3. JAMES BOND CUP

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 06 Nov 2012, 19:13

U nedjelju se nejde v lof, nego na Oboj.
Ova dugocijevnokratkocijevna banana disciplina je po mjeri mnogih.
Vidimo se.
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 12 Nov 2012, 23:37

Zapravo je bilo jaako neizvjesno :A14: :A14: :A14:
Pobjednika je naime odlučila bolja zadnja serija (pištolj), a imao je i puno više centara :A25:
:A28: Ilija :!: :A25:
Nakon dvije drvene, meni je pripala srebrna medalja :A02:
Nadam se da budu slijedeče godine još poneki zalegli, te da budu rezultati pojedinih pojedinaca još bolji :A14:
Još se samo čeka bilten :idea:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 19 Nov 2012, 17:32

Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 28 Oct 2013, 17:52

Evo i poziva za 5. izdanje ovog natjecanja.
Ove godine ima promjena u propozicijama :idea:

http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... 20bond.pdf

Bilo bude zanimljivo :A25:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 13 Nov 2013, 00:01

Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 07 Nov 2014, 21:42

Prekosutra se održava 6. po redu James Bond Cup.
Evo i pozivnice:
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... s_Bond.pdf

Vidimo se.
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 10 Nov 2014, 17:53

Bilten sa jučer održanog 6. James Bond Cupa: http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... 112014.pdf

Čestitke organizatoru i natjecateljima :A25:

:A28: i za osvajače 12 medalja :A25:
Oštri

Spinnaker
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 964
Joined: 26 Jun 2010, 16:51
Location: Sesvete

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by Spinnaker » 10 Nov 2014, 18:27

Cestitke natjecateljima.
Sto bi da su tako losi rezultati od puske?

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 11 Nov 2014, 21:19

mortsezona :A14:
Oštri

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests