Page 1 of 1

PH z.o. 2011.

Posted: 06 Apr 2011, 10:42
by oštrostrijelac
PH z.o. 2011. rezultati:

http://www.sszg.hr/index.php/Table/Rezultati/index.html

Čestitke najboljima, te članovima našeg foruma na lijepim rezultatima koji su ih doveli ili gotovo doveli u finala :A28:

Re: PH z.o. 2011.

Posted: 06 Apr 2011, 21:46
by oštrostrijelac
Vidim da se tema čita, pa evo i mali dodatak.
Ove sam godine na PH otišao u svojstvu gledatelja, a u istom svojstvu nazočio je i kolega HS2000.
Zdebat je bio šef tehničke kontrole, a Wagner se natjecao.
U subotu nisam bio, tada je pucao i Highroller.
Zanimljivo je bilo pogledati finala, a prije toga se vidjeti i čuti sa kolegama i kolegicama strelcima i strelicama.
Valja poraditi na tome da se dogodine i ja natječem, finale nije uvijet :mrgreen:
Predstoji MK sezona, za koju spremam posebno iznenađenje za poneke. :idea: