Page 1 of 1

16. Drulov kup

Posted: 23 May 2012, 14:24
by Tomy
25.06.2012. godine (ponedjeljak) na streljani Oboj, održat će se 16. Drulov kup, pa da se iskoriste praznici...... :A13:
poziv
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... p_2012.pdf

Re: 16. Drulov kup

Posted: 18 Jun 2012, 14:33
by oštrostrijelac
Vidimo se. :A25:

Na 50 metara na PGZ sam uspio pogoditi 469 sa 60 metkića.
Bumo vidli kak bu išlo na duplo kračoj daljini, valjda bu više od 7,81 prosječnih krugova :mrgreen:

Re: 16. Drulov kup

Posted: 24 Jun 2012, 20:31
by oštrostrijelac
Oni koji nisu sutra negdje drugdjde slobodno dođu na Oboj, 25m je pokošeno, metkići budu mogli pronači put do mete.
Vidimo se.

Re: 16. Drulov kup

Posted: 28 Jun 2012, 12:57
by oštrostrijelac