COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Čujem neke partijane po Savi, ima netko više informacije, jel to klub ljubitelja prirode? 
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
A možda će studenti opet predvoditi promjene !?AR15 fan wrote:Čujem neke partijane po Savi, ima netko više informacije, jel to klub ljubitelja prirode?
A ovi iz stožera i Bożinović su i dalje nedosljedni.
Klarića su hapsili i suditi će mu,a ovo sve dugo kažu da se poštuju epidemiološke mjere
Doduše razumijem ih,nemaju tri čiste i vide da je narodu dosta........
I još je to jedan dokaz da narod može SVE!
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Jučer kolegica sa magistrom proučava službeni dokument europske agencije za lijekove i u dokumentu od Moderninog cjepiva od 5 pomoćnih tvari,
3 uopće nisu propisane farmakopejom!
Napisali su im da se do 1.7.moraju očitovati oko toga.
A koliko će biti cijepljenih do tada?
Uz to kolesterol za parenteralnu primjenu je u 10 puta većoj konc.od dozvoljene.
Uopće neznamo kako je to moglo proći.
Na kraju dokumenta piše kako je ovo kliničko ispitivanje koje će trajati 2 godine.
Ovo je od osobe koju osobno poznajem, tako da ne bi bilo opet terija zavjera !!!
3 uopće nisu propisane farmakopejom!
Napisali su im da se do 1.7.moraju očitovati oko toga.
A koliko će biti cijepljenih do tada?
Uz to kolesterol za parenteralnu primjenu je u 10 puta većoj konc.od dozvoljene.
Uopće neznamo kako je to moglo proći.
Na kraju dokumenta piše kako je ovo kliničko ispitivanje koje će trajati 2 godine.
Ovo je od osobe koju osobno poznajem, tako da ne bi bilo opet terija zavjera !!!
Nemoguće je Nemoguće
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Zato i navode svašta!
Prije su govorili da se treba cijepiti.
Nakon toga ....ne cijepiti starije od 75.
Pa,ne cijepiti djecu ispod 12 godina.
Ne cijepiti mlađe od 16 godina.
Ne cijepiti nikoga ispod 18 godina.
Zatim ne cijepiti starije od 65 g.
Sada najnovije ,ne cijepiti starije od 55 g.

Prije su govorili da se treba cijepiti.
Nakon toga ....ne cijepiti starije od 75.
Pa,ne cijepiti djecu ispod 12 godina.
Ne cijepiti mlađe od 16 godina.
Ne cijepiti nikoga ispod 18 godina.
Zatim ne cijepiti starije od 65 g.
Sada najnovije ,ne cijepiti starije od 55 g.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Prof. dr. sc. dr.med Alemka Markotić dala cijepiti staru mamu.
Muslimanka Mirela Ahmetović (iz životopisa: "Moja mama Redžija i tata Halid doselili su se u Kraljevicu sredinom sedamdesetih. Mama je sa 17 godina ostala trudna s mojom tri godine starijom sestrom Elvisom, a otac je bio građevinski radnik pa se obitelj preselila zbog njegova posla. Radio je na gradnji današnjeg Krčkog mosta, dok se mama zaposlila kao konobarica u hotelu") Katolkinji Alemki Markotić, čiji je otac kao gimnazijalac iz Imotskog robovao na Golom Otoku, drži predavanja iz Biblije, a tifusarski odvjetnik Branko Šerić, koji je u mladosti hapsio hrvatsku intelegenciju, sada bi sudio Alemki Markotić, jer je bila na Misi ???
E pa otvori se nebo, baci Bože ciglu i budi precizan.
Muslimanka Mirela Ahmetović (iz životopisa: "Moja mama Redžija i tata Halid doselili su se u Kraljevicu sredinom sedamdesetih. Mama je sa 17 godina ostala trudna s mojom tri godine starijom sestrom Elvisom, a otac je bio građevinski radnik pa se obitelj preselila zbog njegova posla. Radio je na gradnji današnjeg Krčkog mosta, dok se mama zaposlila kao konobarica u hotelu") Katolkinji Alemki Markotić, čiji je otac kao gimnazijalac iz Imotskog robovao na Golom Otoku, drži predavanja iz Biblije, a tifusarski odvjetnik Branko Šerić, koji je u mladosti hapsio hrvatsku intelegenciju, sada bi sudio Alemki Markotić, jer je bila na Misi ???
E pa otvori se nebo, baci Bože ciglu i budi precizan.
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
ma to je to, kratko i kristalno jasno, ali samo teoretičarima zavjerelex-lutor wrote:Za mene je ova tema zavrsena onog trenutka kada su sport i rekreacija zabranjeni a svako djete zna da je osnova zdravlja tjelovjezba, napravili su budale od naroda na nacionalnom nivou, upropastili privredu i zapravo napravili dobar test poslusnosti da vide koliko se raja sutra moze jebati u zdrav mozak prije nego poludi.
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
-
johnnyboyy1711
- Nadnarednik

- Posts: 539
- Joined: 05 Mar 2019, 18:16
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
U zadnjih mjesec dana su se dogodili takvi propusti, da to jedino još može biti sadržaj nekakvog stripa tamo iz osamdesetih.
I onu zadnju kap vjerodostojnosti i poštovanja je izgubila vlada zajedno sa stožerom.
I onu zadnju kap vjerodostojnosti i poštovanja je izgubila vlada zajedno sa stožerom.
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Samo ,jesu li to propusti ili oni jednostavno misle da je njima SVE dozvoljeno???johnnyboyy1711 wrote:U zadnjih mjesec dana su se dogodili takvi propusti, da to jedino još može biti sadržaj nekakvog stripa tamo iz osamdesetih.
I onu zadnju kap vjerodostojnosti i poštovanja je izgubila vlada zajedno sa stožerom.
Ako i sami krše mjere i regule kojima sve nas j..u u mozak,pitanje je vjeruju li oni sami u to što govore???
A i njihovo cijepljenje.....4000 doza je dato...nekome....ne zna se točno kome(?),zapravo ljudima koji su se slučajno(?) našli u pravo vrijeme na pravome mjestu?
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Neke osobe povezane sa stožerom možda jesu dorasle stručnošću, ali porukama koje odašilju često i ne. Dopuštaju si relativiziranje vlastitih mjera zbog kojih su drugi kažnjeni, popuju i iznose svoje sudove o stvarima koje su samo njihove osobne, popustljivi su prema dnevnopolitičkim utjecajima. Vjerujem da imaju dobre namjere, ali trebaju zadužiti nekog drugog za rad s javnošću.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Ne samo prema javnosti,već oni sami nisu vjerodostojni.
Interesantno,ravnatelj Rebra kaže da ljudi kampiraju tamo i čekaju da bi se cijepili cjepivom koje "slučajno " ostane!?
Vjerojatno je u tom nekakvom šatoru bio i Boras sa suprugom
Traže se još ti šatori.......ali ih nitko još nije vidio....
Kapiranje na -10,na Rebru
i kampiraju ljudi rizičnih skupina 
Interesantno,ravnatelj Rebra kaže da ljudi kampiraju tamo i čekaju da bi se cijepili cjepivom koje "slučajno " ostane!?
Vjerojatno je u tom nekakvom šatoru bio i Boras sa suprugom
Traže se još ti šatori.......ali ih nitko još nije vidio....
Kapiranje na -10,na Rebru
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
A da, i liječnici i političari su kod nas mahom navikli na poklone i "poklone" te da njihova bude zadnja. Uz časne izuzetke, ali to dovodi do mnogih problema.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
kada po naputku iz Brisela brdo love uplatiš za cijepiva u namjeri da što prije procijepiš 70% stanovništva, pa skužiš da se većina ljudi ne žele cijepiti, onda imaš veliki problem. Onda se izorkestrira manjak cijepiva, da se ljude uplaši još više, jer očito nisu bili dovoljno uplašeni. Ovo nije samo u Hrvatskoj, ali u Hrvatskoj se ide korak dalje, ubaci se kost "cijepljenje preko reda" rulja se pokolje oko toga, svi reže i oće svoju dozu, a niko i ne skuži da je šećerana uništena i zatvorena, jer to sad nije bitno. Glavno da je premijer svima podilija lekcije, bacija pogled na Pelješki most i otvorija studentski dom u kojem su studenti još od rujna prošle godine.
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Ni šećerana,ni obrtnici koji su propali zbog njihovih mjera,firme,Tušeki,korupcija.......
Ništa nije važno,još malo i premijer će proglasiti i pobjedu nad koronom.....i veseli se narode!
Ništa nije važno,još malo i premijer će proglasiti i pobjedu nad koronom.....i veseli se narode!
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Kako ovce za sisanje PUSE PR spinove to je nevjerovatno... !!Hawk wrote:kada po naputku iz Brisela brdo love uplatiš za cijepiva u namjeri da što prije procijepiš 70% stanovništva, pa skužiš da se većina ljudi ne žele cijepiti, onda imaš veliki problem. Onda se izorkestrira manjak cijepiva, da se ljude uplaši još više, jer očito nisu bili dovoljno uplašeni. Ovo nije samo u Hrvatskoj, ali u Hrvatskoj se ide korak dalje, ubaci se kost "cijepljenje preko reda" rulja se pokolje oko toga, svi reže i oće svoju dozu, a niko i ne skuži da je šećerana uništena i zatvorena, jer to sad nije bitno. Glavno da je premijer svima podilija lekcije, bacija pogled na Pelješki most i otvorija studentski dom u kojem su studenti još od rujna prošle godine.
Nemoguće je Nemoguće
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
"Covid pojeo gripu, kao vuk baku i crvenkapicu"
Dakle, znamo da smo u Hrvatskoj svaku sezonu imali oko 60.000 oboljelih smo od od gripe, ne računajući još i ostale virusne zarazne bolesti.
Koliko smo oboljelih od Gripe imali u sezoni 2020/2021 ??? Nula, niti jedan.
Kako je moguće da su gripa, ospice i druge zarazne bolesti iznenada nestale i nitko nije zaražen tim bolestima već godinu dana?
A sad je evidentirano oko 60.000 tisuće slučaja koronavirusa, a nijedan slučaj gripe koja postoji od pamtivjeka.
Dakle, znamo da smo u Hrvatskoj svaku sezonu imali oko 60.000 oboljelih smo od od gripe, ne računajući još i ostale virusne zarazne bolesti.
Koliko smo oboljelih od Gripe imali u sezoni 2020/2021 ??? Nula, niti jedan.
Kako je moguće da su gripa, ospice i druge zarazne bolesti iznenada nestale i nitko nije zaražen tim bolestima već godinu dana?
A sad je evidentirano oko 60.000 tisuće slučaja koronavirusa, a nijedan slučaj gripe koja postoji od pamtivjeka.
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Čuj ovo....pa što ti imaš postavljati ta pitanja, imaš stožer koji je konzistentan i logičan i imaš Đikića. Oni će razmišljati za tebe....koje pitanje...gdje je gripa?...bože.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Toooo... carefrulica wrote:Čuj ovo....pa što ti imaš postavljati ta pitanja, imaš stožer koji je konzistentan i logičan i imaš Đikića. Oni će razmišljati za tebe....koje pitanje...gdje je gripa?...bože.
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
A u Britaniji se pojavio još jedan novi soj!
To je valjda soj pro 2,top,ekstra,šta ti ja znam....
Ma mislim si nešto,svi imaju neki svoj soj,samo mi nemamo.....?
Koliko smo nesposobni,stvarno ne znamo ništa proizvesti...
A gripa,kažu naši epidemiolozi u HR broj gripoznih...... O
To se valjda nije desilo nikada,ali ako stožer kaže da gripe nema...
I stvarno šta ima ko komentirati gripu.......
To je valjda soj pro 2,top,ekstra,šta ti ja znam....
Ma mislim si nešto,svi imaju neki svoj soj,samo mi nemamo.....?
Koliko smo nesposobni,stvarno ne znamo ništa proizvesti...
A gripa,kažu naši epidemiolozi u HR broj gripoznih...... O
To se valjda nije desilo nikada,ali ako stožer kaže da gripe nema...
I stvarno šta ima ko komentirati gripu.......
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
https://www.vecernji.hr/vijesti/uzivo-s ... su-1470269
"Capak o istraživanjima: Ako se cijepite AstraZenecom vjerojatno nećete morati nositi masku..." U prijevodu, ako budete dobri bude doktor dao lizalicu.
Zajebi Alan ford, Monty Payton....i Topaloviće grobare....znači samo astrazenecom koja se baš ne prodaje najbolje među ljudima...sva ostala cjepiva moraš i dalje nositi masku.
"Capak o istraživanjima: Ako se cijepite AstraZenecom vjerojatno nećete morati nositi masku..." U prijevodu, ako budete dobri bude doktor dao lizalicu.
Zajebi Alan ford, Monty Payton....i Topaloviće grobare....znači samo astrazenecom koja se baš ne prodaje najbolje među ljudima...sva ostala cjepiva moraš i dalje nositi masku.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
a do kada će ovaj cirkus sa Covid-19 trajati ??? zna si Svjetska Banka išta i tome ???
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





