Mikro nišani za precizno gadjanje
Posted: 03 Mar 2009, 10:40
naime, prvo pozdrav ekipi sa foruma. Novim sam na forumu iako ga aktivno pratim vec neko vrijeme.
Moje pitanje se odnosi na mikro nisane za precizno gadjanje u R-50 metu na 25 metara. Posjedujem CZ 75b u sa originalnim nisanima i doradjenim (meksim) okidanjem. Dosadasnje gadjanje me zadovoljavalo, no kako sam se aktivno poceo baviti streljastvom i posjecivati turnire, ukazala se potreba za ozbiljnijim pristupom svemu tome. Brojni strijelci mi preporucavaju upravo MIKRO NISANE za zbrojevku ali malo tko hoce detaljnije reci koliko to moze pomoci. Zainteresiran sam te nisane jer grupu metaka redovno pravo u doljnjem dijelu crne metu na 7 i 8. Ako podizem pistolj kao bi ispravio tu gresku, tada vise ne drzim dovoljno dobro niti nisam tako precizan. Mogu li meni mikro nisani to poraviti?? Da li postoji mogucnost da za svaku gresku krivim oruzje (mislim mikro nisane)??
I sada ono najbitinije: Htio bih kupiti novu CZ 75B ili 85B te na njih ugraditi mikro nisane. Da li je bolje kupiti 75 ili 85 pa ugradjivati nisane ili mozda kupiti CZ 85 COMBAT koja vec ima ugradjen zadnji podesivi mikro nisan?? Prepostavka jer original je original! Ima li netko 85 COMBAT da podjeli iskustvo?? Napominjem, pistolj koristim za precizno gadanje a ne za IPSC.
Molim Vas za komentare i veliki pozdrav
Moje pitanje se odnosi na mikro nisane za precizno gadjanje u R-50 metu na 25 metara. Posjedujem CZ 75b u sa originalnim nisanima i doradjenim (meksim) okidanjem. Dosadasnje gadjanje me zadovoljavalo, no kako sam se aktivno poceo baviti streljastvom i posjecivati turnire, ukazala se potreba za ozbiljnijim pristupom svemu tome. Brojni strijelci mi preporucavaju upravo MIKRO NISANE za zbrojevku ali malo tko hoce detaljnije reci koliko to moze pomoci. Zainteresiran sam te nisane jer grupu metaka redovno pravo u doljnjem dijelu crne metu na 7 i 8. Ako podizem pistolj kao bi ispravio tu gresku, tada vise ne drzim dovoljno dobro niti nisam tako precizan. Mogu li meni mikro nisani to poraviti?? Da li postoji mogucnost da za svaku gresku krivim oruzje (mislim mikro nisane)??
I sada ono najbitinije: Htio bih kupiti novu CZ 75B ili 85B te na njih ugraditi mikro nisane. Da li je bolje kupiti 75 ili 85 pa ugradjivati nisane ili mozda kupiti CZ 85 COMBAT koja vec ima ugradjen zadnji podesivi mikro nisan?? Prepostavka jer original je original! Ima li netko 85 COMBAT da podjeli iskustvo?? Napominjem, pistolj koristim za precizno gadanje a ne za IPSC.
Molim Vas za komentare i veliki pozdrav