Kolekcija

Noževi, bajunete, mačevi, sjekire, mačete...
Post Reply
User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Kolekcija

Post by patch » 15 Apr 2008, 21:34

Evo prijedloga. Postavljam kao prvi svoju mini kolekciju. Komentari dobrodosli.


:A25:
Last edited by patch on 15 Apr 2008, 21:49, edited 1 time in total.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Kolekcija

Post by patch » 15 Apr 2008, 21:41

Pa krenimo redom (imam jos par malih victorinoxa, ali nema mi smisla i njih stavljati):
Attachments
Miguel Nieto Kanguro (veliki i mali)
Miguel Nieto Kanguro (veliki i mali)
Famipa Prizren lovacki
Famipa Prizren lovacki
ronilacki Mares
ronilacki Mares
skakavac Jaguar
skakavac Jaguar
Puma 4star
Puma 4star
Fallkniven A1
Fallkniven A1
Ka Bar bowie
Ka Bar bowie
vojni Wenger SIG M57
vojni Wenger SIG M57
Last edited by patch on 15 Apr 2008, 21:51, edited 2 times in total.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Kolekcija

Post by Mr.Cabdriver » 15 Apr 2008, 21:44

Vidim, ka-bar ne ide nikako pa nikako... jebga, da se nisam potrošio toliko u zadnje vrijeme, ja bi ga udomio :A13:

Fallkniven mi nekako najviše podiže periskop od svih ovdje nabojanih čakijica :A28:
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Kolekcija

Post by patch » 15 Apr 2008, 21:48

Je. A1, Puma i Wenger su kvaliteta i klasa spram ostalih. Sada nekako skupljam snagu (i lovu)
:) za Cold Steel Trailmastera....

Samo pakleno je skup... Modza prije njega uzmem jos Eku Nordic N11. Taj Sved mi je zapeo za oko i ne pusta....
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Kolekcija

Post by Mr.Cabdriver » 15 Apr 2008, 21:54

patch wrote:Samo pakleno je skup... Modza prije njega uzmem jos Eku Nordic N11. Taj Sved mi je zapeo za oko i ne pusta....

Samo se ti zajebavaj okolo sa nožićima i odgađaj Pravu Stvar (tm)... da sam se tako zajebavo, k*rac bi imao Randalla dosad :A37:
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Kolekcija

Post by patch » 15 Apr 2008, 22:23

:-)

ma bit ce.... upravo sam dogovorio nekoliko dodatnih projekata.... mogao bih se komotno klonirati... :A30:
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
shelby-eleanor
Desetnik
Desetnik
Posts: 322
Joined: 30 Mar 2008, 20:57

Re: Kolekcija

Post by shelby-eleanor » 15 Apr 2008, 23:32

hmmm svidja mi se Ka Bar :A25:
"A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes,
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Kolekcija

Post by patch » 15 Apr 2008, 23:36

shelby-eleanor wrote:hmmm svidja mi se Ka Bar :A25:

prodajem ga. bas me knife kontaktirao oko toga.... :A22:

a iskreno, na slikama izgleda bolje nego u ruci.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
zmenk
Skupnik
Skupnik
Posts: 287
Joined: 05 Apr 2008, 19:57
Location: .::Dalmatia::.

Re: Kolekcija

Post by zmenk » 16 Apr 2008, 00:29

patch wrote:
shelby-eleanor wrote:hmmm svidja mi se Ka Bar :A25:

prodajem ga. bas me knife kontaktirao oko toga.... :A22:

a iskreno, na slikama izgleda bolje nego u ruci.
nikad od tebe trgovca :A18:

da ima reputacija dobija bi je za iskrenost :A25:


bas mi donia neki dan prijatelj dvd od coldsteela sa boatshowa pa ako kome triba skrinshootovi testiranja kojeg modela samo javite
..jebo EU..

Ako napravis pitu od govna - to je opet govno a ne pita!

zene su krive

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Kolekcija

Post by patch » 16 Apr 2008, 21:13

zmenk wrote:
patch wrote:
shelby-eleanor wrote:hmmm svidja mi se Ka Bar :A25:

prodajem ga. bas me knife kontaktirao oko toga.... :A22:

a iskreno, na slikama izgleda bolje nego u ruci.
nikad od tebe trgovca :A18:

da ima reputacija dobija bi je za iskrenost :A25:


bas mi donia neki dan prijatelj dvd od coldsteela sa boatshowa pa ako kome triba skrinshootovi testiranja kojeg modela samo javite
ma i nije bit u cijeni. mogao bih postici i vecu cijenu, ali zalim ga se rijesiti i zaboraviti da sam ga uopce i kupio - jer sam moram priznati, ocekivao vise od KaBAR-a. Cinjenica je da me to cini losim trgovcem, ali ne zelim da se netko isto tako razocara.... :A25:
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest