest