TROFEJ "OLUJA 2014" ,Zadar
Moderator: Original_G
TROFEJ "OLUJA 2014" ,Zadar
Poštovani strijelci,
U Zadru se 03.08.2014. god. održava tradicionalno natjecanje povodom Dana domovinske zahvalnosti i VRO Oluja.
U želji da se i ova hrvatska regija aktivnije uključi u organiziranje natjecanja VK kratkog oružja, informiram sve strijelce koji su u mogućnosti da nastupe na Trofeju "Oluja 2014".
Budući se večina natjecanja u streljaštvu (VK pištolj-revolver) održava na nekoliko streljana (Karlovac,Osijek,Rijeka i Zagreb), ovo je jedinstvena prilika za druženjem sa strijelcima iz srednje i južne Dalmacije.
Prošle godine sam po prvi put nastupio na natjecanju u Zadru i ugodno sam ostao iznenađen uvjetima koje imaju za bavljenje streljaštvom u Zadrar .
Druženje je bilo odlično, stekao sam nove kolege, a hrana nakon natjecanja je po meni bila najbolja koju sam imao priliku kušati na natjecanjima ( dalmatinska pašticada sa njokama i pržene lignje sa pomfijem i sl.).
I ove godine na natjecanje će se odazvati i aktivni pripadnici hrvatske vojske (Hrvatsko ratno zrakoplovstvo i protuzračna obrana, Hrvatska kopnena vojska i ostali) a vjerujem i policije te Udruga proizišlih iz Domovinskog rata. Sve u svemu ovo je prilika da proslavimo i obilježimo veličanstvenu pobijedu HV-a nad agresorom.
Nadam se da će se velik broj kvalitetnih strijelaca i stijelkinja odazvati i sudjelovati na ovom natjecanju, kako bi podigli kvalitetu natjecanja, a samim tim motivirali strijelce iz Zadra i šire regije da se još aktivnije uključe u natjecanja po cijeloj RH.
NEKA VIDE DA NAS IMA !!
p.s. ako je netko na moru a nema iz čega pucati, moja "cijev" će im biti na raspolaganju.
U Zadru se 03.08.2014. god. održava tradicionalno natjecanje povodom Dana domovinske zahvalnosti i VRO Oluja.
U želji da se i ova hrvatska regija aktivnije uključi u organiziranje natjecanja VK kratkog oružja, informiram sve strijelce koji su u mogućnosti da nastupe na Trofeju "Oluja 2014".
Budući se večina natjecanja u streljaštvu (VK pištolj-revolver) održava na nekoliko streljana (Karlovac,Osijek,Rijeka i Zagreb), ovo je jedinstvena prilika za druženjem sa strijelcima iz srednje i južne Dalmacije.
Prošle godine sam po prvi put nastupio na natjecanju u Zadru i ugodno sam ostao iznenađen uvjetima koje imaju za bavljenje streljaštvom u Zadrar .
Druženje je bilo odlično, stekao sam nove kolege, a hrana nakon natjecanja je po meni bila najbolja koju sam imao priliku kušati na natjecanjima ( dalmatinska pašticada sa njokama i pržene lignje sa pomfijem i sl.).
I ove godine na natjecanje će se odazvati i aktivni pripadnici hrvatske vojske (Hrvatsko ratno zrakoplovstvo i protuzračna obrana, Hrvatska kopnena vojska i ostali) a vjerujem i policije te Udruga proizišlih iz Domovinskog rata. Sve u svemu ovo je prilika da proslavimo i obilježimo veličanstvenu pobijedu HV-a nad agresorom.
Nadam se da će se velik broj kvalitetnih strijelaca i stijelkinja odazvati i sudjelovati na ovom natjecanju, kako bi podigli kvalitetu natjecanja, a samim tim motivirali strijelce iz Zadra i šire regije da se još aktivnije uključe u natjecanja po cijeloj RH.
NEKA VIDE DA NAS IMA !!
p.s. ako je netko na moru a nema iz čega pucati, moja "cijev" će im biti na raspolaganju.
Tko leti i puca vrijedi !
Re: TROFEJ "OLUJA 2014" ,Zadar
Počelo je... s malim zakašnjenjem... ali ipak je počelo...
Dečki su se raspucali i ima dobrih rezultata... ali vidićemo na kraju...
Završetak se očekuje oko 1300... pa ručak... pa proglašenje...
Dečki su se raspucali i ima dobrih rezultata... ali vidićemo na kraju...
Završetak se očekuje oko 1300... pa ručak... pa proglašenje...
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Re: TROFEJ "OLUJA 2014" ,Zadar
Ja nisan bija u mogućnosti vratiti se na proglašenje...
dobro bi bilo da neko ko ima... stavi rezultate... sperac...?
dobro bi bilo da neko ko ima... stavi rezultate... sperac...?
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


