PH z.o. 2011.
Moderator: Original_G
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
PH z.o. 2011.
PH z.o. 2011. rezultati:
http://www.sszg.hr/index.php/Table/Rezultati/index.html
Čestitke najboljima, te članovima našeg foruma na lijepim rezultatima koji su ih doveli ili gotovo doveli u finala
http://www.sszg.hr/index.php/Table/Rezultati/index.html
Čestitke najboljima, te članovima našeg foruma na lijepim rezultatima koji su ih doveli ili gotovo doveli u finala
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: PH z.o. 2011.
Vidim da se tema čita, pa evo i mali dodatak.
Ove sam godine na PH otišao u svojstvu gledatelja, a u istom svojstvu nazočio je i kolega HS2000.
Zdebat je bio šef tehničke kontrole, a Wagner se natjecao.
U subotu nisam bio, tada je pucao i Highroller.
Zanimljivo je bilo pogledati finala, a prije toga se vidjeti i čuti sa kolegama i kolegicama strelcima i strelicama.
Valja poraditi na tome da se dogodine i ja natječem, finale nije uvijet
Predstoji MK sezona, za koju spremam posebno iznenađenje za poneke.
Ove sam godine na PH otišao u svojstvu gledatelja, a u istom svojstvu nazočio je i kolega HS2000.
Zdebat je bio šef tehničke kontrole, a Wagner se natjecao.
U subotu nisam bio, tada je pucao i Highroller.
Zanimljivo je bilo pogledati finala, a prije toga se vidjeti i čuti sa kolegama i kolegicama strelcima i strelicama.
Valja poraditi na tome da se dogodine i ja natječem, finale nije uvijet
Predstoji MK sezona, za koju spremam posebno iznenađenje za poneke.
Oštri
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
