Komercijala na lopatara na Cresu

Lovačke priče, iskustva, doživljaji, lovački psi, fotografije...
Post Reply
User avatar
SSG
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 127
Joined: 06 Nov 2008, 12:04
Location: Karlovac

Komercijala na lopatara na Cresu

Post by SSG » 09 Apr 2010, 09:24

Cijenik odstrela jelena lopatara u lovištu Punta Križ
Škart 1100 kuna
Košuta i junica 800 kuna
tele 500 kuna
vodič 300 kuna/dan
100 kuna/dan ulaz u lovište
Meso je uključeno u cijenu.Ja sam bio pred 2 godine,odstrelio junicu i tele i meso odnio kući.Tražio rog ali nisam bio te sreće,nažalost :A18:
Bio 4 dana,smještaj u hotelu Televrin u Nerezinama plaćao 150,00 kn/dan sa večerom u cijeni.
Ima li zainteresiranih sa foruma pa da složimo ekipu za 10 mjesec :?:
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.

User avatar
SSG
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 127
Joined: 06 Nov 2008, 12:04
Location: Karlovac

Re: Komercijala na lopatara na Cresu

Post by SSG » 12 Apr 2010, 11:11

Zainteresiranim šaljem brojeve moba na PP :A25:
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Komercijala na lopatara na Cresu

Post by nobile157 » 12 Apr 2010, 11:13

Koliko vidim po novinama, tamo bi trebali plaćati lovcima da ih riješe divljih svinja i lopatara kojih, kako vele, ima previše i ugrožavaju ovčarstvo itd.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
SSG
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 127
Joined: 06 Nov 2008, 12:04
Location: Karlovac

Re: Komercijala na lopatara na Cresu

Post by SSG » 16 Apr 2010, 12:21

nobile157 wrote:Koliko vidim po novinama, tamo bi trebali plaćati lovcima da ih riješe divljih svinja i lopatara kojih, kako vele, ima previše i ugrožavaju ovčarstvo itd.
Je istina,tako bi trebalo biti ali nije baš tako u praksi.Jesi možda ti zainteresiran :A09:
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Komercijala na lopatara na Cresu

Post by nobile157 » 16 Apr 2010, 19:54

Trenutno imam druge prioritete, a i prodao sam sve lovačke karabine. Hvala na pozivu :D
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Komercijala na lopatara na Cresu

Post by BOXI » 17 Apr 2010, 12:17

Ja sam ZA a imam i kompića koji je također zainteresiran.Ima kombija za prijevoz tako da nije problem utovariti i eventualno meso.Javi se na PP.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
SSG
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 127
Joined: 06 Nov 2008, 12:04
Location: Karlovac

Re: Komercijala na lopatara na Cresu

Post by SSG » 28 Jun 2010, 18:24

Upravo se slaže ekipa za Cres sa jednog drugog foruma ze termine između 22.10.-1.11. ili 8.12.-21.12.
Zainteresirani za priključivanje nek mi se jave na PM ili mob
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.

User avatar
SSG
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 127
Joined: 06 Nov 2008, 12:04
Location: Karlovac

Re: Komercijala na lopatara na Cresu

Post by SSG » 24 Aug 2010, 18:46

Mala korekcija cijene

trofejni odstrel sve do 6000
škart 1000 kn
košuta,tele 500 kn
ulaz 100
vodič 300
spavanje kod lovnika 100
hranu treba nositi sam
Slobodni su vikendi od 20.10. na dalje
Lovi se ujutro, pa pauza za ručak i odmor, te popodne

Zainteresirani na PM
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.

User avatar
SSG
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 127
Joined: 06 Nov 2008, 12:04
Location: Karlovac

Re: Komercijala na lopatara na Cresu

Post by SSG » 04 Nov 2010, 20:07

Eto slikice
Attachments
Nije moj odstrel,ali da vidite da nije bilo uzaludno,a i plaćen je jako povoljno
Nije moj odstrel,ali da vidite da nije bilo uzaludno,a i plaćen je jako povoljno
tn.jpeg (4.58 KiB) Viewed 547 times
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.

User avatar
SSG
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 127
Joined: 06 Nov 2008, 12:04
Location: Karlovac

Re: Komercijala na lopatara na Cresu

Post by SSG » 04 Nov 2010, 20:08

Bilo je i ovoga nakon lova
Attachments
Roštilj navečer nakon napornog dana,kuhar moja malenkost
Roštilj navečer nakon napornog dana,kuhar moja malenkost
2.jpeg (3.63 KiB) Viewed 543 times
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.

User avatar
SSG
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 127
Joined: 06 Nov 2008, 12:04
Location: Karlovac

Re: Komercijala na lopatara na Cresu

Post by SSG » 04 Nov 2010, 20:13

A svako jutro pred polazak naravno priprema i bogat doručak
Vrijeme je bilo fenomenalno,sunčano,lagano jugo je puhalo,divljači ima puno,nešto smo i odstrelili......
Sve u svemu,vikend za pamćenje,a i upoznao sam i nove zanimljive ljude
Attachments
3.jpeg
3.jpeg (5.36 KiB) Viewed 541 times
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.

fricky
Desetnik
Desetnik
Posts: 372
Joined: 24 Aug 2008, 17:30

Re: Komercijala na lopatara na Cresu

Post by fricky » 16 Nov 2010, 11:34

SSG napunio ti skrinju za Bozic i Novu Godinu znaci :D :D :D , jesi to pucao sa novom optikom??

User avatar
SSG
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 127
Joined: 06 Nov 2008, 12:04
Location: Karlovac

Re: Komercijala na lopatara na Cresu

Post by SSG » 26 Nov 2010, 19:54

Nisam lovio novom optikom.Meso je podijeljeno obitelji i prijateljima.Naravno da sam si ostavio dio :D
Bilo je nezaboravno.Žao mi je da nam se nije nitko sa ovog foruma nije priključio.
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest