HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
Zanima me gdje bi se mogao nabaviti magwell za navedeni pištolj. Ja nigdje ne uspijevam naći.

- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
jesi zvao u tvornicu u KA? odjel prodaje?
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
Čisto sumnjam da ćeš to naći u EU shopovima. Ako imaš nekoga u USA neka ti pošalje.
Pitanje: misliš pucati OPEN diviziju?
Pitanje: misliš pucati OPEN diviziju?
Put your money where your mouth is.
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
Pratim ovu temu zestoko jer i meni treba taj magwell, prosto je nevjerovatno da ga ne uspijevam iskopati. Znam gdje ga ima u USA, ali.. Pitao sam jednu vrlo poznatu prodavnicu u Hrvatskoj koja ima superkontakte sa Karlobcem, ne pali ni to. Mi nemamo, ali strijelci koji se time bave (IPSC vjerovatno) to sami nabavljaju preko interneta. Gdje i kako? A vidi sad ovo - postavio sam pitanje g. Vedranu (vidi mail gore
.) i dobio nevjerovatan odgovor - MI IMAMO MAGWELL SET I TO MOZETE KUPITI KOD NAS U TVORNICI!!?? E sad, ja nisam bas u susjedstvu sa tvornicom, zivim na sjeveru Europe. Neka ideja kako da ipak zbavim to cudo od magwella??
.) i dobio nevjerovatan odgovor - MI IMAMO MAGWELL SET I TO MOZETE KUPITI KOD NAS U TVORNICI!!?? E sad, ja nisam bas u susjedstvu sa tvornicom, zivim na sjeveru Europe. Neka ideja kako da ipak zbavim to cudo od magwella??
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
Sve što sam našao je Amerika. Iskreno ne da mi se narucit iz USA, čekat dugo i platit debelu poštarinu. Probat cu poslat upit na ovaj mail koji ste mi dali, pa cu javiti sta kažu, jel imaju i po kojoj cijeni. Hvala za mail.
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
Upravo zvao tvornicu.. Da, imamo jedan mali prodajni odjel, sad cu vad spojiti, rece gospodjica na centrali. Ali, niko ne dize slusalicu u toj prodaji. Mamma mia..
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
Ja sam probao zvat sada tvornicu i nitko se ne javlja(haha), za svaki slucaj sam poslao mail
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
u Sloveniji sam našao mag extender. Platio ja to 40 e 2 komada, stiglo i ne paše iako sam naveo za koji točno model pištolja mi treba. Nikako uhvatit vremena da im pošaljem to nazad
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
Ja se ne predajem! Na ovaj ili onaj nacin cu zbaviti taj hebeni magwell.. To ovaj pistolj, za koji neki kazu da nije bas za preciznost, jos kako zasluzuje!
Jos samo da skuzim kako da ubacim slicicu..
Jos samo da skuzim kako da ubacim slicicu..
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
Pricao sam danas sa prodajom u tvornici. Ima set sa manjim gripom, magwell i novi spremnik metaka, jer kad stavis magwell ne mozes stare sprenike koristiti. cijena 185 kn, poslao sam mail da mi pošalje ponudu, plati se po ponudi i oni ti pošalju.
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
Taman sam htio komentirati da su bili na kolektivnom GO... drago mi je da si riješio 
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
Mene osobno ne pale takve stvari jer mi je u 19 komada u standardnom spremniku bilo ''previše'' za pucati... no, pošto jako naginjem ideji da idući pištolj bude onaj koji želim od kada se bavim streljaštvom, njemu definitivno treba takva vrsta dodatka i produžetak spremnika hehe
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
i meni je 19 sasvim dovoljno, ali uzimam to vise zbog estetike. Svida mi se izgled pištolja kad ima magwell
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
Vidi, vidi, ocit napredak! Eto i ja sam malocas dobio istu informaciju, magwell set postoji i moze se nabaviti direktno u njihovoj maloprodaji. Izuzetno ljubazan taj tamo g. Vedran! E sad, ja nemam nikoga u Hrvatskoj da mo to uzme, moram ubijediti neku trgovinu da mi to naruci - plus jos nekoliko spremnika sa dnom koje ide uz taj magwell.. Valjda cu to i ja rijesiti ove godine...
Re: HS XDM 5.25 SS - Tražim magwell
Meni je stiglo jučer. Znaci set sadrži magwell, klin koji se stavlja u magwell da stoji cvrsto, nova podloga za dlan, i novi spremnik sa debljim dnom( spremnik je označen na 19 komada streljiva iako mi je gospodin Vedran rekao da ide 20, ali nebitno) ja sam si narucio jos 1 spremnik uz to jer ti stari spremnici ne pašu. E sad... taj magwell po mom mišljenju je dosta mal, bar sam ja nakon istraživanja po internetu sebi zamislio da će to biti veće. Po mom ukusu je dosta plitak, tako da ću ipak probati naći negdje u USA neki koji mi se više sviđa, a do tada će biti i ovaj dobar.
Kad budem došao doma stavit ću slike pa da vidite kako to izgleda.
Kad budem došao doma stavit ću slike pa da vidite kako to izgleda.
Lakše ti je naći nekog tu na forumu, prebaci mu lovu, on neka ti kupi i pošalje ti poštom gdje živiš.Vesof4 wrote:Vidi, vidi, ocit napredak! Eto i ja sam malocas dobio istu informaciju, magwell set postoji i moze se nabaviti direktno u njihovoj maloprodaji. Izuzetno ljubazan taj tamo g. Vedran! E sad, ja nemam nikoga u Hrvatskoj da mo to uzme, moram ubijediti neku trgovinu da mi to naruci - plus jos nekoliko spremnika sa dnom koje ide uz taj magwell.. Valjda cu to i ja rijesiti ove godine...
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest




