SNIPER KUP 2016
Moderator: Original_G
SNIPER KUP 2016
Ovogodišnji "Sniper kup" održat će se na vojnom strelištu "Kovačevo" na Grobniku u subotu i nedjelju 06/07.08.2016. Raspis sa pravilima na linku ispod. Deadline za prijave 02. kolovoza 2016.
- Attachments
-
- poziv za sniper kup-2016.pdf
- (439.27 KiB) Downloaded 69 times
Re: SNIPER KUP 2016
Evo i tvoje nocne more da se javi na ovaj proglas...
Kao prvo pohvala ekipi koja ima volje i ove godine organizirati takmicenje !
Imam prijedlog po pitanju lovackog dijela takmicenja, iako ide meni osobno na stetu ali cilj je da to bude druzenje no mora biti i adrenalina..jel tako ??
Ne mora se prihvatiti ali bi rado cuo tvoje misljenje kao i ostalih potencijalnih sudionika ???
1. Lisica se puca, stav lezeci
2. Srnjak se puca, sa stapa
3. Vepar se puca, stojeci
Moje skromno misljenje je da bi time tekma bilo puno zanimljivija i sklonija realnim uvijetima, jer ja prvi kiksam u stojecem stavu !!!
Kao prvo pohvala ekipi koja ima volje i ove godine organizirati takmicenje !
Imam prijedlog po pitanju lovackog dijela takmicenja, iako ide meni osobno na stetu ali cilj je da to bude druzenje no mora biti i adrenalina..jel tako ??
Ne mora se prihvatiti ali bi rado cuo tvoje misljenje kao i ostalih potencijalnih sudionika ???
1. Lisica se puca, stav lezeci
2. Srnjak se puca, sa stapa
3. Vepar se puca, stojeci
Moje skromno misljenje je da bi time tekma bilo puno zanimljivija i sklonija realnim uvijetima, jer ja prvi kiksam u stojecem stavu !!!
Nemoguće je Nemoguće
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: SNIPER KUP 2016
Stojeci je stav najtezi i najzahtjevniji. Nista cudno. A takodjer i ja kiksam povremeno u stojecem.lex-lutor wrote:
Moje skromno misljenje je da bi time tekma bilo puno zanimljivija i sklonija realnim uvijetima, jer ja prvi kiksam u stojecem stavu !!!
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: SNIPER KUP 2016
Prolazi, ali bi trebala neka optika
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: SNIPER KUP 2016
zbog čega?
nit imam para upuštati se u to, niti želim išta mijenjati na puški.
neka je u originalu
nit imam para upuštati se u to, niti želim išta mijenjati na puški.
neka je u originalu
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: SNIPER KUP 2016
Najbolje je da pitas organizatora.Spinnaker wrote:zbog čega?
nit imam para upuštati se u to, niti želim išta mijenjati na puški.
neka je u originalu
Osobno ne vidim razlog zasto ne, medjutim u natjecanju sa drugim slicnim puskama sa optikom neces biti konkurentan.
Ali ako organizator dozvoli, zasto ne.
Ovo su ti pravila iz raspisa za natjecanje:
U disciplini „Povijesna puška“ u kategoriju ulaze sve snajperske puške nastale do kraja drugog
svjetskog rata bez obzira na originalnost optike iz tog razdoblja (Mauser K98 i sve inačice,
Mosin-Nagant, Arisaka Type 97, i sl...), udaljenost 300 m, 13 meč-hitaca u streljačku metu "R-
50" promjera 50 cm, (promjer kruga "10" = 5 cm, "crno polje promjera 20 cm", vidi prilog 1.),
vrijeme gađanja 30 minuta. Tri (3) najlošija pogotka će se računati kao probni hitci a preostalih
deset pogodaka se računa kao rezultat meča.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: SNIPER KUP 2016
A zasto to Wagner nije objavio ovdje na forumu ??
WAGNEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Javiiiiiii Seeeeeeeeeeeee !!!
WAGNEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Javiiiiiii Seeeeeeeeeeeee !!!
Nemoguće je Nemoguće
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: SNIPER KUP 2016
Cestitaaam! Krasna grupa!Spinnaker wrote:jolly
iznenadio sam se u Vrbovcu kako mi dobro nosi
4 metka za probu
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: SNIPER KUP 2016
hvala.
čista sreća rekao bih.
dok se oko još nije umorilo.
vjerujem da 13 hitaca ne bi tako dobro izgledalo
čista sreća rekao bih.
dok se oko još nije umorilo.
vjerujem da 13 hitaca ne bi tako dobro izgledalo
Re: SNIPER KUP 2016
...objavio bi ja odgodu i tu ali je već bilo bržih od mene i hvala. Da mi je još radio-stanica, npr. neki ICOM......hehe di bi mi bio kraj 
SNIPER KUP 2016-novi datum
Pozdrav svima, kako je i najavljeno "Sniper kup 2016" će se održati 10. rujna 2016.g., u subotu, na strelištu "Kovačevo" na Grobniku. Prijave na mail: hrvatskicasnickizbor@gmail.com
- Attachments
-
- poziv za sniper kup-2016.pdf
- (416.14 KiB) Downloaded 86 times
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest




