16. Drulov kup
Moderator: Original_G
16. Drulov kup
25.06.2012. godine (ponedjeljak) na streljani Oboj, održat će se 16. Drulov kup, pa da se iskoriste praznici......
poziv
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... p_2012.pdf
poziv
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... p_2012.pdf
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 16. Drulov kup
Vidimo se.
Na 50 metara na PGZ sam uspio pogoditi 469 sa 60 metkića.
Bumo vidli kak bu išlo na duplo kračoj daljini, valjda bu više od 7,81 prosječnih krugova
Na 50 metara na PGZ sam uspio pogoditi 469 sa 60 metkića.
Bumo vidli kak bu išlo na duplo kračoj daljini, valjda bu više od 7,81 prosječnih krugova
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 16. Drulov kup
Oni koji nisu sutra negdje drugdjde slobodno dođu na Oboj, 25m je pokošeno, metkići budu mogli pronači put do mete.
Vidimo se.
Vidimo se.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

