Page 1 of 1

Kolekcija

Posted: 15 Apr 2008, 21:34
by patch
Evo prijedloga. Postavljam kao prvi svoju mini kolekciju. Komentari dobrodosli.


:A25:

Re: Kolekcija

Posted: 15 Apr 2008, 21:41
by patch
Pa krenimo redom (imam jos par malih victorinoxa, ali nema mi smisla i njih stavljati):

Re: Kolekcija

Posted: 15 Apr 2008, 21:44
by Mr.Cabdriver
Vidim, ka-bar ne ide nikako pa nikako... jebga, da se nisam potrošio toliko u zadnje vrijeme, ja bi ga udomio :A13:

Fallkniven mi nekako najviše podiže periskop od svih ovdje nabojanih čakijica :A28:

Re: Kolekcija

Posted: 15 Apr 2008, 21:48
by patch
Je. A1, Puma i Wenger su kvaliteta i klasa spram ostalih. Sada nekako skupljam snagu (i lovu)
:) za Cold Steel Trailmastera....

Samo pakleno je skup... Modza prije njega uzmem jos Eku Nordic N11. Taj Sved mi je zapeo za oko i ne pusta....

Re: Kolekcija

Posted: 15 Apr 2008, 21:54
by Mr.Cabdriver
patch wrote:Samo pakleno je skup... Modza prije njega uzmem jos Eku Nordic N11. Taj Sved mi je zapeo za oko i ne pusta....

Samo se ti zajebavaj okolo sa nožićima i odgađaj Pravu Stvar (tm)... da sam se tako zajebavo, k*rac bi imao Randalla dosad :A37:

Re: Kolekcija

Posted: 15 Apr 2008, 22:23
by patch
:-)

ma bit ce.... upravo sam dogovorio nekoliko dodatnih projekata.... mogao bih se komotno klonirati... :A30:

Re: Kolekcija

Posted: 15 Apr 2008, 23:32
by shelby-eleanor
hmmm svidja mi se Ka Bar :A25:

Re: Kolekcija

Posted: 15 Apr 2008, 23:36
by patch
shelby-eleanor wrote:hmmm svidja mi se Ka Bar :A25:

prodajem ga. bas me knife kontaktirao oko toga.... :A22:

a iskreno, na slikama izgleda bolje nego u ruci.

Re: Kolekcija

Posted: 16 Apr 2008, 00:29
by zmenk
patch wrote:
shelby-eleanor wrote:hmmm svidja mi se Ka Bar :A25:

prodajem ga. bas me knife kontaktirao oko toga.... :A22:

a iskreno, na slikama izgleda bolje nego u ruci.
nikad od tebe trgovca :A18:

da ima reputacija dobija bi je za iskrenost :A25:


bas mi donia neki dan prijatelj dvd od coldsteela sa boatshowa pa ako kome triba skrinshootovi testiranja kojeg modela samo javite

Re: Kolekcija

Posted: 16 Apr 2008, 21:13
by patch
zmenk wrote:
patch wrote:
shelby-eleanor wrote:hmmm svidja mi se Ka Bar :A25:

prodajem ga. bas me knife kontaktirao oko toga.... :A22:

a iskreno, na slikama izgleda bolje nego u ruci.
nikad od tebe trgovca :A18:

da ima reputacija dobija bi je za iskrenost :A25:


bas mi donia neki dan prijatelj dvd od coldsteela sa boatshowa pa ako kome triba skrinshootovi testiranja kojeg modela samo javite
ma i nije bit u cijeni. mogao bih postici i vecu cijenu, ali zalim ga se rijesiti i zaboraviti da sam ga uopce i kupio - jer sam moram priznati, ocekivao vise od KaBAR-a. Cinjenica je da me to cini losim trgovcem, ali ne zelim da se netko isto tako razocara.... :A25: