Page 1 of 1

Taurus M44

Posted: 16 Jan 2011, 23:40
by hvo ante bruno busic
budući da sam veliki zaljubljenik u oruzje,posebno revolvere i pistolje, molim vasda me savjetujete jer nisam dobro upoznat sa zakonom o oruzju. Naime, zelio bih imati vise komada oruzja kao npr. Taurus M44 (revolver) i pistolje Desert Eagle i Glock 26. Zanima me mogu li kao obican građanin uopce imati 3 komada oruzja ili se moram uclaniti u neki streljacki klub ili biti registriran kao kolekcionar?

Re: Taurus M44

Posted: 17 Jan 2011, 00:33
by Mike_Torello
Teško da bi za samo drzanje mogao dobiti toliko kolicinu oruzja, opcije su ti ili aktivno clanstvo (da jednom godisnje izađe ime u streljackom biltenu) u streljackom klubu ili polaganje lovačkog ispita.