Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Moderator: Original_G
Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
U subotu 14. srpnja 2012. će se u Rijeci održati drugi po redu streljački turnir pod nazivom "Dani Drenove" u organizaciji G.S.K. "RIJEKA". Pozivaju se svi strijelci koji imaju potrebne norme da se prijave. Norme su potrebne kako bi se smanjio broj strijelaca i povećala kvaliteta turnira. Pucaju se dvije discipline (VK pištolj i VK revolver) prema pravilima HSS-a bez ikakvih modifikacija. Kapacitet streljane je takav da se moraju uvesti norme koje iznose 140 krugova odpucanih u zadnjih godinu dana...
Dobrodošli!
Dobrodošli!
- Attachments
-
- GSK DOPIS 2012.pdf
- (71.03 KiB) Downloaded 39 times
Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Pozdrav svima, u prilogu je raspored natjecanja u subotu 14.07.2012.
- Attachments
-
- TURNIR DANI DRENOVE 2012-RASPORED.pdf
- (12.35 KiB) Downloaded 35 times
- istra champion
- Cinker - bojna

- Posts: 2161
- Joined: 03 Aug 2009, 08:23
- Location: južna ISTRA
Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Bilten u prilogu!
Čestitke majstorima 
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Vidim ja da cu morati jos dosta palente pojesti prije nego se priblizim ovima na >170 Krugova....Ta meta se stalno mice i nikako da stane kad nisanim u nju.....

Morat cu se javiti na TT kup, iz toga nikada u zivotu nisam pucao pa mozda imam neke sanse.... Istra-C prontaj jeno dva dobra TT-a i nesto patroni da gremo sbuzat crni krohg.......
Morat cu se javiti na TT kup, iz toga nikada u zivotu nisam pucao pa mozda imam neke sanse.... Istra-C prontaj jeno dva dobra TT-a i nesto patroni da gremo sbuzat crni krohg.......
Nemoguće je Nemoguće
Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Čestitam svima koji su se natjecali a posebno najuspješnijim.
Nažalost sa posuđenom CZ 97 opet nisam postigla rezultat koji sam očekivao (200 krugova).
Nakon mršavih 96 u precizi i probe u brzoj (47) dalje nije išlo.
Nadam se da cu slijedeći put spojiti sve od početka do kraja

Nažalost sa posuđenom CZ 97 opet nisam postigla rezultat koji sam očekivao (200 krugova).
Nakon mršavih 96 u precizi i probe u brzoj (47) dalje nije išlo.
Nadam se da cu slijedeći put spojiti sve od početka do kraja
Tko leti i puca vrijedi !
Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Bit će bolje, evo vidi mene, ja precizu odradio čisto OK (94) a onda ga usro u brzoj da te bog sačuva! Hehehe, nema koncentracije na posao, mozak je bio na paši i onda se lupa po peticama ili izvan mete!
Re: Streljački turnir "Dani Drenove"-pišt. 10+10, rev. 10+10
Hehe, nekad sam sretan kad je petica
u brzoj, al bilo je i promašaj u brzoj i to prvi metak!
Tko leti i puca vrijedi !
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest



