COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
User avatar
AR15 fan
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1365
Joined: 14 Jun 2018, 18:34
Location: Karlovac

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by AR15 fan » 08 Feb 2021, 18:30

Čujem neke partijane po Savi, ima netko više informacije, jel to klub ljubitelja prirode? :D

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Mirok » 08 Feb 2021, 19:15

AR15 fan wrote:Čujem neke partijane po Savi, ima netko više informacije, jel to klub ljubitelja prirode? :D
A možda će studenti opet predvoditi promjene !?
A ovi iz stožera i Bożinović su i dalje nedosljedni.
Klarića su hapsili i suditi će mu,a ovo sve dugo kažu da se poštuju epidemiološke mjere :A02:
Doduše razumijem ih,nemaju tri čiste i vide da je narodu dosta........
I još je to jedan dokaz da narod može SVE! :A25:

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by lex-lutor » 10 Feb 2021, 10:54

Jučer kolegica sa magistrom proučava službeni dokument europske agencije za lijekove i u dokumentu od Moderninog cjepiva od 5 pomoćnih tvari,
3 uopće nisu propisane farmakopejom!
Napisali su im da se do 1.7.moraju očitovati oko toga.
A koliko će biti cijepljenih do tada?
Uz to kolesterol za parenteralnu primjenu je u 10 puta većoj konc.od dozvoljene.
Uopće neznamo kako je to moglo proći.
Na kraju dokumenta piše kako je ovo kliničko ispitivanje koje će trajati 2 godine.

Ovo je od osobe koju osobno poznajem, tako da ne bi bilo opet terija zavjera !!!
Nemoguće je Nemoguće

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Mirok » 10 Feb 2021, 15:00

Zato i navode svašta!
Prije su govorili da se treba cijepiti.
Nakon toga ....ne cijepiti starije od 75.
Pa,ne cijepiti djecu ispod 12 godina.
Ne cijepiti mlađe od 16 godina.
Ne cijepiti nikoga ispod 18 godina.
Zatim ne cijepiti starije od 65 g.
Sada najnovije ,ne cijepiti starije od 55 g.
:A00:

User avatar
Hawk
Satnik
Satnik
Posts: 1888
Joined: 07 Dec 2011, 15:27
Location: Nin

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Hawk » 15 Feb 2021, 08:57

Prof. dr. sc. dr.med Alemka Markotić dala cijepiti staru mamu.

Muslimanka Mirela Ahmetović (iz životopisa: "Moja mama Redžija i tata Halid doselili su se u Kraljevicu sredinom sedamdesetih. Mama je sa 17 godina ostala trudna s mojom tri godine starijom sestrom Elvisom, a otac je bio građevinski radnik pa se obitelj preselila zbog njegova posla. Radio je na gradnji današnjeg Krčkog mosta, dok se mama zaposlila kao konobarica u hotelu") Katolkinji Alemki Markotić, čiji je otac kao gimnazijalac iz Imotskog robovao na Golom Otoku, drži predavanja iz Biblije, a tifusarski odvjetnik Branko Šerić, koji je u mladosti hapsio hrvatsku intelegenciju, sada bi sudio Alemki Markotić, jer je bila na Misi ???
E pa otvori se nebo, baci Bože ciglu i budi precizan.
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.

User avatar
Hawk
Satnik
Satnik
Posts: 1888
Joined: 07 Dec 2011, 15:27
Location: Nin

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Hawk » 15 Feb 2021, 09:03

lex-lutor wrote:Za mene je ova tema zavrsena onog trenutka kada su sport i rekreacija zabranjeni a svako djete zna da je osnova zdravlja tjelovjezba, napravili su budale od naroda na nacionalnom nivou, upropastili privredu i zapravo napravili dobar test poslusnosti da vide koliko se raja sutra moze jebati u zdrav mozak prije nego poludi.
ma to je to, kratko i kristalno jasno, ali samo teoretičarima zavjere :D
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.

johnnyboyy1711
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 539
Joined: 05 Mar 2019, 18:16

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by johnnyboyy1711 » 15 Feb 2021, 10:09

U zadnjih mjesec dana su se dogodili takvi propusti, da to jedino još može biti sadržaj nekakvog stripa tamo iz osamdesetih.

I onu zadnju kap vjerodostojnosti i poštovanja je izgubila vlada zajedno sa stožerom.
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Mirok » 15 Feb 2021, 10:57

johnnyboyy1711 wrote:U zadnjih mjesec dana su se dogodili takvi propusti, da to jedino još može biti sadržaj nekakvog stripa tamo iz osamdesetih.

I onu zadnju kap vjerodostojnosti i poštovanja je izgubila vlada zajedno sa stožerom.
Samo ,jesu li to propusti ili oni jednostavno misle da je njima SVE dozvoljeno???
Ako i sami krše mjere i regule kojima sve nas j..u u mozak,pitanje je vjeruju li oni sami u to što govore???
A i njihovo cijepljenje.....4000 doza je dato...nekome....ne zna se točno kome(?),zapravo ljudima koji su se slučajno(?) našli u pravo vrijeme na pravome mjestu? ;)

Ariel
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1311
Joined: 23 Apr 2009, 23:48

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Ariel » 15 Feb 2021, 12:25

Neke osobe povezane sa stožerom možda jesu dorasle stručnošću, ali porukama koje odašilju često i ne. Dopuštaju si relativiziranje vlastitih mjera zbog kojih su drugi kažnjeni, popuju i iznose svoje sudove o stvarima koje su samo njihove osobne, popustljivi su prema dnevnopolitičkim utjecajima. Vjerujem da imaju dobre namjere, ali trebaju zadužiti nekog drugog za rad s javnošću.

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Mirok » 15 Feb 2021, 12:43

Ne samo prema javnosti,već oni sami nisu vjerodostojni.
Interesantno,ravnatelj Rebra kaže da ljudi kampiraju tamo i čekaju da bi se cijepili cjepivom koje "slučajno " ostane!?
Vjerojatno je u tom nekakvom šatoru bio i Boras sa suprugom :A02:
Traže se još ti šatori.......ali ih nitko još nije vidio.... :A13:
Kapiranje na -10,na Rebru :lol: i kampiraju ljudi rizičnih skupina :A25:

Ariel
Natporučnik
Natporučnik
Posts: 1311
Joined: 23 Apr 2009, 23:48

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Ariel » 15 Feb 2021, 13:58

A da, i liječnici i političari su kod nas mahom navikli na poklone i "poklone" te da njihova bude zadnja. Uz časne izuzetke, ali to dovodi do mnogih problema.

User avatar
Hawk
Satnik
Satnik
Posts: 1888
Joined: 07 Dec 2011, 15:27
Location: Nin

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Hawk » 17 Feb 2021, 08:56

kada po naputku iz Brisela brdo love uplatiš za cijepiva u namjeri da što prije procijepiš 70% stanovništva, pa skužiš da se većina ljudi ne žele cijepiti, onda imaš veliki problem. Onda se izorkestrira manjak cijepiva, da se ljude uplaši još više, jer očito nisu bili dovoljno uplašeni. Ovo nije samo u Hrvatskoj, ali u Hrvatskoj se ide korak dalje, ubaci se kost "cijepljenje preko reda" rulja se pokolje oko toga, svi reže i oće svoju dozu, a niko i ne skuži da je šećerana uništena i zatvorena, jer to sad nije bitno. Glavno da je premijer svima podilija lekcije, bacija pogled na Pelješki most i otvorija studentski dom u kojem su studenti još od rujna prošle godine.
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Mirok » 17 Feb 2021, 12:39

Ni šećerana,ni obrtnici koji su propali zbog njihovih mjera,firme,Tušeki,korupcija.......
Ništa nije važno,još malo i premijer će proglasiti i pobjedu nad koronom.....i veseli se narode!

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by lex-lutor » 17 Feb 2021, 13:10

Hawk wrote:kada po naputku iz Brisela brdo love uplatiš za cijepiva u namjeri da što prije procijepiš 70% stanovništva, pa skužiš da se većina ljudi ne žele cijepiti, onda imaš veliki problem. Onda se izorkestrira manjak cijepiva, da se ljude uplaši još više, jer očito nisu bili dovoljno uplašeni. Ovo nije samo u Hrvatskoj, ali u Hrvatskoj se ide korak dalje, ubaci se kost "cijepljenje preko reda" rulja se pokolje oko toga, svi reže i oće svoju dozu, a niko i ne skuži da je šećerana uništena i zatvorena, jer to sad nije bitno. Glavno da je premijer svima podilija lekcije, bacija pogled na Pelješki most i otvorija studentski dom u kojem su studenti još od rujna prošle godine.
Kako ovce za sisanje PUSE PR spinove to je nevjerovatno... !!
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
Hawk
Satnik
Satnik
Posts: 1888
Joined: 07 Dec 2011, 15:27
Location: Nin

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Hawk » 19 Feb 2021, 08:58

"Covid pojeo gripu, kao vuk baku i crvenkapicu"
Dakle, znamo da smo u Hrvatskoj svaku sezonu imali oko 60.000 oboljelih smo od od gripe, ne računajući još i ostale virusne zarazne bolesti.
Koliko smo oboljelih od Gripe imali u sezoni 2020/2021 ??? Nula, niti jedan.
Kako je moguće da su gripa, ospice i druge zarazne bolesti iznenada nestale i nitko nije zaražen tim bolestima već godinu dana?
A sad je evidentirano oko 60.000 tisuće slučaja koronavirusa, a nijedan slučaj gripe koja postoji od pamtivjeka.
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.

User avatar
frulica
Narednik
Narednik
Posts: 407
Joined: 25 Feb 2016, 22:47
Location: Sesvete

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by frulica » 19 Feb 2021, 09:10

Čuj ovo....pa što ti imaš postavljati ta pitanja, imaš stožer koji je konzistentan i logičan i imaš Đikića. Oni će razmišljati za tebe....koje pitanje...gdje je gripa?...bože.

User avatar
Hawk
Satnik
Satnik
Posts: 1888
Joined: 07 Dec 2011, 15:27
Location: Nin

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Hawk » 19 Feb 2021, 09:11

frulica wrote:Čuj ovo....pa što ti imaš postavljati ta pitanja, imaš stožer koji je konzistentan i logičan i imaš Đikića. Oni će razmišljati za tebe....koje pitanje...gdje je gripa?...bože.
Toooo... care :D
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.

Mirok
Brigadni General
Brigadni General
Posts: 6271
Joined: 28 Nov 2019, 15:43
Location: Zagreb
Has thanked: 4 times

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Mirok » 19 Feb 2021, 11:26

A u Britaniji se pojavio još jedan novi soj!
To je valjda soj pro 2,top,ekstra,šta ti ja znam....
Ma mislim si nešto,svi imaju neki svoj soj,samo mi nemamo.....?
Koliko smo nesposobni,stvarno ne znamo ništa proizvesti... :mrgreen:
A gripa,kažu naši epidemiolozi u HR broj gripoznih...... O :A02:
To se valjda nije desilo nikada,ali ako stožer kaže da gripe nema... :lol:
I stvarno šta ima ko komentirati gripu.......

User avatar
frulica
Narednik
Narednik
Posts: 407
Joined: 25 Feb 2016, 22:47
Location: Sesvete

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by frulica » 19 Feb 2021, 13:51

https://www.vecernji.hr/vijesti/uzivo-s ... su-1470269
"Capak o istraživanjima: Ako se cijepite AstraZenecom vjerojatno nećete morati nositi masku..." U prijevodu, ako budete dobri bude doktor dao lizalicu.

Zajebi Alan ford, Monty Payton....i Topaloviće grobare....znači samo astrazenecom koja se baš ne prodaje najbolje među ljudima...sva ostala cjepiva moraš i dalje nositi masku.

User avatar
Hawk
Satnik
Satnik
Posts: 1888
Joined: 07 Dec 2011, 15:27
Location: Nin

Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća

Post by Hawk » 19 Feb 2021, 19:16

a do kada će ovaj cirkus sa Covid-19 trajati ??? zna si Svjetska Banka išta i tome ???
Attachments
Plan.jpg
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest