otvorena liga metak

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

User avatar
risbo
Skupnik
Skupnik
Posts: 254
Joined: 20 Sep 2009, 21:17
Location: Osijek

otvorena liga metak

Post by risbo » 08 Oct 2012, 01:45

Streljački klub Metak poziva sve zainteresirane strijelce i građane za sudjelovanje u 7. Otvorenoj županijskoj ligi VK Pištoljem i Revolverom u disciplini 10+10 hitaca koje će se održati u 4 kola sa početkom 13. listopada 2012. godine u 9h na streljani Pampas.

Liga će se odvijati u 5 kola. U sljedećim terminima:

1. kolo - 13.10.2012. (subota u 09:00 sati)

2. kolo - 21.10.2012. (nedjelja u 09:00 sati)

3. kolo - 27.10.2012. (subota u 09:00 sati)

4. kolo - 04.11.2011. (subota u 09:00 sati)

Natjecanje je pojedinačno i ekipno a plasman se računa zbrajanjem rezultata 3 najbolja kola za svaku kategoriju. Za ekipne nema kategorija i slobodnog su izbora te se moraju prijaviti prije natjecanja. Sudionici mogu biti svi građani koji posjeduju legalno oružje kao i članovi streljačkih udruga.
Attachments
48262_495024923850088_490697342_o.jpg

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: otvorena liga metak

Post by sperac » 08 Oct 2012, 18:34

Jel može dopisno iz Zagreba?

Kad se puca 5. Kolo?
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Re: otvorena liga metak

Post by Original_G » 08 Oct 2012, 18:42

Dopisno iz Čakovca?
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: otvorena liga metak

Post by canon11 » 09 Oct 2012, 11:06

sperac wrote:Jel može dopisno iz Zagreba?

Kad se puca 5. Kolo?
Peto kolo smo izbacili zbog Sajma tako da se puca samo 4 kola a zbrajaju 3 najbolja :). Dopisno nazalost nista :A19:. Dodjite na zadnje kolo kad bude rostiljanje i pivo ( i ilegalni kralj precize :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) :A29:

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: otvorena liga metak

Post by lex-lutor » 09 Oct 2012, 11:16

canon11 wrote:......... kad bude rostiljanje i pivo...
Kao sto je bila virtualna rostiljada i pivo za drzavno ili ce se ipak materijalizirati ???
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: otvorena liga metak

Post by canon11 » 09 Oct 2012, 13:58

lex-lutor wrote:
canon11 wrote:......... kad bude rostiljanje i pivo...
Kao sto je bila virtualna rostiljada i pivo za drzavno ili ce se ipak materijalizirati ???
Da odmah rijesemo neke dileme :) SK Metak kao i njegovi clanovi ove godine nisu imali nikakve veze sa organizacijom Drzavnog prvenstva. Stoga za sve probleme ne snosimo nikakvu odogovornost! Nasi natjecatelji jako dobro znaju sto mogu ocekivati na natjecanjima u organizaciji SK Metka. Uvijek pristupacne kotizacije, sve organizirano na vrijeme, brza obrada rezultata i odmah na webu, fotke gotovo svih natjecatelja besplatno, hrana i pice besplatno u kolicini koliko mozes popiti i pojesti itd itd. Ako netko ima primjedbe na naš rad u klubu neka kaže, pokušat cemo to ispraviti. :)

A što se tice organizacije državnog prvenstva :) to se morate obratiti GSD Osijeku i SSOBZ odnosno njihovom guru-u Zvonimiru Kovacevicu :A31: Ali slazem se sa mnogim kritikama (i ovom tvojom također), no to nije "natjecanje" nego neki nacionalni program i tak bla bla bla ... mogu do sutra nabrajat ali opet cu se zamjeriti kolegama :A27: Kako bi rekao jedan moj kolega IDEMO NAPRIJED :)

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: otvorena liga metak

Post by sperac » 09 Oct 2012, 21:34

Ne znam zašto si se Canon pronašao prozvanim?
Možda zato što si kao i ja slavonac pa ti je lijepo kad po cijeloj državi se priča kako su uvijek bili toplo dočekani i siti.
Bilo bi lijepo da sam mogao komentirati slavonski čobanac sa kolegama strijelcima (prodavajuci skromno znanje o specijalitetu Slavonije). !?

Vremena se mijenjaju ili mlađe generacije trebaju na pričama iz prošlosti živjeti?
Više bi volio da i ja kroz ovaj sport doživim dio "druženja" iz prošlosti! Nije im loše bilo !

p.s. a i par domačih kulena na toliki broj ljudi, bio bi dobar, kad bi imao namjeru "za ono više"
Tko leti i puca vrijedi !

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: otvorena liga metak

Post by sperac » 09 Oct 2012, 21:51

Da dam i ja neki prijedlog pa da se forumaši izjasne.
Dopis a liga SK Metak:
Interes strijelaca izvan Osijeka je natjecati se . U Osijeku ima odličnih strijelaca te je samim tim sportski poticajno!
Interes strijelaca iz Osijeka
Što jače ligaško natjecanje, kvalitetno druženje i možda nekakva financijska dobit.

Prijedlog:
Omogučite strijelcima iz ostali dijelova RH da sudjeluju na ligi SK Metak. Kako?
Prihvatite rezultate sa ovogodišnjeg Medvešak kupa koji se puca u ovu Subotu na Vrapčaku.
Neki bi se i uputili još dva puta za Osijek. Siguran sam da bi SK LAS imao svog predstavnika kao i SK Sveučilište.Vjeruje. Da bi bio i još neki kolega iz ostalih SK.?
Naravno da se na neki način sudjeluje i u kotizaciji za to kolo.?

p.s. U čemu je grč?
Tko leti i puca vrijedi !

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: otvorena liga metak

Post by sperac » 12 Oct 2012, 17:37

:o nema nikakvog odgovora na prijedlog :?:
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: otvorena liga metak

Post by canon11 » 13 Oct 2012, 13:45

Ove godine ništa, mozda nagodinu :)

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: otvorena liga metak

Post by canon11 » 13 Oct 2012, 16:12

Poštovani strijelci,

u subotu 13. listopada 2012. godine održano je prvo kolo lige streljačkog kluba Metak. U nastavku se nalaze rezultati. Napominjemo kako se 2. kolo lige održava u nedjelju 21. studenog 2012 godine u 9h.

2. kolo - 21.10.2012. (nedjelja u 09:00 sati)

3. kolo - 27.10.2012. (subota u 09:00 sati)

4. kolo - 03.11.2011. (subota u 09:00 sati)
1. KOLO LIGE REZULTATI.pdf
(297.82 KiB) Downloaded 31 times

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: otvorena liga metak

Post by canon11 » 21 Oct 2012, 18:00

Završeno je 2. kolo lige Metak. Rezultati u prilogu. :A31:
2.-KOLO-REZULTATI.pdf
(298.89 KiB) Downloaded 30 times

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: otvorena liga metak

Post by canon11 » 27 Oct 2012, 16:01

3. KOLO REZULTATI.pdf
(300.09 KiB) Downloaded 26 times

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: otvorena liga metak

Post by sperac » 27 Oct 2012, 20:33

canon11 wrote:
3. KOLO REZULTATI.pdf
Kako stvari stoje, čini mi se da Đumlija ima prednost pred zadnje kolo lige.??
Da li će moćni Sig Hammerli P240 opravdati očekivanja ili će TS "potući" u konkurenciji pištolj. Naravno ne puca oružje samo od sebe :D
U revolveru opet Đumlija ima prednost,..., jel ima tko u OS i bližoj okolici bolji od njega? Zašto nema više natjecatelja iz ostalih klubova koje su u gradu?

p.s. Kladio bi se da će poštovani kolega Đumlija za 2 kruga biti uspješniji u pištolju :shock:
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: otvorena liga metak

Post by istra champion » 27 Oct 2012, 22:33

sperac wrote:Kladio bi se da će poštovani kolega Đumlija za 2 kruga biti uspješniji u pištolju :shock:
Statistika mu baš ne ide u prilog, +-10 krugova/+-3. Ja bi se kladio na konstantnost :A26:
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: otvorena liga metak

Post by sperac » 28 Oct 2012, 13:09

8-) i dobro na šta se kladimo?
bilo bi zanimljivo vidjeti kako su pucali precizu i brzu. pretpostavljam da je prednost onoga koji bolje opali brzu . možda se varam ?
Tko leti i puca vrijedi !

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: otvorena liga metak

Post by sperac » 28 Oct 2012, 18:07

canon11 wrote:
sperac wrote:Jel može dopisno iz Zagreba?

Kad se puca 5. Kolo?
Peto kolo smo izbacili zbog Sajma tako da se puca samo 4 kola a zbrajaju 3 najbolja :). Dopisno nazalost nista :A19:. Dodjite na zadnje kolo kad bude rostiljanje i pivo ( i ilegalni kralj precize :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) :A29:
Jel još uvijek vrijedi poziv na roštilj i pivu?
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: otvorena liga metak

Post by canon11 » 28 Oct 2012, 20:28

Naravno :A25:

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: otvorena liga metak

Post by canon11 » 03 Nov 2012, 16:33

Poštovani strijelci,

U subotu 03. studenog 2012. godine održano je cetvrtko finalno kolo lige streljačkog kluba Metak. Prvo mjesto u disciplini VK Pištolj 10+10 A kategorije osvojio je Boris Šeper iz SK Metak sa 559 krugova, drugo mjesto osvojio je Zdenko Đumlija GSK Centar sa 558 krugova te trece mjesto osvojio je Luka Kuduz SK Metak sa 553 kruga. U istoj disciplini B kategorije prvo mjesto osvojio je Boris Čunović SK Metak sa 497 krugova, drugo mjesto Zdravko Lešnjaković SK Metak sa 479 krugova i trece mjesto Damir Hegediš GSK Centar sa 469 krugova. U disciplini VK revolver 10+10 A kategorije prvo mjesto osvojio je Zdenko Đumlija GSK Centar sa 560 krugova, drugi je Luka Kuduz SK Metak sa 551 krugom i treci je Boris Čunović SK Metak sa 545 krugova. U istoj disciplini B kategorije prvi je Miroslav Barać GSK Centar 526 krugova, drugi Boris Komar GSK Centar 524 kruga i treci je Zorislav Kollar GSK Centar sa 518 krugova. U ekipnoj konkurenciji u disciplini pištolj prvi su SK Metak (Šeper, Kuduz, Županić) sa 1646 krugova, drugi su Banane iz Paname (Đumlija, Kollar, Čunović) sa 1566 krugova i treci su 3 Asa (Conjar, perković, Komar) sa 1505 krugova. U revolveru prvi su SK Metak (Nađ, Čunović, Kuduz) 1636 krugova, drugi su Banane iz Paname (Đumlija Koallar, Hegediš) 1605 i treci su 3 Asa (Conjar, Perković, Ferenc) 1564. :A16:
4_ KOLO REZULTATI_finale.pdf
(300.17 KiB) Downloaded 25 times
Poštovani strijelci,

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: otvorena liga metak

Post by istra champion » 03 Nov 2012, 17:38

Čestitke najboljem pištoljašu :A25:
@za njegoša: opet si bio u krivu :A18:
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest