35. TROFEJ MLADOSTI

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

35. TROFEJ MLADOSTI

Post by oštrostrijelac » 06 Dec 2011, 23:18

Iskrene čestitke svim natjecateljima na ostvarenim rezultatima, prvenstveno našim samozatajnim forumašima :A25:

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4573.pdf

Ima prekrasnih rezultata :A28:

Neki su se stvarno napromašivali devetki.
Koji je razlog nezavršavanja meča nakon otpucane 51. dijabole :?:
...
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 35. TROFEJ MLADOSTI

Post by oštrostrijelac » 06 Dec 2011, 23:26

Fotke se mogu pogledati na: https://picasaweb.google.com/1072604204 ... dostTrophy#

Nije mi palo na glavu nazočiti :A00: :mrgreen:
Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: 35. TROFEJ MLADOSTI

Post by zdebat » 07 Dec 2011, 00:01

Nisi puno propustio. Osim što je bilo jako puno natjecateljki i natjecatelja (ove godine stigli i makedonci) izuzmemo li Krištu naši su bili očajni.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 35. TROFEJ MLADOSTI

Post by oštrostrijelac » 07 Dec 2011, 00:42

Evo što pišu na stranici SSS na temu ovog natjecanja

http://www.serbianshooting.rs/
Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: 35. TROFEJ MLADOSTI

Post by zdebat » 07 Dec 2011, 17:33

To je to. Srbe se ne umisle i ne dignu nos kada postignu međunarodni jak rezultat. Naši (a znam ih sve i svi su mi prošli kroz ruke na kontroli ) postanu jako pametni, velike face, uvijek im je netko drugi kriv a samo oni (i njihova oprema) su idealni. I onda nestanu...

Highroller
Skupnik
Skupnik
Posts: 204
Joined: 23 Dec 2009, 07:26
Location: 22km NW od Pampasa

Re: 35. TROFEJ MLADOSTI

Post by Highroller » 07 Dec 2011, 19:19

Natjecanja poput ovoga turnira mladosti prvenstveno služe kao kontrolna natjecanja. Na trofeju mladosti imate priliku izvršiti tehničku kontrolu opreme jer ako kod zdebata prođe na evropsko prvenstvo ideš mirne duše, zatim možete izvesti razne nove taktike u meću u vrhunskom okruženju. Ako ste neki vrhunski strijelac imate priliku pospremit nešto eura u džep.
Ja na ovakva natjecanja idem prvenstveno zbog skupljanja iskustva i znanja, uvijek se ima vidjeti nešto novo u izvedbi i taktici.
Rezultat - sića :mrgreen:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest