Hoće li biti opet FT natjecanje u Zagrebu?
Posted: 23 Jan 2012, 17:37
Moram priznati da ni sam ne znam kamo strpati ovaj poziv/anketu.
Da li ovdje, u "Zračno i plinsko oružje" ili u "Klubovi - Udruge - Okupljanja".
Ako sam fulao, molio bih moderatora da smjesti temu gdje joj je mjesto.
Ajmo na stvar.
Obično nakon natjecanja ili druženja dođu ljudi i kažu "eh, da sam znao došao bih" i pitaju "hoće li biti opet". Tako je bilo i nakon prvog FT natjecanja u Zagrebu održanog prošle godine. (pogledajte link)
Zato pitam sve prisutne na forumu, hoće li biti ovog proljeća FT natjecanje u Zagrebu?
Natjecanje će organizirati Field Target klub "Zagreb" samo ako se ukupno prijavi minimalno 10 natjecatelja i ako u pojedinoj kategoriji u kojoj se žele natjecati bude najmanje 4 natjecatelja.
Pojam "natjecanje" nemojte previše strogo shvatiti. To će biti druženje s natjecateljskim karakterom. Pravila ima i pridržavati ćemo ih se, ali atmosfera nije stroga kao na streljačkim natjecanjima ISSF-a
Planirano vrijeme bi bio vikend prije Uskrsa, dakle 01.04.2012.
Ako tada to neće biti izvedivo možda bi pokušali negdje krajem travnja i početkom svibnja.
Planirane kategorije za nastup su:
Springer do 16 Joula.
PCP do 16 Joula.
ako se skupi dovoljan broj zainteresiranih, možda omogućimo natjecanje i kategoriji pušaka koje imaju preko 16 Joula. Kolika će biti gornja granica dozvoljene energije ne znam. To isto ovisi o vama. Da li će biti posebno za PCP, a posebno za springere ili samo jedna kategorija za sve... to opet ovisi o broju vaših prijava.
Dakle napišite u kojoj kategoriji bi se htjeli natjecati s kojom puškom (i koliku snagu ima dijabola na ustima cijevi ako znate) i odaberite jedan od ponuđenih odgovora u anketi.
Također bih molio da napišete dolazite li sigurno ili imate namjeru, ali ne znate da li će vam se taj dan dolaziti ili ne.
Puno mi je važnije da napišete odgovor nego da odgovorite na anketu jer pravo stanje će se izvlačiti iz vaših odgovora, a ne ankete.
Vrijeme trajanja ankete je 15 dana, pa bih molio da požurite s odgovorima.
Nadam se da se uskoro vidimo!
Da li ovdje, u "Zračno i plinsko oružje" ili u "Klubovi - Udruge - Okupljanja".
Ako sam fulao, molio bih moderatora da smjesti temu gdje joj je mjesto.
Ajmo na stvar.
Obično nakon natjecanja ili druženja dođu ljudi i kažu "eh, da sam znao došao bih" i pitaju "hoće li biti opet". Tako je bilo i nakon prvog FT natjecanja u Zagrebu održanog prošle godine. (pogledajte link)
Zato pitam sve prisutne na forumu, hoće li biti ovog proljeća FT natjecanje u Zagrebu?
Natjecanje će organizirati Field Target klub "Zagreb" samo ako se ukupno prijavi minimalno 10 natjecatelja i ako u pojedinoj kategoriji u kojoj se žele natjecati bude najmanje 4 natjecatelja.
Pojam "natjecanje" nemojte previše strogo shvatiti. To će biti druženje s natjecateljskim karakterom. Pravila ima i pridržavati ćemo ih se, ali atmosfera nije stroga kao na streljačkim natjecanjima ISSF-a
Planirano vrijeme bi bio vikend prije Uskrsa, dakle 01.04.2012.
Ako tada to neće biti izvedivo možda bi pokušali negdje krajem travnja i početkom svibnja.
Planirane kategorije za nastup su:
Springer do 16 Joula.
PCP do 16 Joula.
ako se skupi dovoljan broj zainteresiranih, možda omogućimo natjecanje i kategoriji pušaka koje imaju preko 16 Joula. Kolika će biti gornja granica dozvoljene energije ne znam. To isto ovisi o vama. Da li će biti posebno za PCP, a posebno za springere ili samo jedna kategorija za sve... to opet ovisi o broju vaših prijava.
Dakle napišite u kojoj kategoriji bi se htjeli natjecati s kojom puškom (i koliku snagu ima dijabola na ustima cijevi ako znate) i odaberite jedan od ponuđenih odgovora u anketi.
Također bih molio da napišete dolazite li sigurno ili imate namjeru, ali ne znate da li će vam se taj dan dolaziti ili ne.
Puno mi je važnije da napišete odgovor nego da odgovorite na anketu jer pravo stanje će se izvlačiti iz vaših odgovora, a ne ankete.
Vrijeme trajanja ankete je 15 dana, pa bih molio da požurite s odgovorima.
Nadam se da se uskoro vidimo!