Page 1 of 1
16. Drulov kup
Posted: 23 May 2012, 14:24
by Tomy
25.06.2012. godine (ponedjeljak) na streljani Oboj, održat će se 16. Drulov kup, pa da se iskoriste praznici......
poziv
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... p_2012.pdf
Re: 16. Drulov kup
Posted: 18 Jun 2012, 14:33
by oštrostrijelac
Vidimo se.
Na 50 metara na PGZ sam uspio pogoditi 469 sa 60 metkića.
Bumo vidli kak bu išlo na duplo kračoj daljini, valjda bu više od 7,81 prosječnih krugova

Re: 16. Drulov kup
Posted: 24 Jun 2012, 20:31
by oštrostrijelac
Oni koji nisu sutra negdje drugdjde slobodno dođu na Oboj, 25m je pokošeno, metkići budu mogli pronači put do mete.
Vidimo se.
Re: 16. Drulov kup
Posted: 28 Jun 2012, 12:57
by oštrostrijelac