NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by zdebat » 23 Jun 2011, 22:55

Ako se na državno ide, onda će to biti trojica a ne petorica. Jednom je draže pucat VK u Rijeci, a drugi ne zaslužuje nastup iz drugih razloga da ne idem u detalje. Dakle, ostajete vas trojica. Tajnica se ne javlja na telefon ni poruke, pokušat ću sutra. Karlovačka streljana je malo drugačija od Oboja po poziciji.

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by zdebat » 24 Jun 2011, 09:58

Provjereno, prijava je odrađena ali nije korigirana rasporedna lista. Uglavnom, imenjaci su u prvoj grupi a Branko u drugoj ili trećoj, slijedi objava korigirane liste.

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by zdebat » 24 Jun 2011, 10:04

Ispravak;

jedan u prvoj grupi, jedan u drugoj i jedan u trećoj.
Oštri, možeš li se čuti sa ekipom i dogovoriti raspored? Pa mi stisni sms.

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by zdebat » 24 Jun 2011, 15:15


User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 26 Jun 2011, 22:08

Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by zdebat » 26 Jun 2011, 23:22

Iskreno nisam zadovoljan rezultatima nekih kolega ali što je tu je. Kakvi su bili meteo uvjeti za vrijeme natjecanja?
Nekako mi se čini da će naredna sezona biti oštra u pripremama, čim se vratim.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 27 Jun 2011, 16:47

Iskreno, niti ja nisam sa svojim rezultatom nimalo zadovoljan.
Na prvenstvu Zagreba sam puknuo loše i napravio 526, a onda prekjučer 505 :A00:
:A37: bi vjerojatno bile rješenje problema, sinoć sam na eGunu popušio izlicitirate jedne če-če :A01:
Do godine veteran, sa dioptrijom na desnom oku -1,5 ipak vjerojatno ne bi trebao pucati bez :A37: i uvjeravati se kako još jako dobro vidi :A16:
Od preksutra pucam sa cviksama, pa kud puklo da puklo :idea:
:A28: boljima, a posebno novoj rekorderki Hrvatske i njenom treneru :!:
Oštri

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by brankec » 27 Jun 2011, 21:17

Čestitke pobjednicima i utjehe kolegama iz kluba!

Ostatak ekipe je s vama!

Ja bi vam rado pomogel ali ..........halo tajnica!

Poz. :A29:
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by zdebat » 27 Jun 2011, 23:35

Radi se na tome. Daj sinu svoj broj osobne kada dođe u srijedu.

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by brankec » 28 Jun 2011, 19:51

Dam sineku i osobnu i grunt da donese potvrdu!

Poz. :A25:
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by zdebat » 28 Jun 2011, 23:14

Brankec, jesam li to propustio nešto? Kakva sad potvrda?
Usput, jesi li zainteresiran puknut koji metak iz vojne puške 7,9mm? Ne znam kako Oštri stoji sa vremenom pa da se pridruži...
Pala mi koncentracija barutnih plinova u krvi pa nešto razmišljam da iskemijam par slobodnih sati za trening.
A mogli bi i tvog malog ubacit u igru što se tiče malog kalibra, jedino mu treba smislit nekakav streljački kaput. (xxxxl?)

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by brankec » 29 Jun 2011, 13:56

Ja se slažem.

Dogovorite se sve na treningu.

Kaput????

Poz. :A25:
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by zdebat » 29 Jun 2011, 15:57

Za pucanje MK ležeći mora imati streljački kaput. Priložit ću sliku pa će biti jasno.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 01 Jul 2011, 17:47

Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by zdebat » 01 Jul 2011, 18:38

Renato je uvijek ozbiljan i detaljan. :A28:

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by zdebat » 03 Jul 2011, 23:19

oštrostrijelac wrote:Ozbiljan pristup organizaciji:

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4222.pdf

:A28:
Javi se Oštriiiii!!!!!!!!!!!
kako je bilo?????????????
:roll:

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 04 Jul 2011, 08:46

Kako ko :mrgreen:

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4231.pdf

Ja sam pucao dobro, ali pogađao slabo. U meču sam uspio 2 puta pogoditi u ništa na 3 sata, te uz to još 16 puta u bijelo.
Katastrofalno loše, u životu nisam opalio tako niski rezultat.
Dogodine bude bolje.
:A28: za organizatore, a čestitke i boljima. :A25:
Oštri

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by brankec » 05 Jul 2011, 07:27

Čestitke pobjedniku i pobjednicima na uspjehu!

Puno uspjeha u daljnim natjecanjima!

:A28: :A29:
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 23 Jul 2011, 20:26

Daljnja su natjecanja koncem kolovoza i početkom rujna :!:
Pripremih nešto metkova za tanđarinu, te nešto čahura u koje bude trebalo složiti dobitnu kombinaciju, kako bi se puknula norma za državno.
Poseban bude gušt Trofej neovisnosti 8 listopada.
Prošle sam godine bolje pucao (pogađao) na 300, nego na 100 metara.
Ove bi godine trebalo izboriti nastup u finalu, a koje lani nisam ni gledao, pošto sam bio zauzet temeljitim čiščenjem aparatića.
Prema toj M48A sam se odnosio kao prema nekom Tanneru ili Bleikeru.
Nadam se da se bude uloženi trud u održavanje ove godine isplatio.
Možda bi bilo dobro trenirati samo na 300 metara :idea: :?: :A00: :?: :?: :?:
Kaj o tome misle iskusniji :?:
Šicamu bi nam dobro došel za senijorsku ekipu, pošto veterana ima napretek :A25:
Bila bu letos dosti jaka konkurencija, a prednost je kaj se utorkom i četvrtkom more puškarati na potočiću sve u 16 sve do 18.
Za one koji koriste tanđare iz kontejnera treninzi počinju tek iza Gospe. :A00:
Ak nekom nekaj ni jasno u gore napisanom, sam nek slobodno pita, bum objasnil.
MUŠ
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 23 Jul 2011, 20:35

oštrostrijelac wrote:
:A37: bi vjerojatno bile rješenje problema, sinoć sam na eGunu popušio izlicitirate jedne če-če :A01:
Do godine veteran, sa dioptrijom na desnom oku -1,5 ipak vjerojatno ne bi trebao pucati bez :A37: i uvjeravati se kako još jako dobro vidi :A16:
Uspijeh nabaviti Jäggi nova cvikse. U fazi dolaska su, pa bumo vidli kaj bu to.
Iris blenda je u međunarodnom dozvoljena, nadam se da je i u domačem isto tak :?:
Štoviše, vidjeh neke kolege da je koriste. :A25:
Oštri

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest