Taurus M44

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
Post Reply
hvo ante bruno busic
Civil
Civil
Posts: 2
Joined: 16 Jan 2011, 20:55

Taurus M44

Post by hvo ante bruno busic » 16 Jan 2011, 23:40

budući da sam veliki zaljubljenik u oruzje,posebno revolvere i pistolje, molim vasda me savjetujete jer nisam dobro upoznat sa zakonom o oruzju. Naime, zelio bih imati vise komada oruzja kao npr. Taurus M44 (revolver) i pistolje Desert Eagle i Glock 26. Zanima me mogu li kao obican građanin uopce imati 3 komada oruzja ili se moram uclaniti u neki streljacki klub ili biti registriran kao kolekcionar?

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Taurus M44

Post by Mike_Torello » 17 Jan 2011, 00:33

Teško da bi za samo drzanje mogao dobiti toliko kolicinu oruzja, opcije su ti ili aktivno clanstvo (da jednom godisnje izađe ime u streljackom biltenu) u streljackom klubu ili polaganje lovačkog ispita.
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests