Page 1 of 1
Komercijala na lopatara na Cresu
Posted: 09 Apr 2010, 09:24
by SSG
Cijenik odstrela jelena lopatara u lovištu Punta Križ
Škart 1100 kuna
Košuta i junica 800 kuna
tele 500 kuna
vodič 300 kuna/dan
100 kuna/dan ulaz u lovište
Meso je uključeno u cijenu.Ja sam bio pred 2 godine,odstrelio junicu i tele i meso odnio kući.Tražio rog ali nisam bio te sreće,nažalost
Bio 4 dana,smještaj u hotelu Televrin u Nerezinama plaćao 150,00 kn/dan sa večerom u cijeni.
Ima li zainteresiranih sa foruma pa da složimo ekipu za 10 mjesec

Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Posted: 12 Apr 2010, 11:11
by SSG
Zainteresiranim šaljem brojeve moba na PP

Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Posted: 12 Apr 2010, 11:13
by nobile157
Koliko vidim po novinama, tamo bi trebali plaćati lovcima da ih riješe divljih svinja i lopatara kojih, kako vele, ima previše i ugrožavaju ovčarstvo itd.
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Posted: 16 Apr 2010, 12:21
by SSG
nobile157 wrote:Koliko vidim po novinama, tamo bi trebali plaćati lovcima da ih riješe divljih svinja i lopatara kojih, kako vele, ima previše i ugrožavaju ovčarstvo itd.
Je istina,tako bi trebalo biti ali nije baš tako u praksi.Jesi možda ti zainteresiran

Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Posted: 16 Apr 2010, 19:54
by nobile157
Trenutno imam druge prioritete, a i prodao sam sve lovačke karabine. Hvala na pozivu

Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Posted: 17 Apr 2010, 12:17
by BOXI
Ja sam ZA a imam i kompića koji je također zainteresiran.Ima kombija za prijevoz tako da nije problem utovariti i eventualno meso.Javi se na PP.
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Posted: 28 Jun 2010, 18:24
by SSG
Upravo se slaže ekipa za Cres sa jednog drugog foruma ze termine između 22.10.-1.11. ili 8.12.-21.12.
Zainteresirani za priključivanje nek mi se jave na PM ili mob
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Posted: 24 Aug 2010, 18:46
by SSG
Mala korekcija cijene
trofejni odstrel sve do 6000
škart 1000 kn
košuta,tele 500 kn
ulaz 100
vodič 300
spavanje kod lovnika 100
hranu treba nositi sam
Slobodni su vikendi od 20.10. na dalje
Lovi se ujutro, pa pauza za ručak i odmor, te popodne
Zainteresirani na PM
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Posted: 04 Nov 2010, 20:07
by SSG
Eto slikice
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Posted: 04 Nov 2010, 20:08
by SSG
Bilo je i ovoga nakon lova
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Posted: 04 Nov 2010, 20:13
by SSG
A svako jutro pred polazak naravno priprema i bogat doručak
Vrijeme je bilo fenomenalno,sunčano,lagano jugo je puhalo,divljači ima puno,nešto smo i odstrelili......
Sve u svemu,vikend za pamćenje,a i upoznao sam i nove zanimljive ljude
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Posted: 16 Nov 2010, 11:34
by fricky
SSG napunio ti skrinju za Bozic i Novu Godinu znaci

, jesi to pucao sa novom optikom??
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Posted: 26 Nov 2010, 19:54
by SSG
Nisam lovio novom optikom.Meso je podijeljeno obitelji i prijateljima.Naravno da sam si ostavio dio
Bilo je nezaboravno.Žao mi je da nam se nije nitko sa ovog foruma nije priključio.