ISSF
Moderator: Original_G
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Danas je odrađen prvi dan PGZ po ISSFu.
Pucan je pištolj standard i pištolj centralnog paljenja.
Neki su ispunili norme za PH u Osijeku, a neki nisu, poneki osvojili prva tri mjesta, a da
rezultati nisu proglašeni i medalje za pojedince i ekipe podijeljene.
Napredovao sam u odnosu na prošlogodišnje PGZ u pištolju centralnog paljenja za puna 94 kruga,
ali današnjih 252+233= 485 krugova je ipak 35 krugova premalo da bi se nastupilo na državnom.
Nagodinu bih sa još 94 kruga više mogao osvojiti PGZ
Sutra se puca i pištolj slobodnog izbora, a rezultati 4 posljednja elektronska treninga na potočiću, a bili su
507, 504, 518 i 505 krugova, govore da ne bih trebao imati problema ispuniti normu za PH.
Javim se sutra.
Čestitke kolega pele140 na današnjim nastupima i postignutim rezultatima i plasmanima
Pucan je pištolj standard i pištolj centralnog paljenja.
Neki su ispunili norme za PH u Osijeku, a neki nisu, poneki osvojili prva tri mjesta, a da
rezultati nisu proglašeni i medalje za pojedince i ekipe podijeljene.
Napredovao sam u odnosu na prošlogodišnje PGZ u pištolju centralnog paljenja za puna 94 kruga,
ali današnjih 252+233= 485 krugova je ipak 35 krugova premalo da bi se nastupilo na državnom.
Nagodinu bih sa još 94 kruga više mogao osvojiti PGZ
Sutra se puca i pištolj slobodnog izbora, a rezultati 4 posljednja elektronska treninga na potočiću, a bili su
507, 504, 518 i 505 krugova, govore da ne bih trebao imati problema ispuniti normu za PH.
Javim se sutra.
Čestitke kolega pele140 na današnjim nastupima i postignutim rezultatima i plasmanima
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
I tako jučer pucah katastrofalno loše, ali rezultat je ipak dovoljno dobar da se može
nastupiti na PH.
Uspio sam pogoditi i trojku i dvije petice, te pet šestica. Preostala 52 pogodka su doprinijela da konačan
zbroj bude 492 kruga, a što je 22 kruga iznad norme, ali i 31 krug do naslova prvaka GZ.
Nagodinu bude bolje.
Valja nači načina da se za nepuna 2 tjedna nastupi na PH u Osijeku.
Sportski pozdrav.
SSZG je jučer podijelio medalje i za jučerašnje i prekjučerašnje nastupe, graver se naradio.
nastupiti na PH.
Uspio sam pogoditi i trojku i dvije petice, te pet šestica. Preostala 52 pogodka su doprinijela da konačan
zbroj bude 492 kruga, a što je 22 kruga iznad norme, ali i 31 krug do naslova prvaka GZ.
Nagodinu bude bolje.
Valja nači načina da se za nepuna 2 tjedna nastupi na PH u Osijeku.
Sportski pozdrav.
SSZG je jučer podijelio medalje i za jučerašnje i prekjučerašnje nastupe, graver se naradio.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Evo i raspisa za ovogodišnje PH: http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5813.pdf
Valja doči i upasti među 8 u PSI, a tek onda počinje tekma za naslov prvaka Hrvatske
Ne bude trebalo rano ustajati
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Evo i biltena sa prvenstva Zagreba: http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... bilten.pdf 
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Eto i prekjučerašnjih i jučerašnjih uradaka sa Pampasa:
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le5836.pdf
Bilo je zanimljivo
-8 u zadnja 2 hica, uz ne baš najbolje odrađenih 58 predhodnih je rezultiralo sa 490 krugova, 30 premalo da se upadne u finale.
Slijedeče godine valja državno kvalitetnije odraditi.
Finale PSI je bilo zanimljivo.
Krišto i Drmić su napredovali, Lazić obranio poziciju iz kvalifikacija, dok su Posavec i Cindrić nazadovali.
Čestitke forumašima, a i ostalima, na lijepim rezultatima i plasmanima
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Na EPSOu u disciplini 60 hitaca ležeći za seniore naš strelac Ivica Štritof ušao je u finale, te završio na 6. mjestu.
Čestitke.
http://www.ech2013.com/dokumenti/ech201 ... _final.pdf
Nadajmo se da na ovom prvenstvu Evrope bude još lijepih rezultata naših strelaca i strelica.
Čestitke.
http://www.ech2013.com/dokumenti/ech201 ... _final.pdf
Nadajmo se da na ovom prvenstvu Evrope bude još lijepih rezultata naših strelaca i strelica.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Na Pampasu, danas na EPSOu, strelice su se natjecale na 300 metara.
Naravno, samo uz pomoč dioptera, remnika, rukavice i kaputića, manje više iz aparatića u kalibru 6BR.
10x je fi 50, a 10 je fi 100mm na 300m udaljenoj meti, a one zalegnu i štancaju muševe i obične centre kao na traci.
Rezultati: http://www.ech2013.com/dokumenti/ech201 ... tition.pdf
Fotke: http://www.ech2013.com/Pages/Gallery.aspx

Naravno, samo uz pomoč dioptera, remnika, rukavice i kaputića, manje više iz aparatića u kalibru 6BR.
10x je fi 50, a 10 je fi 100mm na 300m udaljenoj meti, a one zalegnu i štancaju muševe i obične centre kao na traci.
Rezultati: http://www.ech2013.com/dokumenti/ech201 ... tition.pdf
Fotke: http://www.ech2013.com/Pages/Gallery.aspx
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
PGZ 2014. - zračno oružje
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... 26%201.pdf
hmm, ove godine ipak bez finalnih nastupa
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... 26%201.pdf
hmm, ove godine ipak bez finalnih nastupa
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
V kolo A i B lige, te PH bude 15. i 16. ožujka u Vukovaru.
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le6309.pdf
Oštri
Re: ISSF
Ostrostrijelac,koje 22 streljivo koristis sa svojim TOZ 35 i koje streljivo najcesce koriste HR strijelci sa MK puskama tijekom natjecanja?
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
predprošlu i prošlu sam sezonu pucao rws pistol match i rws rifle match.
puškaši dosta koriste lapua midas + i eley tenex, a treniraju i sa sk standard plusom.
puca se još svega i svačega, pogotovo u serijskom programu, dakle iz drulova i brnovki.
puškaši dosta koriste lapua midas + i eley tenex, a treniraju i sa sk standard plusom.
puca se još svega i svačega, pogotovo u serijskom programu, dakle iz drulova i brnovki.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: ISSF
Ponekima je Vukovar blizu, a nekima i ne.oštrostrijelac wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
V kolo A i B lige, te PH bude 15. i 16. ožujka u Vukovaru.
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le6309.pdf
Medveščakofci razmišljaju de se zapute na završnicu ove sezone zraka.
Preostaje doduše još i polufinale i finale Kupa.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

