Brusilica Einhell - Pevec
Posted: 15 Oct 2008, 22:54
Brusilica od 240 W. Cijena 289 kn.
Najprije nisam imao predodzbu o tih 240 W, sada imam
Konstrukcojski je super napravljena, popratni materijal na mjestu sve super.
Kad sam ju upalio vidi se da je slabija, na svaki umjereni pritisak motor se koci.
Tracna skida zadovoljavajuce, kamen brusi takodjer zadovoljavajuce.
Brusilica je dobra za neka manja doostravanja i popravke. Za neke ozbiljnije stvari (knife making) je slaba.
U planu je ugradnja novog motora od 1 ili 1,5 kW pa ce biti stroj
ZAKLJUCAK: Koliko sam ulozio zadovoljan sam dobivenim.
Kada bi se maknio kamen i stavio kolut za poliranje bila bi super kao polirka !
Kao sto sam rekao ide novi motor pa bi trebala biti potpuna satisfakcija.
Slike:
Najprije nisam imao predodzbu o tih 240 W, sada imam
Konstrukcojski je super napravljena, popratni materijal na mjestu sve super.
Kad sam ju upalio vidi se da je slabija, na svaki umjereni pritisak motor se koci.
Tracna skida zadovoljavajuce, kamen brusi takodjer zadovoljavajuce.
Brusilica je dobra za neka manja doostravanja i popravke. Za neke ozbiljnije stvari (knife making) je slaba.
U planu je ugradnja novog motora od 1 ili 1,5 kW pa ce biti stroj
ZAKLJUCAK: Koliko sam ulozio zadovoljan sam dobivenim.
Kada bi se maknio kamen i stavio kolut za poliranje bila bi super kao polirka !
Kao sto sam rekao ide novi motor pa bi trebala biti potpuna satisfakcija.
Slike: