3. JAMES BOND CUP
Moderator: Original_G
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 3. JAMES BOND CUP
U nedjelju se nejde v lof, nego na Oboj.
Ova dugocijevnokratkocijevna banana disciplina je po mjeri mnogih.
Vidimo se.
Ova dugocijevnokratkocijevna banana disciplina je po mjeri mnogih.
Vidimo se.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 3. JAMES BOND CUP
Zapravo je bilo jaako neizvjesno
Pobjednika je naime odlučila bolja zadnja serija (pištolj), a imao je i puno više centara
Ilija
Nakon dvije drvene, meni je pripala srebrna medalja
Nadam se da budu slijedeče godine još poneki zalegli, te da budu rezultati pojedinih pojedinaca još bolji
Još se samo čeka bilten
Pobjednika je naime odlučila bolja zadnja serija (pištolj), a imao je i puno više centara
Nakon dvije drvene, meni je pripala srebrna medalja
Nadam se da budu slijedeče godine još poneki zalegli, te da budu rezultati pojedinih pojedinaca još bolji
Još se samo čeka bilten
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 3. JAMES BOND CUP
Evo i poziva za 5. izdanje ovog natjecanja.
Ove godine ima promjena u propozicijama
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... 20bond.pdf
Bilo bude zanimljivo
Ove godine ima promjena u propozicijama
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... 20bond.pdf
Bilo bude zanimljivo
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 3. JAMES BOND CUP
Prekosutra se održava 6. po redu James Bond Cup.
Evo i pozivnice:
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... s_Bond.pdf
Vidimo se.
Evo i pozivnice:
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... s_Bond.pdf
Vidimo se.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 3. JAMES BOND CUP
Bilten sa jučer održanog 6. James Bond Cupa: http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... 112014.pdf
Čestitke organizatoru i natjecateljima
i za osvajače 12 medalja 
Čestitke organizatoru i natjecateljima
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

