Bullet d.o.o. reloadano streljivo
Moderator: istra champion
Bullet d.o.o. reloadano streljivo
Nasao sam u Kavuru paket od 250 kom reloadanog streljiva 9mm 124 gr koje radi Bullet d.o.o.
Jel itko probao to?
Jel itko probao to?
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Bullet d.o.o. reloadano streljivo
Distribuira se to diljem Hrvatske, preko Kavura, sportcommerce, bojna doo, itd.
Za trening je solidno, preciznost razumna. Oznaka je 8 grama - sport. malo slabije punjenje, radi manjeg trzaja.
Ok. Ja sa time treniram i nemam zamjerke.
Za trening je solidno, preciznost razumna. Oznaka je 8 grama - sport. malo slabije punjenje, radi manjeg trzaja.
Ok. Ja sa time treniram i nemam zamjerke.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: Bullet d.o.o. reloadano streljivo
Sta ima i Bojna to? Da ne moram u Kavur .
:edit: - posto nemam bas mogucnost za reloading, sta koristit za natjecanje, a da cijena nije visoka. 9mm.
I di uopce nabavit? Nasi samo Bellot dilaju.
:edit: - posto nemam bas mogucnost za reloading, sta koristit za natjecanje, a da cijena nije visoka. 9mm.
I di uopce nabavit? Nasi samo Bellot dilaju.
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Bullet d.o.o. reloadano streljivo
Obicno ima. Ja tamo to uzmem.
http://www.bojna.hr/?i=bullet-9x19-fmj- ... rtikl=2305
nazovi telefonom, pitaj.
http://www.bojna.hr/?i=bullet-9x19-fmj- ... rtikl=2305
nazovi telefonom, pitaj.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Bullet d.o.o. reloadano streljivo
Kod ritose imas povremeno Geco, ali cijena malo vislja. dal je preczinije od bellota, ili bulleta, ne mogu tvrditiAjkoola77 wrote:Sta ima i Bojna to? Da ne moram u Kavur .
:edit: - posto nemam bas mogucnost za reloading, sta koristit za natjecanje, a da cijena nije visoka. 9mm.
I di uopce nabavit? Nasi samo Bellot dilaju.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: Bullet d.o.o. reloadano streljivo
Probao jednom to streljivo i nikad više, odvajanje košuljice pri izlazu iz cijevi, WTF?
Čahura ima kojekakvih i ne znate koliko je puta korištena.
Probaj naći Bellot bulk 250 pakiranje, cijena je tu negdje. Ako je i mrvicu skuplje, bar znaš kakva ti je čahura ostala.
Čahura ima kojekakvih i ne znate koliko je puta korištena.
Probaj naći Bellot bulk 250 pakiranje, cijena je tu negdje. Ako je i mrvicu skuplje, bar znaš kakva ti je čahura ostala.
Put your money where your mouth is.
- Barut
- Časnički Namjesnik

- Posts: 753
- Joined: 17 Jan 2010, 16:20
- Location: Šibenik
- Has thanked: 1 time
- Contact:
Re: Bullet d.o.o. reloadano streljivo
Jeli to uopće košuljica ili su zrna samo pobakrena?
Sent using Tapatalk Pro
Sent using Tapatalk Pro
The truth is hate to those who hate the truth.
Re: Bullet d.o.o. reloadano streljivo
U Bojni ih nema i kažu da ih već duže nisu imali, bio prije par dana. Ali ako uzmeš 5 kutija Bellota dobiješ po cijeni bulk pakiranja.
Re: Bullet d.o.o. reloadano streljivo
Zrna su samo pobakrena. Ta municija jako prlja pištolj bakrenim česticama. Nakon par sto komada cijeli pištolj ih je pun. Ne isplati se u odnosu na S&B bulk.Barut wrote:Jeli to uopće košuljica ili su zrna samo pobakrena?
Sent using Tapatalk Pro
μολὼν λαβέ
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Bullet d.o.o. reloadano streljivo
https://sportcommerce.hr/trgovina/ammun ... uger-9x19/Barut wrote:Jeli to uopće košuljica ili su zrna samo pobakrena?
Sent using Tapatalk Pro
Sportcommefce, navodi da su to zrna LOS, pobakrena.
Streljivo VK Bullet 9mm Luger CP 124gr. – 8g. (kvaliteta zrna: LOS) pobakreno (copper plated)
Kal. 9×19 – 250 komada u kutiji
Uglavnom, moje iskustvo je pozitivno za pistolj 9x19..
Preciznost zadovoljavajuca, cijena OK., nikad problema nisam imao, i nisam primijetio neko jace prljanje cijevi ili oruzja.
(osobno imam dojam da pobakrena zrna i manje trose cijev, premda ne moram biti u pravu)
Nasuprot tome, iIskustvo sa realoded streljivom od bullet doo, za 308 win mi je lose. Preciznost nikakva.
Imali su takvo pakovanje od 50 komada svojevremeno.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: Bullet d.o.o. reloadano streljivo
A što pucaš? Precizne ili dinamične discipline?Ajkoola77 wrote: :edit: - posto nemam bas mogucnost za reloading, sta koristit za natjecanje, a da cijena nije visoka. 9mm.
Ako se radi o dinamičnim, bolje kreni u reloading. Inače ti ostaje IPSC load Bulleta. IK i PPU ti imaju namjensko streljivo za IPSC, faktor 130, zrno 147 gr. Tu pretpostavljam da će uvoznik tražiti da kupiš paletu kako bi im se isplatio uvoz.
Put your money where your mouth is.
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Bullet d.o.o. reloadano streljivo
https://www.prvipartizan.com/practical.phptimmy75 wrote: IK i PPU ti imaju namjensko streljivo za IPSC, faktor 130, zrno 147 gr. Tu pretpostavljam da će uvoznik tražiti da kupiš paletu kako bi im se isplatio uvoz.
Hmmm, paletu bi morao naruciti klub. A onda, oce li uvoznik uvesti? Da li PPu to radi za izvoz ili samo exclusivno za svoj IPSC team?
Ista stvar je donedavno bilo za 22lr Eley tenex, RWS R100 i RWS R50. Ovo je medju najkvalitetnijim streljivima za natjecanje.
Nema sanse da uvoznici / trgovci to uvezu.
Jedan je trgovac cak to (eley) nudio na web stranici, pa kad sam nazvao i pitao, onda sam se naslusao cjelog repertoara zalopojki, pa sta ce to naruciti, pa nema potraznje, pa niko to nece, pa mozda naredne godine...
Sad konacno ovo ima sportcommerce, koji se u zadnje vrijeme pokazao da ima sluha za potrebe streljastva, s vremenem mu je ponuda sve bolja, i cak je od veleprodaje, ostvario i mogucnost maloprodaje.
Tako da mozda bi ipsc streljivo moglo u buducnosti se uvoziti preko njih. Ali u lovackim trgovinama sam prelicno skeptican.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: Bullet d.o.o. reloadano streljivo
Meni iz Hs-a Bullet dobro radi i ne maže cijev, grupa je sasvim ok s obzirom da je reload i za tu cijenu zadovoljavajuće, imali su prije i neke loše serije
ali od kad su počeli raditi sa Los zrnom -pobakreno copper plated
ništa lošija nego S&B a puno bolje nego IK ili Pobjeda Goražde to je stvarno katastrofa i ova Pobjeda ima neke čudne čahure na pola čahure imaš
kao neki prsten iznutra na koje sjedne zrno to nisam vidio niti na jednom metku do sada.
PPU 147 sam probao ništa posebno isto kao i bilo koji drugi 147 grs. Meni osobno odgovaraju više lakša zrna
jer imaju manji trzaj ali čim veći izbor bolje za nas.
ali od kad su počeli raditi sa Los zrnom -pobakreno copper plated
ništa lošija nego S&B a puno bolje nego IK ili Pobjeda Goražde to je stvarno katastrofa i ova Pobjeda ima neke čudne čahure na pola čahure imaš
kao neki prsten iznutra na koje sjedne zrno to nisam vidio niti na jednom metku do sada.
PPU 147 sam probao ništa posebno isto kao i bilo koji drugi 147 grs. Meni osobno odgovaraju više lakša zrna
jer imaju manji trzaj ali čim veći izbor bolje za nas.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests



