P: 9x19 Bellot, Maxxtech, Geco
P: 9x19 Bellot, Maxxtech, Geco
Prodajem višak streljiva 9x19 mm što mi je ostao FMJ. Imam 50 komada Geca, 100 komada Maxxtecha i 350 komada Sellier Bellota. Cijena 2 kune po metku, za kupovinu svega popust. Kontakt u PM.
Mogući dovoz do 50 km od mog mjesta stanovanja. Naravno prodajem samo imaocu dozvole u navedenom kalibru.
Mogući dovoz do 50 km od mog mjesta stanovanja. Naravno prodajem samo imaocu dozvole u navedenom kalibru.
Re: P: 9x19 Bellot, Maxxtech, Geco
Akcijska cijena 1 i pol kunu komad
dolazi mi čovjek po pištolj, ne namjeravam uskoro uzimati drugi i trebao bi prodati da nisam u prekršaju
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: P: 9x19 Bellot, Maxxtech, Geco
eh, da vec nisam potrosio lovu na popunu zalihe uzeo bih ja :S
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


