Taurus M44
Posted: 16 Jan 2011, 23:40
budući da sam veliki zaljubljenik u oruzje,posebno revolvere i pistolje, molim vasda me savjetujete jer nisam dobro upoznat sa zakonom o oruzju. Naime, zelio bih imati vise komada oruzja kao npr. Taurus M44 (revolver) i pistolje Desert Eagle i Glock 26. Zanima me mogu li kao obican građanin uopce imati 3 komada oruzja ili se moram uclaniti u neki streljacki klub ili biti registriran kao kolekcionar?