Poziv na natjecanje - Siječanjski turnir

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Poziv na natjecanje - Siječanjski turnir

Post by canon11 » 04 Jan 2013, 15:24

Streljački klub Metak povodom dana priznanja Republike Hrvatske poziva sve zainteresirane strijelce i građane za sudjelovanje na natjecanju Siječanjski turnir VK Pištoljem 10+10 i VK Revolverom 10+10 hitaca. Natjecanje će se održati 12. siječnja 2013. godine u 9h na streljani Pampas koje a provodi se prema pravilima HSS-a za nacionalni program. Sudionici mogu biti svi građani koji posjeduju legalno oružje kao i članovi streljačkih klubova i udruga. Početak natjecanja je u 9 sati a kotizacija iznosi 50 kuna za jedan nastup, 70 kuna za dva nastupa. Uplata kotizacija je prije nastupa. Nakon natjecanja i dodjele medalja osiguran je ručak.

Sportski pozdrav

Osijek, 04. siječanj 2013

http://www.metak.hr

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: Poziv na natjecanje - Siječanjski turnir

Post by istra champion » 12 Jan 2013, 18:02

Čestitke svima a pogotovo osvajaćima medalja :A25: .
Nekad puca strijelac a nekad oružje :mrgreen: , zanima me s kojom ''kantom'' je pucao trećeplasirani pištoljaš?
Ukupni rezultat drugoplasiranog revolveraša baš ne štima :roll:
pozdrav Majstore :!:
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: Poziv na natjecanje - Siječanjski turnir

Post by canon11 » 12 Jan 2013, 19:18

Greska u prepisivanju precizne paljbe :) i hvala na ukazanom propustu, evo ispravka i isprika :A25:
SIJECANSKI 2013 rezultati.pdf
(138.06 KiB) Downloaded 31 times
"kanta" je ts :A27:
Last edited by istra champion on 12 Jan 2013, 19:41, edited 1 time in total.
Reason: stari bilten izbrisan prema zahtjevu!

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: Poziv na natjecanje - Siječanjski turnir

Post by sperac » 13 Jan 2013, 20:09

Čestitam svim natjecateljima a posebno "povratniku" Gosp. Slavko.
Žao mi je što zbog obveza nisam mogao sudjelovati, al vjerujem da me slijedeče natjecanje u siječnju neće mimoići.
Sportski pozdrav
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
risbo
Skupnik
Skupnik
Posts: 254
Joined: 20 Sep 2009, 21:17
Location: Osijek

Re: Poziv na natjecanje - Siječanjski turnir

Post by risbo » 13 Jan 2013, 20:18

Morali su zvati gsp. Slavka da skine Metkovce s trona ali nije ih sve mogao skinuti :D

Cestitke pobjednicima da nisam bio sprijecen pucati brzu na revolveru bilo bi svasta :A27:

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: Poziv na natjecanje - Siječanjski turnir

Post by canon11 » 13 Jan 2013, 20:25

Postavljena je i fotogalerija sa turnira ako nekog zanima na www.metak.hr

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest